Latający spodek na hinduskim weselu

Kategorie: 

Po obejrzeniu takiego filmu chciałoby się tylko westchnąć stwierdzając - czego to ludzie nie wymyśla. W każdym razuie najwyraźniej wymyślili zdumiewające entree pary młodej na hinduskim weselu. Bez cienia przesady można powiedzieć, że wysiada ona z latającego spodka.

 

Oprawa związana z pojawieniem się panny i pana młodych jest oszałamiającca na tyle, że nawet Bollywood by się tego nie powstydził. Spodek wisi nad tłumem i powoli obniża lot, oczywiście sterowany za pomoca sporego dźwigu. W tle odbywa się pokaz sztucznych ogni a sam spodek łypie na tłum snopami światła. Wszystko wygląda tak tandetnie, że jest aż zabawne.

 

Zastanawia tylko czyj to był pomysł aby podwieszać się kilkadziesiąt metrów nad ziemią w niebezpieccznej kapsule udającej latający spodek. Jeśli był to pomysł narzeczonego, to być może panna młoda docierająca na scenę w huku wystrzałów powinna się zastanowić jakie czeka ją z nim życie. Na pewno pełne niespodzianek i niekoniecznie dla niej bezpiecznych. Jest to też dowód na to jak fenomen UFO oddziałuje na społeczeństwo.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika benet

Ha ha ha dobre ,dobre.Admin z

Ha ha ha dobre ,dobre.Admin z Ciebie to fajny chłop,zawsze napiszesz coś z czego się można pośmiać.Swoją drogą,nie łam już sobie głowy tym jakie życie czeka ową pannę z facetem który wsadził ją do kapsuły,olej to. 

Portret użytkownika ArtemidaMaat

W czerwcu ma być

W czerwcu ma być przegłosowywana w sejmie ustawa zezwalająca na taki numer zajumania kasy obywateli jak na Cyprze. Ale o tym ani wiadomości ani fakty tvn nie wspomną by żyło się lepiej - tylko komu?

Portret użytkownika kuzYn

  A co to ma wspólnego z

 
A co to ma wspólnego z tematem " Latający spodek na hinduskim weselu" ?
Jeśli już podajesz takie sensacje to podeprzyj je dowodami, bo inaczej to będzie zwykła plotka, która wzbudza niezdrowe emocje.