Trzyletnia dziewczynka, u której lekarze stwierdzili zgon, obudziła się na własnym pogrzebie

Kategorie: 

Małe dziecko z Zamboanga del Sur w południowych Filipinach zmarło w ostatni piątek i rodzina szybko zorganizowała pogrzeb. Dziewczynka trafiła do szpitala, gdzie stwierdzono u niej śmierć kliniczną, a potem zgon.

 

Wydawało się, że będzie to kolejny zwykły pogrzeb gdy nagle sprawy przybrały nieoczekiwany obrót.

„Podczas mszy usłyszałem szmer i podniosłem wieko trumny. Nagle zobaczyłem, że dziecko rusza głową” – powiedział jeden z żałobników, który ratował dziecko.

Moment ten uwieczniono na filmie. Jej ojciec natychmiast wyrwał córkę z trumny i zaczął ją przytulać, ale niestety ta historia nie ma szczęśliwego końca. Dziewczynkę ponownie uznano za zmarłą.

Na miejsce zdarzenia wezwano doktor Mary Silyne Asor - Cabahug, aby ta oceniła stan zdrowia dziecka. Lekarka nie znalazła żadnych oznak życia i potwierdziła, że dziecko nie żyje. Nakazała też pochować ciało, jak najszybciej się da, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się chorób.

 

Źródło: Daily Mail

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Atronarh

Widzę, że "katole" opanowują

Widzę, że "katole" opanowują ten portal. Wszystkie religie, są największym złem tego świata, bo ogłópiają umysły i prowadzą do wojen. Najlepszym dowodem tego jest bliski wschód. Ogarnijcie się trochę i spójrzcie na świat realnie, a nie przez pryzmat skopiowanej od starożytnych kultur wiary.

Portret użytkownika dąb

A ja napiszę coś na poważnie

A ja napiszę coś na poważnie . Co trzeba by było zbadać by wysnuć hipotezę : Dziecko pochowano po 3 dniach. W takim klimacie wybroczyny pośmiertne występują już po kilku godzinach. Dziecko umarło w szpitalu tzn że prawdopodobnie było w kostnicy. Jeżeli ciało wydano z kostnicy zaraz przed pogrzebem w takim klimacie zapewne szybko "odtajało" i mogły następować ruchy ciała . Co się jeszcze rzuca w oczy , to że dziecko było wiotkie czyli brak tężenia pośmiertnego .  Te sprawy należałoby wyjaśnić.  Dawniej było wiele przypadków pochówku żywych ludzi uznanych za zmarłych np. będących w śpiączce , dlatego zawsze jest jakaś niepewność czy nie obudzimy się w trumnie. Znajomy mojej matki znając podobny przypadek w swojej rodzinie w testamencie zapisał by lekarz po jego śmierci przebił mu serce. Lepsze to niż drapanie paznokciami w panice wieko trumny nim się człowiek udusi .

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pulsar

No tak,... Filipyny,... Kraj

No tak,... Filipyny,...
Kraj tropikalny, a więc żyje tam zapewne pełno robactwa wszelakiego.
Wystarczy że jakiś pasożyt zamieszkał w mózgu czy mięśniach,a mamy poruszające się zwłoki.
Czy tak trudno to zakumać ?

Portret użytkownika Juda

W stu procentach zgadzam się

W stu procentach zgadzam się z Endorem, modlitwa do Matki Bożej działa błyskawicznie. Ona wysłuchuje wszystkich próśb ludzkich i nie odtrąca nawet najmniej błachych. Trzeba codziennie się do niej zwracać, prosić rozmawiać modlić się.Na swoim przykładzie zauważyłem wielką poprawę w moim życiu na lepsze od kiedy zacząłem się modlić do Matki Boskiej Marii. No cóż ale niektórych się nie da do tego przekonać ale jak nie spróbujesz to się nie dowiesz.

Portret użytkownika bądźmy całkiem szczerzy

W Księdze Jeremiasza bóg

W Księdze Jeremiasza bóg wyznawany przez chrześcijan wyrażnie wypowiedział się na temat, co sądzi o kulcie "królowej nieba".  Gdyby odstępczy kościół rzymski brał Biblię pod uwagę, bluźniercza mariologia nie miałaby nawet prawa zostać wymyślona.

Portret użytkownika Endor

Poczas tej mszy powinni się

Poczas tej mszy powinni się modlić do Maryji i Jezusa o Miłosierdzie Boskie, Co objawił Dobry Bóg ludzkości w Niepokala­nym Sercu Maryi? Serce Maryi jest symbolem Jej Najświętszego Ducha Miłości, ogniskiem najdoskonalszego współżycia z Bogiem. Do Niej mógł Archanioł po­wiedzieć: "Łaski pełna, Pan z Tobą...".

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika XYZ

CZŁOWIEKU DAJ SOBIE SPOKÓJ Z

CZŁOWIEKU DAJ SOBIE SPOKÓJ Z TYM MODLENIEM!
JESLI JESTES WIERZACY- SUPER, ALE NIE NARZUCAJ SIE INNYM - BO JEST TO IRYTUJACE!
Z TEGO CO WIEM WIARA TO KWESTIA BARDZO OSOBISTA, WIEC CIESZ SIE NIA W DOMOWYM ZACISZU >SAM DLA SIEBIE. POKOJ!

Strony