Obserwacja jasnych obiektów w okolicy Góry Ararat w Turcji

Kategorie: 

Góra Ararat jest raczej znana ze względu na odkrycie na jej szczycie drewnianego statku, który może być pozostałością po poprzednim potopie, jaki nawiedził Ziemię. Tym razem jednak w tej okolicy zaobserwowano siedem niezidentyfikowanych obiektów latających.

 

O zjawisku donosił turecki dziennik Hurriyet. Doszło do niego 26 grudnia 2012 roku. UFO widziano w bezpośredniej okolicy Góry Ararat. Zdjęcia obiektów przekazano do tureckiego centrum astronomicznego. Tam poddano je drobiazgowej analizie, która wykluczyła możliwość fotomontażu.

 

Miejscowe media sugerują, ze obiekty te nie są pochodzenia pozaziemskiego tylko jest to manifestacja systemu bezzałogowych pojazdów szpiegowskich. Tylko pojawia się pytanie, jak to możliwe, ze takie pojazdy latają zupełnie niezauważalnie dla licznych systemów radarowych?

 

 

Źródłohttp://stop-news.com/2166-bezmolvnoe-podrazdelenie-h-v-nebe-nad-blizhnim-vostokom.html

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Coś, ponad co nic większego nie może być pomyślane, jest tak bardzo prawdziwe, że nawet nie można pomyśleć, że tego nie ma. http://technologiamaszynowa.blogspot.co.uk/

Portret użytkownika CZTERNASTY-BAKTUN

Lub też i ja bym poprosił o

Lub też i ja bym poprosił o jakiś dowód na to że hologramy jakieś są i są wykorzystywane .
Będą hologramy będą cuda na kiju pewnie kiedyś wszystko może być .
Takie gadanie puste nie poparte niczym nie ma najmniejszego sensu , dużo ludzi mówi o tych hologramach zapewne zasłyszane od kogoś innego ,przeczytane pewnie też od kogoś o podobnym myśleniu .
Trochę logiki ludziska i ochłonięcia nie węszmy wszędzie spiskowych teorii i nie żyjmy tylko żydami i zniewoleniem świata przez masonów .Badajmy, dociekajmy z wyluzowaną łydką bez napinek aczkolwiek w zespół po to są fora . W kupie siła Wink 
 

Ziemia straciła ludzkie oblicze z chwilą kiedy człowiek objął ją we władanie!!!
 

Portret użytkownika promień

No przecież oni się często

No przecież oni się często kręcą tam gdzie coś ma się dziać. Może "wyłapali" moje proroctwo, które mówiło, że na górze Ararat się zacznie. Usłyszymy ogromny huk. Bóg zstąpi na nas w ogromnej ulewie i deszczu. I się zacznie.. . Pytanie kiedy? Pamiętajcie, że wszstko co piszę o zmianach ma związek z przebiegunowaniem ziemi. /Żartuje oczywiście z tym wyłapaniem przez UFO/.

Portret użytkownika kamikadz7

daj spokój z tym

daj spokój z tym przebiegunowaniem ziemi , bo jesli liczysz na odwrócenie biegunów to porażka ,bo chyba nie uczono Cię fizyki a jesli mówisz o przesuwaniu się biegunów co kilka metrów z powodu trzęsienia ziemi to ma to miejsce od lat prawie co dzien

kamikadz7

Portret użytkownika BRUTAL

W celu czego ten durny

W celu czego ten durny artykół przecież wszystkie te niby ufo to właśnie drony, rycerze z usa mają taką zabawe jak widzą te komentarze ,że sylwester nie dorównuje ,niedługo będą hologramy na niebie a może i większość niby zjawisk to już właśnie to ,strach STRACH !!!! DZIĘKI tej technice ludzie cofną się do epoki kamienia na ich życzenie ,mają w ręku to czym kiedyś posługiwali się magowie,tylko troche przerobili zabawki

Portret użytkownika Polak

szczegolnie jak sie znajduje

szczegolnie jak sie znajduje na srodku pola  dziure wydrozona w ziemi na ok 4do 6mb glebokosci przez co?      wlasnie! brak urobku oraz sladow po wywozie ziemi. rolnicy nieraz obserwuja cos co to robi. dlaczego nie mowia? bo sie boja wysmiania przez innych?

Strony