Media przygotowują nas na zagrożenia z kosmosu

Kategorie: 

Media głównego nurtu zaczynają podejrzanie często zaczynają wracać do zagadnienia zagrożenia z kosmosu. Zaledwie dwa dni po tym, gdy NASA ogłosiła prawdopodobną potrzebę ewakuacji ISS, media a właściwie Fox News zaczynają operację psychologiczną.

 

Operacja ta ma na celu oswojenie z tematyką zagrożenia z kosmosu. Początkowo twierdzono, że ewakuacja stacji w listopadzie tego roku będzie koniecznością z powodu braku zaopatrzenia. Wskazywano nawet przyczynę, jaką była niedawna tajemnicza katastrofa transportowego statku kosmicznego Progress.

 

Aktualnie słyszymy, że ta ewakuacja może mieć miejsce z powodu zagrożenia ze strony szczątków kosmicznych. Ilość śmieci kosmicznych rzekomo osiągnęła masę krytyczną i zaczyna poważnie zagrażać obiektom takim jak stacja.

 

Ciekawe czy specjaliści od oceny ryzyka zatrudniani przez kilka firm prywatnych planujących budowę komercyjnych stacji kosmicznych rozważają takie niebezpieczeństwo. Skoro NASA jest bardzo zaniepokojona ilością śmieci i zanieczyszczeń przestrzeń, stwarzających zagrożenie dla ISS to to samo spotka innych śmiałków.

 

Zastanawia tylko to, że NASA jest zaniepokojona akurat teraz. Nagle odkryto, że stacja może zostać zniszczona praktycznie w każdej chwili?  To wskazuje, że nie idzie o śmieci ani o jedzenie a może chodzić o operację psychologiczną, której celem jest oswojenie społeczeństwa z zagrożeniami z kosmosu. No właśnie tylko, jakimi?

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Lee

No jak to jakie zagrozenie,

No jak to jakie zagrozenie, nie Elenin...prawdziwe zagrozenie to nadciągająca PLANETA X - NIBIRU ! Nie dajmy się zaskoczyć. NASA już wie. Watykan i inne kraje - ich przywódcy już wiedzą i dlatego budują te schrony, w Warszawie druga linia metra to właśnie ten schron. Watykański teleskop w Arizonie "Lucyfer" już namierzył Nibiru w 2010 roku. Należy ogłosić STAN GOTOWOŚCI - ALERT ! ZIEMIA JEST ZAGROŻONA

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

A po co uprzdezać o

A po co uprzdezać o nieuniknionym? Jest tylko jedno wytłumaczenie... Zbliża się czas zagłady Ziemian... przez Ziemian... Ale gdyby co nie wypaliło... elity zwalą to na ... deszcz meteorytów... bombardując Zienię z militarnych stacji kosmicznych.. A jak myślicie- po co tyle bilionów $$ idzie na te stacje? Czy tylko na "badanie kosmosu"? Trzeba być niedorozwiniętym intelektualnie, by nie rozumieć militaryzacji i zagospodarowania pobliskiego kosmosu.A dlaczego zagłada?A dlatego, że dla eleitarnych rodzin i ich "szlachetnie urodzonych" potomków zabraknie surowców jeżeli wielkość populacji nadal będzie wzrastać wykładniczo, przy progresywnym ubytku kopalin i zanieczyszczeniu środowiska. Powszechne wprowadzenie nowych źródeł energii niestety spowodowałoby zużycie wszelkich obecnie wtdobywanych zasobów, by zaspokoić potrzeby TEJ cywilizacji... Dlatego ( przecież w oficjalnych rozprawach naukowych podaje się, że populację należałoby ograniczyć do 1/10 by... zabezpieczyć "zdrowie Ziemii") KONIECZNOŚĆ DEPOPULACJI W WYBRANYCH ŚRODOWISKA ELITARNYCH nie poddaje się wątpliwościTo chyba jest jednoznaczne... Bazy na Księżycu i na orbitach geostacjonarnych Ziemi, oraz podziemne bunkry i fabryki pomieszczą tyle co trzeba, łącznie z zachipowanymi niewolnikami, którzy zastraszeni przez program Blue-Beam ( podawane na tym i innych stronach katastroficzne informację to jego strategiczny punkt propagandy) łatwo i z wdzięcznością poddadzą się niewolnictwu za kaszankę ...