NASA ostrzegła swoich pracowników przed jakimś wydarzeniem

Kategorie: 

Czy to możliwe, że NASA ostrzegła swoich pracowników przed nadchodzącymi zmianami? Powyższe wideo, nagrane już dawno temu, przedstawia jednego z dyrektorów NASA wzywającego "rodzinę NASA" do przygotowania się na poważne kataklizmy naturalne. Przekaz ten przeżywa obecnie drugie życie w Internecie. Oprócz tego portal Facebook jest dosłownie zarzucony rzekomymi mailami z NASA opisującymi, co tak naprawdę wydarzy się według agencji kosmicznej w ciągu najbliższych nam dni. Nawoływania do przygotowań na wypadek kataklizmu wpisują się w tezy osób propagujacych tego typu koncepcje.

 

Według tych źródeł wszystko ma się zacząć tak jak rzekomo przepowiedzieli Majowie. Słynne trzy dni ciemności mają wystąpić między 22-25 grudnia 2012 w trakcie przekroczenia galaktycznego równika. Ta całkowita ciemność ma być momentem, kiedy nastąpi przejście z trzywymiarowej przestrzeni do zerowymiarowej. Ma to być forma przejściowa, ponieważ celem jest czterowymiarowa przestrzeń.

 

Wracając bardziej na Ziemię można dodać, że w przekazach internetowych często trafia się na sugestie, aby w okresie 21-25 grudnia starać się nie podróżować. Większość informacji jest zgodna, że o ile będzie to koniec starego świata to w nowym ludzkość zupełnie zmieni hierarchie wartości. NASA wielokrotnie próbowała tłumaczyć, że żadnych wyrównań, równików galaktycznych czy też pasów fotonów nie ma nie było i nie będzie. Naukowcy pracujący dla Agencji nazywają to po prostu nonsensami i pseudonaukowym bełkotem.

 

Wspomniane powyżej wideo wzywające do przygotowania na najgorsze jest często łączone z teoriami odnośnie końca świata. Na szczęście już za 9 dni będziemy się mogli przekonać, czy rzeczywiście spowiją nas ciemności, czy też wręcz przeciwnie będzie normalnie jasno, jak to w dzień, a świat po prostu pójdzie dalej.

 

 

Źródła

http://urbanlegends.about.com/od/errata/ss/Nasa-Predicts-Total-Blackout-Dec-2012.htm

http://www.nasa.gov/topics/earth/features/2012-alignment.html

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Prover

Coś jest na rzeczy. Sami się

Coś jest na rzeczy. Sami się przekonamy. Ale pamiętajmy że jakby coś skończą się komórki, net i podobne bzdurki. Wrócimy do korzeni. Może staniemy się uczciwszi i wreszcie zmienimy spojrzenie na świat? Oby...

Portret użytkownika hopsiup

Jaki koniec świata? Co

Jaki koniec świata? Co najwyżej zmiany w skali globalnej. Od końców świata to specjalistami są Świadkowie Jehowy. Zaliczyli ich już chyba 18.
A czy będą zaburzenia globalne? Wielcy tego świata wybudowali sobie mieszkalne kompleksy podziemne o dużej kubaturze i głęboko pod powierzchnią. Skoro świetlana przyszłość to na co im to?
Do tej pory nikt nie dał mi odpowiedzi.
Można ew. mówić o trzeciej wojnie światowej. Lecz jest problem. Dlaczego cykl Majów kończy się akurat na tej dacie, tym bardziej, że istnieją informacje o pasie fotonów. Nikt tak na prawdę nie wie jak to będzie działało na nasz Układ Słoneczny. Jest to w końcu duża dawka energii.
A co do P. Bacy. Zastanawia mnie, że osoby podobnie myślące jak Szanowy Pan Baca, nie biorą pod uwagę tego, że same używają dogmatu czyli prawdy wiary, wiary, że nie ma nic duchowego. Problem polega na tym, że kierując się wiarą w materię mówią innym, że to nie wiara. Otóż tu pojawia się następny problem, polegający na tym, że niejaki Arystoteles, żyjący jakieś ponad 300 lat zanim powstał KK twierdził,  że za pomoca rozumu da się udowodnić istnienie Bytu duchowego, przyczyny wszystkiego co istnieje. A taki Budda opierając się na doświadczeniu bardziej intuicyjnym niż rozumowym twierdził też, że istnieje niematerialne. Także żył, zanim powstał KK. Rozumiem,  że w takim razie intelekt P. Bacy przerasta nieskończenie intelekty owych ludzi. Brakuje mi tylko na to dowodu.

Portret użytkownika baca

w odroznieniu do nawiedzonych

w odroznieniu do nawiedzonych przygłupów baca ma dowod na nieistnienie boga, serio.
Wiesz Hopsiup co to oznaca? ano nie mniej nie wiecej tylko to, że oni dowodu na jego istnienei nigdy nie zdobędą bo jedno sie z drugim absolutnie wyklucza - a skoro ja ten dowod juz od dluzszego czasu posiadam...?
nie chcialbys Hopsiup go uslyszec, uwierz, bo po nimj już nic nie byloby dla Ciebie takie samo.
bo widzisz ta częśc mózgu ktorą wypełniles nawnie ewangelią obumiera wówczas raz na zawsze i jest to proces nieodwracalny. sam diabeł gdyby istniał nie zdewastował by Ci mózgu lepiej niż mój dowód.
jak chcesz to Ci go oczywiście dam bo jesteś odrobinke namolny i pełny pychy jak nie wiem kto, ale uprzedzam po raz ostatni - lepiej sobie dobrze przeanalizuj to, czy go naprawdę chcesz, bo z ręką na sercu powiem Ci uprzejmie że jesli z nutką niepewności udaje Ci się jakoś wegetować to ze stuprocentową pewnością już może nie byc tak słodko. im więcej masz wiary we łbie tym skutki będą straszniejsze - w skrajnych przypadkach zmienić się możesz w warzywo. mój dowód jest jak ziarno posadzone w twoim mózgu i kiedy wcześniej lub póżniej zacznie kiełkować łeb Ci rozsadzi od środka. pożałujesz tysiąckrotnie moment w ktorym go otrzymałeś ale... czasu juz nie cofniesz... Arystoteles być może tego nie wygłówkował ale to jego problem nie mój. to co Hopsiup chcesz ten dowód? czy zabrakło Ci juz odwagi? dwóch świadków Jehowy też mnie kiedyś nękało - teraz już sa spokojnymi nienaprzykrzającymi się alkoholikami Smile

Portret użytkownika michasie

Baca, nie pierdol farmazonów

Baca, nie pierdol farmazonów tylko dawaj ten dowód. Chcę bardzo dołącyc do tych co wiedzą a nie zawracac sobie głowy jakimis mitologiami. Jak możesz mi to dać to ja w to wchodze niezależnie od skutków. Dosyć wieków ściemy. Jeśli w zwiazku z poznaniem prawdy zostanę nieszkodliwym alkoholikiem - biorę sam za to odpowiedzialnośc. I jeszcze będę ci wdzięczny za oświecenie.

Portret użytkownika janek

baca dawaj ten dowod bo mam

baca dawaj ten dowod bo mam coraz wieksze wyrzuty sumienia juz nie moge
 zdradzam zone z pieknymi laskami brne coraz glebiej wiec chce miec spokoj
i robic to dalej daaawaj szybko,,,,, i jeszcze inne rzeczy robie.....

Portret użytkownika MCRemek

Ale sobie jaja ktoś urządził,

Ale sobie jaja ktoś urządził, teraz spanikuje pół świata bo jego tekst trafi przekonywująco do nieświadomej, żądnej sensacji ludzkości. A choćby w źródłach, które umieścił admin pod artykułem pierwszy link wyjaśnia że to kłamstwo i falsyfikat. Po drugie na stronie NASA również jest prawdziwa wersja, która wyjaśnia normalność na te dni. A po trzecie trochę się skompromitował twóca tej wymyślonej bajczki rzekomo z NASA bo pojechał z fantazją troszke za daleko ! Równik jak równik, ale żęby przechodząc przez niego milibyśmy przejść przez zerowy wymiar a potem do 4 wymiaru ? ! totalny obłęd ! Równie dobrze teraz powinniśmy być w czwartym wymiarze wejść w równik i wyjść w trzecim szaleństwo do potęgi ! Producent Star-Treka powinien temu poecie zaproponować prace w wydaniu komediowym tego filmu. Pozdrawiam wszystkich srających ze strachu. (oczywiście tych z powodu tego komunikatu co do reszty to nic mi nie wieadomo co napewno się stanie  a co nie Smile  ).

Portret użytkownika Ariel

Panowie i panie. pewnie to

Panowie i panie.
pewnie to wiecie ale Wam przypomne, zgodnie z przekazami biblijnymi (Tora itp.) to te trzy dni ciemności sa TRZEMA LATAMI.

Trzy lata - tyle wynosi średni czas opadu zanieczyszczeń atmosferycznych. Mniej wiecej. Smile

Zdrówko wszystkim.

Portret użytkownika swit59

6.35...Houston:              

6.35...Houston:
                          MAMY...PRAbLIe"M"+MMM+ATb:ŚZ?Aaaaa :...CH...HYyyyy???
   Świat TO...GRA coś właśnie jaK...SZACHY !
     Białe kontra czarne...
  Dlaczego ja z BIAŁYMI ?
   Ano...
              lepiej jak jest lepiej niż gorzej...PrawdA ?
  Lepsze lato niż zima ? I tak i nie...
   NAJLEPSZA jest...WIO!!!SSsNa:ŚZ A aa aa Ń CeCeCe 123 !!!!
A już Very(DIS"C<OO>"? P"o"l<OO> K:...?) jesTb:
                                                   "o"SI(Dzzzzzzzzzzzzzzzzi)ee:Ń...
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   6.41...??? AWłaśnie:
   muszę iść po dierewno...NO bo STA%RA...jak sie zbudzi a do pieca...nie będzie czym
podłoRZYĆ...????????????????????????????????????
     Ps.
  SUN=RA...K=SYNaj...Eg<OO>...
   PIER...DuTnie...oj,pierDU:KATnieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!
  BIAŁE...(patRZ za okno i w wizje Z.NOsko:Majestat Boży...z płNOCY!)
 ZAwŚZee:GURUjee...6.44 !!!
Patrz w koD: u2yvE2
 

Portret użytkownika swit59

7.14...??? Zadałeś

7.14...??? Zadałeś pytanie:
    WWW-KAaaaaY-Dee:ZA !...ile sek...min...godz( nie licze i ...)lat: R<OO>ZgryZzzzzzzzzzziee:ŚZ ?
cMyrQy...też fajNY...POR<OO>ZgryzzzzzzzzzzzzzzzzieNIU:CHHhaj...

Portret użytkownika swit59

7.19...??? 

7.19...???  TY...ZA:ŚZzzzzadałeś : Masło MaśLANE...
   Czyż pielęGNAc"JA"...nie jest zaRAZEM...jeEG<OO>...LEE:CZE:dNIe"M" ...i aBBAroTb ?
 Cokolwiek czynisz: leczysz i pieleGNUjeŚZzzzzzzzA:R-MMM+"M" !!!
7.22...hmmm ?

Portret użytkownika Vikt

Oho, Dziwny koluś z tekstami

Oho, Dziwny koluś z tekstami typu gówno, jakie Wielki Wodziu walił na klatę swojej ukochanej, zaczyna mieć swoich wyznawców, to chore. Za nim popadniecie w totalne ocipienie na punkcie Bacana, przyjrzyjcie się dobrze jego avatarowi ,mega krzyżówka pedzia z warkoczykami, podobizną Tyrana pana Wodzia i niemieckiego doga, mowi to samo za siebie. Koleś popadł w samo uwielbienie i neguje wszystko to, co nie po jego. taki mały forumowy adolfik daje upust swoim emocjom w necie. Wsztstkich tych, co pieją z zachwytu zachęcam do głębszej analizy emocjonalnych tekstów  pana b.
 

Portret użytkownika nike

Baca, ale biadolisz... oni

Baca, ale biadolisz... oni tam mieli laptopy i tablety...
A tak na serio... na 25 gródnia przypada tagzwany  Sol Invictus - dies Solis, czyli dzień słońca .... Przypadek? Bo jak powszechnie wiadomo to własnie tego dnia konczą się 3 dni mitycznej ciemnosci...

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika oho.

Aha! To dlatego moja świezo

Aha! To dlatego moja świezo zakupiona czapeczka jest trochę długa z tyłu głowy! Wiedziałem żeby nie kupować wyrobów z dopiskiem p.n.e. przy dacie produkcji... A wiesz może czy Ci rudowłosi geniusze jeszcze gdzieś są? Reklamację chcę złożyć bo się trochę wytarła.

Coś, ponad co nic większego nie może być pomyślane, jest tak bardzo prawdziwe, że nawet nie można pomyśleć, że tego nie ma. http://technologiamaszynowa.blogspot.co.uk/

Portret użytkownika baca

to w ktorym dokładnie miejscu

to w ktorym dokładnie miejscu tego obrazka jest "oczywisty dowód starożytnej machino technologii"?
lepszym tylułem tego obrazka byłoby "Licho nie śpi" bo:
1 po lewej jest kolega ktory ze skradzioną wiolonczela skrywa się za kolumne,
2 poniżej niego jakiś pederasta w fioletowej sukni ktory też się zakrada aby coś zapier*dolić,
3 a po prawej jest łysy gościu - chyba pan Budda bo tak sobie tępo medytuje. a może tylko śpi bo fakt że nie kradnie niczego.
4 ale za to obok widać innego kolesia w fioletowej sukni ktory też zdążył się zbiedronić - on też chyba jest uczciwy ale wyraźnie widać jak jego jakiś kieszonkowiec chce opie*dolić.
jumali na potęgę w tym Egipcie - technologii tam nie mieli ale parę złodziejskich technik... owszem.

Portret użytkownika baranek

Baca bierze te teksty z

Baca bierze te teksty z channelingów. Szatan mówi mu wtedy, co ma myśleć na dany temat, a potem Baca myśli że jest taki oryginalny i sam to wymyślił, więc wtedy to powiela, te niby swoje myśli. Nie on jeden jest wybrany, dużo takich kreatur szwenda się po tym świecie. Takie czasy. Kiedyś spotkałem kolesia który, sam siebie tytułował Wypierdkiem Szatana, faktycznie bez przerwy robił zło i wszelakie świństwa wszystkim naokoło. Był z tego zadowolony, dokładnie ta sama postawa wyziera z wypowiedzi Bacy.

Wszystkim jest energia, nawet masą...a nawet przede wszystkim...