Oryginalny materiał o UFO z Kątów Wrocławskich

Kategorie: 

Do wydarzeń tych doszło 25 kwietnia 2007 roku około 22:20. Dwóch mężczyzn wraca wieczorem z Mietkowa z nad jeziora jadą przez Pażdziorno w kierunku na Kąty Wrocławskie, kiedy tylko minęli Mietków zauważyli, że za autem coś leci. Ponieważ mieli ze sobą telefon komórkowy, zaczynają nagrywać.

 

Świadkowie obserwacji UFO zjechali na pobocze żeby przyjrzeć się temu obiektowi. W pewnym momeńcie obiekt zatrzymał się. Jego wielkość oraz pułap, na którym leciał ocenili na około sto metrów średnicy. Pojazd leciał nisko na wysokości drzew, zaczeli go nagrywać telefonem komórkowym. Kiedy ruszyli obiekt ruszał wraz z nimi i jak twierdzą towarzyszył im do samych Kątów Wrocławskich.

 

Około 6 km od tego miejsca jest wojskowa strefa radarowa i jak póżniej sprawdzono na wojskowych radarach niczego nie było widac. Materiał został też zaprezentowany pewnemu oficerowi lotnictwa, który tylko stwierdził, że identyfikacja tego czegoś nie jest w naszej kompetencji  i na tym sie skończyło. Od czasu incydentu interesowała się nim prasa oraz telewizje, obecnie jednak niewiele osób o tym pamięta.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kolo21

Nie to ktoś robił sobie jaja

Nie to ktoś robił sobie jaja co tam widać latarnie uliczne i jakies okna chałupy.Aż głupio oglądać takie bzdury.Macha telefonem i o ufo.Muszę sfilmować po ciemku i pomachać zapalonym papierosem i tez będzie ufo he he

kolo21

Portret użytkownika MEJTRIXX

Zadne jaja zwróć uwagę na

Zadne jaja zwróć uwagę na początek nagrania widać jak do obiektu doczepia się czerwona kula światła następnie odlatuje być może oni ten obiekt potem z gubili było to filmowane telefonek komórkowym i wjechali potem do miasta to wiesz lamp tam jest dużo, ten obiekt leciał za nimi przez 20 klm

Portret użytkownika kolo21

Nie jestem sceptykiem sam

Nie jestem sceptykiem sam widziałem pare hmm ufo w zeszłym roku latem było tego troszkę.Ale zawsze jak jest nakręcone ufo to filmik jest tragicznej jakości.Ze właściwie to nic nie widać.Te zielone to co to jest okno czy co.Czerwone kule często studenci u mnie wypuszczają lampiony.Nie można wszystkiego łykać co do sieci wpadnie.Z rodzinką widzieliśmy te czarne bezgłośne helikoptery.Mieszkam koło lotniska wojskowego.Bez kitu są niesamowite.A Wylatowo jest koło mnie i wiem co się tam działo i nie chcem nawet tego komentować.

kolo21

Portret użytkownika MEJTRIXX

Tak się złożyło że film nie

Tak się złożyło że film nie jest z netu ja go dodałem , zauważ przyjrzyj się to czerwone światło nie zachowuje się jak lampion , było wielu światków naocznych tego zdarzenia , na moim kanale you tube jestprogram tv o tym zdarzeniu .

Portret użytkownika kolo21

Za dużo syfu jest w necie i

Za dużo syfu jest w necie i człowiek głupieje.Co jest fake a co nie.Fakt może za szybko to podważyłem.Ale co to jest to zielone.Słowo wygląda jak okno od kuchn,nie wiem może jakiś refleks światła czy coś.Najlepiej jak ruskie stacjonowali u nas i opowiadali o ufo to było coś.Nasi  żołnierze też byli świadkami nie raz.

kolo21