"Samolot", który rozbił się o Pentagon może się okazać rakietą

Kategorie: 

Zasada, że kłamstwo powtórzone odpowiednią ilość razy staje się prawdą jest w nowoczesnym świecie stosowana tak często, że wiele osób nie odróżnia już ewidentnych kłamstw od rzeczywistości. Sztandarowym przykładem kłamstwa funkcjonującego globalnie jest domniemany atak na Pentagon z wykorzystaniem samolotu pasażerskiego.

 

Ta teoria funkcjonuje w mediach od samego 11 września 2001 i ma się dobrze mimo całej masy dowodów na to, że jakkolwiek Pentagon został zaatakowany to na pewno nie przez samolot a jeśli już to myśliwski i to nie za pomocą rozbicia, ale sterowanej rakiety.

 

Kłamstwo uderzenia samolotu w ten charakterystyczny budynek jest nadal podtrzymywane a każdego twierdzącego, że dowody wskazują na inne źródło destrukcji jednego ze skrzydeł siedziby DoD, namaszcza się stygmatem szaleńca i zwolennika teorii spiskowych. Cóż, jeśli dowody wskazują na inną prawdę niż oficjalna to tym gorzej dla prawdy.

 

Znane jest wideo przedstawiające uderzenie obiektu uchwycone za pomocą kamery CCTV i już tam widać, że w Pentagon uderzyła rakieta. Wskazuje też na to wielkość otworu wlotowego i wylotowego, jest poza tym wiele wskazówek dowodzących, że nie ma takiej możliwości, aby wypełniony paliwem samolot wyparował (brak wraku) a wiele sprzętów w sąsiedztwie uderzenia po prostu nie spłonęło jak słynna książka na stojaku. To jest po prostu nierealne, aby wielki samolot zostawił mały otwór, wyparował a wnętrze nie spłonęło.

 

Ostatnio wypłynął film dowodzący tezy, że w tym ataku wykorzystano rakietę sterowaną i bynajmniej nie została ona wystrzelona przez Talibów. Trudno nie zadać przy okazji pytania o to, co jest, zatem prawdą, jeśli aksjomat ataku na Pentagon upada. Czy zasadne jest zadawanie pytania czy Talibowie mogliby ze swoich jaskiń zorganizować i przeprowadzić tak spektakularny zamach jak ten z 11 września. W obliczu nowych dowodów niewątpliwie tak, ale jeśli prawda o tych zdarzeniach jest niewygodna dla władzy to tym gorzej dla prawdy.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika robertus

To jest oczywiste, że sami

To jest oczywiste, że sami rozdupcyli to wszystko aby opinia publiczna była za wejściem zbrojnym do Iraku. Tak samo było podczas drugiej wojny światowej z Pearl Harbor.  Dobrze wiedzieli że japońce na nich płyną. Ale jak przed atakiem 80 % amerykanów było przeciwko przystąpienia ameryki do wojny, tak po ataku te 80 % było za.