Amerykanie wierzą w istnienie kosmitów i rządy reptilian

Kategorie: 

Foto: yorkberlin / 123RF Zdjęcie Seryjne

 

Najnowsze badanie sondażowe przeprowadzone przez znaną amerykańską pracownię badań Public Policy Polling, pokazuje, że znaczna część populacji USA wierzy w teorie spiskowe. Statystyka wskazuje na to, że 29% mieszkańców tego kraju wierzy, że rząd ukrywa istnienie kosmitów, a 28% uważa, że ​​świat jest rządzony przez tajny rząd.

 

Eksperci firmy badali poziom wiary w 20 największych teorii spiskowych i mitów. Cel był prosty, dowiedzieć się, które z nich są najbardziej powszechnie uznawane. Tak więc, na przykład, nie było zaskoczeniem, że 51% Amerykanów uważa, że ​​zamach na prezydenta Johna F. Kennedy'ego był wynikiem spisku rządowego.

 

Badanie wykazało, że Amerykanie w ogóle nie mają zaufania do rządu.  Pomimo doniesień o zabiciu Osamy bin Ladena, 6% uważa, że ​​"terrorysta numer jeden" wciąż żyje. Ponadto, 44% z nich uważa, że rząd Busha użył broni masowego rażenia, jako pretekst do rozpoczęcia wojny w Iraku w 2003 roku, a 11% uważa, że w ataki terrorystyczne 11 września 2001 były zamieszane amerykańskie służby specjalne.

 

Co więcej, 13% Amerykanów ma pewność, że prezydent Barack Obama jest Antychrystem. Niemal 15% uważa, że ​​państwo kontroluje świadomość ludzi za pomocą telewizji. W teorię o chemtrails, czyli smug chemicznych rozpylanych nad naszymi głowami przez samoloty wierzy 5% respondentów a 9% uważa, że rząd celowo dodaje fluoru do wody pitnej, aby ogłupić społeczeństwo.

 

W najbardziej kontrowersyjne teorie spiskowe takie jak to, że światem rządzą nie ludzie, ale podstawione zmiennokształtne gady wierzy 4% Amerykanów.  To całkiem sporo biorąc pod uwagę, że media nawet o tym nie informują jak o spotkaniach Grupy Bilderberg.  Według doniesień mediów, obecność gadów była znana już starożytnym a wielu współczesnych autorów przedstawia szereg fantastycznych teorii potwierdzających istnienie tych sprytnych gadów, które rzekomo nami zawładnęły.

 

Wyniki sondażu oczywiście nie znaczą, że wszystkie te teorie spiskowe są rzeczywiste, ale dają nam przynajmniej wgląd na to jak działają sondażownie, które dzięki statystyce są w stanie udowodnić dowolną rzecz i jaki jest stan świadomości lub sukcesu manipulacji.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Jacek

Marduk to złe bóstwo -

Marduk to złe bóstwo - Kosmita ! Zmiennokształtny z Imperium Oriona ! 309 tys. lat temu podbili Ziemię i nas bazpardonowo eksploatują - żywią się naszym cierpieniem i złymi emocjami,  nawet ludzkim mięsem. Manipulują nami duchowo i psychicznie i za pomocą potwornej technologii. Jeśli Federacja Galaktyczna - dobrzy Kosmici - nam nie pomoże będziemy mieć przechlapane gdy Annunaki wylądują na Ziemi !!? Bo dążą do totalnego zniewolenia Ludzkości !!! Stąd teraz elity światowe tak się spieszą aby wprowadzić NWO - New World Order - aby nas totalnie zniewolić i kontrolować, a nawet w dużej większości eksterminować ! www.przeslanie.com

Portret użytkownika Fanka1

Ciało powinno być świątynią

Ciało powinno być świątynią Ducha Świętego. Dlatego nie należy dać se wsadzać w nie byle czego albo malować na nim byle czego, co podobno powoduje też zmiany w aurze. Mam na myśli chip a nawet tatuaże.

Portret użytkownika Elvis

@Margo, czy jak cię tam...

@Margo, czy jak cię tam... [ciach] zwać. Skoro piszesz, że Żydzi to niszczyciele, drążą kraj niczym korniki drzewo, to należy z nimi walczyć. Powiem ci jak. I z kim. Z kimś takim jak ty, bez wątpienia. Gdyż, jesteś jak mi się zdaje wielkim narodowcem i patriotą (w czasach pokoju łatwo nim być. A jak walczyć z Ż. Powiem ci, trzeba jak najszybciej znieść granice państwowe. Zapominieć o nich i barierach. Ludność musi się zjednoczyć. Żadnych granic jak śpiewał pewien zespół. A co za tym idzie żadnych państw i podziałów tego typu. Wówczas znikną tacy jak ty, lub zmienią swój charakter. Jako lekarz stwierdzam - Pasożytnictwo rozwija się tylko tam, gdzie na to pozwolimy. Trzeba więc zmienić środowisko życia. A wtedy pasożyt sam zginie. Dlatego - żadnych granic, żadnych państw. Jednoczmy się, nie dzielmy! Ludzkość musi się zjednoczyć by przetrwać.

Portret użytkownika Bea

Fanie czy fanko totalnej

Fanie czy fanko totalnej globalizacji czy ty uzywasz wogole mozgu.Czy teoria spiskowa nazywasz finansowe elity rzadzace,ktore chca zawladnac swiatem,ustanowic jeden rzad swiatowy aby moc ludzkosc trzymac Za morde.Kto twoim zdaniem to jest? pokojowo nastawiona grupa ludzkosci.Guzik prawda.To oni powolali ONZ,WHO,Unie Europejska i Lige Narodow aby przejac nad swiatem kontrole.Kraje przyjmuja emigrantow bo co bo sa tacy otwarci i ludzcy?...Kpina....chodzi o zniszczenie tozsamosci narodowej,uczuc patriotycznych,jednosci narodu,historii,pamieci.Piekna idea ogolnoswiatowego zjednoczenia sie ludzkosci i pokoju to mrzonki naiwniakow takich jak ty.Nie po to elity bogaca sie na handlowaniu chociazby bronia,uprawiaja kontrolowany terroryzm ,kombinuja w strefie 51 i nie tylko,co jest poza gestia przywodcow panstw,aby chcieli na swiecie pokoju.Oni daza do przetrzebienia ludzkosci,zlikwidowaniu klasy sredniej,ustanowieniu kasty rzadzacej bardzo liczebnie nielicznej i klasy niewolniczej do ktorej ty tez sie zaliczasz.Posluchaj Deana Browna i Davida Ickea,obejrzyj film o NWO "Wezwanie do przebudzenia" i .....zacznij wreszcie MYSLEC.Amerykanie juz to wiedza a u nas wciaz CIEMNOGROD.

Portret użytkownika Elvis

@Baca, śmieje się z

@Baca, śmieje się z Amerykanów, Europejczycy też są nie lepsi. Twierdzicie, że wiecie wszystko, to proszę wymienić sąsiadujące z Utah stany? A może znacie wszystkie na pamięć? Amerykanie nie wiedzą, gdzie leży Polska, lub Słowacja, a czy Baca wiesz , gdzie leży stan NY? Bez mapy nie dasz rady. A znasz Baca stolice tych stanów? Przepytać cię? Nie ma sensu. Sam widzisz, że ludzie pamiętają (zapamiętują) tylko to co uwżają za ważne. By nauczyciele dali im spokój. Ludzie są z natury leniwi itp. @Baca!

Portret użytkownika MARGO

[email protected] pisze: "...dobre i złe

[email protected] pisze:
"...dobre i złe oblicza i polaków i żydów, (...)
nikt nie ma wpływu na to kim się rodzi ...
wpływ mamy tylko na to jacy jesteśmy potem ,gdy dorastamy ,tak samo zły może być polak jak i żyd i każdy inny..."
_____________
W pełni popieram [email protected] to, co powyżej  stwierdziłeś, gdyż jest to Prawdą !
Czytając co niektóry wpisy, przykro jest patrzeć jak urągamy ludziom tylko dlatego, że ? ? ?
- odpowiedzcie sobie sami na to pytanie...
I nie zastanawiamy się nad tym, by - jeśli już  kogoś oceniać - to tylko czyny jego...
Ja przypomnę tylko słowa Adama Mickiewicza, w których przestrzega nas:
 
" Wszelkie zło, Które popełnisz, uderzy w końcu Ciebie.
Najmniejszy błąd, niedociągnięcie, wada, nieuczciwość, krzywda przez
Ciebie wyrządzona z bezlitosną konsekwencją w zwielokrotnionej sile
uderzy Cię. W okolicznościach najmniej spodziewanych.
Jeżeli jest coś pocieszającego w tym fakcie to tylko to że również
każde dobro przez Ciebie spełnione, też do Ciebie wróci.
Według potwierdzenia Ewolucji materialnej, moralnej i duchowej, nic w
życiu nie ginie. Gdy stracisz wiarę zabraknie Ci ideału i z człowieka
bydlęciem staniesz się pomału."

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem tego Boga ?  Czyż może od Boga się różnić ?   Czyż dąb nie jest w żołędziu zawarty  ? Czyż Bóg nie jest ukryty w Człowieku ?

Portret użytkownika Zenek

Amerykanie może i sa naiwni

Amerykanie może i sa naiwni ale i tak na głowę bija ich żydzi myślący że którykolwiek z nich kiedykolwiek załapie się do Nieba. Rechot diabłów na wieść o tym kawale ogrzewa niejedno piekło "wybrańcy" o czym i wy sami przekonacie się wkrótce.
 
Kotoobłudnicy jak się nie nawrócą również.

Portret użytkownika Endor

Usa to kraj gdzie się

Usa to kraj gdzie się sprzedaje najwięcej Biblii na swiecie ! To kraj niezwykły gdzie chrześcijaństwo jest bardzo silne ! Tak jak w Polsce jest tam prowadzona walka duchowa i dlatego potrzebna im jest pomoc Niebios by zwyciężyć !

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Strony

Skomentuj