Jaśniejący obiekt widziany nad Szkocją

Kategorie: 

Do intrygującej obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających doszło 12 listopada w Szkocji. Obiekt o owalnym kształcie pojawił się nad miejscowością Perthshire.

 

Biały obiekt zawieszony w powietrzu widziany był nad lasem. Zjawisko zostało nagrane, co dokumentuje powyższy film. Przypadek ten wraz z dokumentacja został przekazany do brytyjskich ufologów.

 

Świadek, Adrian Musat powiedział, że światło zobaczył najpierw o 7:30 rano a potem znowu po około 10 godzinach. Według niego obiekt mógł mieć kilka metrów wielkości. Świadek zwraca uwagę szczególnie na to, ze kolor tego obiektu

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika mr9951369

przecież to proste...to

przecież to proste...to zwykłe urządzenie szpiegowskie a nie żadne tam wasze wymyślone UFO. Dla zwykłych szarych obywateli wszystko co nie zidentyfikowane to UFO. Grupa ludzi posiada niewyobrażalną technologie ale to nie dla wszystkich. Pozdrawiam

Portret użytkownika marcin

widziałem w raz z paroma

widziałem w raz z paroma świadkami nie mal identyczny 32 lat temu(nie było w tedy techniki by można powiedziec że to tajny projekt ) obiek ten zawis w powietrzu a nastepnie sie rozdzielił na 2 czesci które dosyć powoli odaliły się w różnych kierunkach obserwacje prowdziło 4 osoby przez ponad godzine w odległości mniejszej niż 60m nie było telefonów by kogos zawiadomić ,nie mieliśmy aparatu by zrobić zdjęcia ( wtedy 1 raz usłyszałem że to może być ufo nigdy wcześniej nie słyszałemeł o tym wiec nawet nie wiedzialem co to jest)

Portret użytkownika Endor

Paneta Ziemia oraz ludzie

Paneta Ziemia oraz ludzie powinni się modlić by nie zostać zwiedzeni oraz by nie niszczyć Planety i by wszystkie byty zamieszkujące ją mogły żyć w sposób godziwy !
Wszystko zależy od Stwórcy i Jegpo Syna Chrystusa Pana oraz Ducha Świętego i modlitwa powinna być kierowana do Świętej Trójcy byśmy byli wybawieni ! Trzeba także się modlić do Maryji Dziewicy o to byśmy nie doznali zwiedzewnia przez istoty szatańskie !
Miłosierdzie Boskie to jedyne co nas uratuje !

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika baca

najdziwniejszy na tym filmie

najdziwniejszy na tym filmie jest rosyjski akcent tego "szkockiego świadka" i jego zastanawiające małżowiny uszne - tak sobie myślę że niemieccy antropolodzy byliby szczęśliwi mogąc bliżej przebadać czaszkę pana Musata.
zapewne bez żadnego związku jest przymierzanie się Szkocji do niepodległości czyli oderwania od "wielkiej" Brytfanny, a to w związku z planowaniem masowej eksploatacji złóż złota zalegających niemal na terenie całego kraju.
w Polsce również odkryto niezwykle bogate złoża gazu łupkowego i sytuacja jest... podobna - mamy bardzo dużo ufo i jeszcze więcej potwierdzonych obserwacji osób z fascynującymi uszami
jedno jest już z góry wiadomo - UFO nie zostanie wyjaśnione ale złoto oraz inne surowce wsiąkną lub zostaną uszatkom sprywatyzowane Smile
biedni ci Szkoci bo jeszcze nie wiedzą że ich największym nieszczęściem jest ich... bogactwo.

Strony