Kolejny przypadek rejestracji UFO w okolicy Słońca i to może być ten sam obiekt

Kategorie: 

Kadr z nagrania

Obiekt, który zaobserwowano 2 maja 2012 pojawił się znowu w obiektywie zarządzanego przez NASA obserwatorium Stereo. Bardzo podobny a może nawet taki sam obiekt pojawił się w dniu wczorajszym.

 

W ciągu ostatnich kilkunastu dni widziano ten kształt już trzykrotnie. Powoduje to, że klasyfikowanie go, jako zwykłego artefaktu obrazu wydaje się bardzo trudne.

Oprócz tego obiektu warto wspomnieć, że znowu widziano sferyczne obiekty towarzyszące wirom plazmy. Zjawiska te są już dość powszechne. Powszechnie nazywane są "tankowaniem na Słońcu".

Gdyby przyjmować za pewne, że są to rzeczywiste pojazdy to trzeba przyznać, że dochodzi do ewidentnej kumulacji obserwacji tego typu w ostatnim czasie.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Ziomal

Mam swoje zdania i

Mam swoje zdania i postanowiłem się nimi podzielić z Wami1. Może to jakieś ciał niebieskie lub jakiś inny obiekt kosmiczny, o którym  nie wiedzieliśmy?2. Ufo - Wymyślili lub mieli paliwo z helu czy wodoru.  a). Najbardziej dziwne me zdanie - redukują nadmiar jakiejś energii, która wywołuje rozbłyski itp na słońcu

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Widzę, że odkryłeś PIN do

Widzę, że odkryłeś PIN do swojej podświadomości. Masz rację. Pewne oddziaływania kosmiczne powodują wzrost entropii w poszczególnych zewnętrznych strefach słonecznych. kontrolowana czarna dziura wysya nadmiar czasoprzestrzeni z powierzchni Słońca dla zachowania równowagi energetycvznej naszego systemu słonecznego. I nie chodzi tu tylko o Ziemię....

Portret użytkownika Aniol

Zakładając, że jest to

Zakładając, że jest to aktywność jakiś kosmicznych inteligencji, można przypuszczać, że startają się oni zadbać o równowagę gwiazdy. Być może równoważą potencjał energetyczny Słońca tak jakby np. ujmując nieco energi tam gdzie jest jej za dużo. A przez to kontrolując niespokojne zachowanie gwiazdy wprowadzając względny balans.

Portret użytkownika Gość

Po prostu statek musi

Po prostu statek musi podładować aku, a Wy się  podniecacie... *ziew*.Prywatnie wolę pobór mocy z pola zerowego - jest mniej ryzykowny i nie trzeba szukać gwiazdy.

Portret użytkownika elio

Cieszcie się możecie nie

Cieszcie się możecie nie wieżyc ale obce ciwilizacje nie są do nas wrogo nastawione.To jest tak jakby mini czarna dzura widac na niej metaliczny polysk ale NASA wymazuje wszystko z wszystkich zdjęć i filmów.Ta ogromna kula odsysa jakby tą energie która mogła by spowodować ogromny wyrzut masy koronalnej typu X w strone ziemi.

Strony

Skomentuj