Gwałtowny wzrost ilości obserwacji UFO na Sri Lance postawił w stan gotowości lotnictwo tego kraju

Kategorie: 

Na całym świecie rośnie ilość obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających. Wczoraj donosiliśmy o upadku jakiegoś obiektu w Szwecji. Dzisiaj dochodzą kolejne podobne obserwacje ze Sri Lanki.

 

Tamtejsze lotnictwo potwierdza, że w kilku miejscach na terenie wyspy w ciągu ostatnich kilku dni doszło do bardzo wielu przypadków obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających. Zaniepokojeni mieszkańcy domagają się wyjaśnień, ale nie jest o nie łatwo, ponieważ natura tych fenomenów pozostaje niejasna. Rzecznik lotnictwa Sri lanki poinformował, że nie odkryto żadnych radarowych śladów obecności obiektów, które wielu mieszkańców rejestrowało swoimi telefonami komórkowymi. Armia nie bagatelizuje tych doniesień i został wprowadzony 24 godzinny stan gotowości.

 

Wydaje się, że niektóre z tych nagrań przypominają to, co uchwycono 11 grudnia nad zachodnią Szwecją. Pozostaje pytanie, czy to, co nagle widzą ludzie na całym świecie to efekt apokaliptycznej atmosfery i koincydencji czasowej z obecnościa roju meteorytów o nazwie Geminidy, czy też jest to manifestacja aktywności, której istota pozostanie tajemnicą.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Morfi

Będzie takich obserwacji

Będzie takich obserwacji coraz więcej.
 
http://keshefoundation.org/en/
 
Wejdźcie i poczytajcie. Rządy już mają tą technologie, a to co widzimy to skutki wypróbowywania jej. To tylko kwestia czasu zanim oficjalnie i publicznie zostanie ujawnione, że zwiększona ilość UFO, czyli świateł na niebie to po prostu technologia Keshe testowana na bierząco.

Portret użytkownika promień

Myślę, że nasza cywilizacja

Myślę, że nasza cywilizacja jest na bardzo zróżnicowanym poziomie. Z jedenj strony wieżowce, samochody, komurki, komputery, rakiety w kosmos, życie ponad stan aż do zdegenerowania, ingerencja w geny, GMO, czipy, rozwój nauki, a z drugie strony slamsy, głód, szmanizm, okultyzm, wierzenia różnej maści - sekty /jednym słowem średniowiecze/ bezdomni, niski poziom cywilizacji, zdegenerowane jednostki, przestępstwa, konsumpcjonizm, utrata podstawowych wartości człoieczeństwa, brak pracy. No może gdzieś po środku jest lepiej - ludzie, którzy starają się żyć godnie, którzy nie mają ani za dużo ani za mało, ale i oni sterowani przez media, poddający się psycholologii tłumu nie wiedzą dokąd zmierzają, żyjący telewizyjnymi serialami, kabaretami, sensacjami. Chodzący do kościoła. To my ziemianie. Nie znający siebie, naszego kodu DNA, z kąd pochodzimy i dokąd zmierzamy. Nie znający naszej matki ziemi, ani praw rządzących kosmosem. Ponad wszystkim jest jeszcze Bóg w którym wielu pokłada nadzieję, próbując odnaleść się w tym świecie. No i jeszcze natręci - obce cywilizacje, które próbują zakłucić nam spokój, wyrywając nas z koszmarnego snu. "Jacyś kosmici". 
A propo UFO. Oglądałam i słuchałam informacji o pojawiającym się UFO nad Górą Św. Anny. Zachęcam do poszukania w internecie i oglądnięcia. Tam ufo też pokazywało się w różnych kształtach, materia, światło, które zamienia się w ducha - ciekaaaawe. No i mamy odpowiedź. Może oni to demony apokalipsy. Światełłko, światełko, miganie, a potem jakiś  demoniczny kosmita ubrany na czarno, wysysający energię z człowieka - ...? Jeżeli oni mogą być materią o różnych kształtach a potem przechodzić w niematerię czyli ducha - to kim oni są!? Zapanowali nad materią? Pojawiam się i znikam. Cieeekawe. I tu przypominają mi się słowa z mojego proroctwa, że w czasie trzech dni ciemności będzie apokaliptyczna przestrzeń, apokalipyczna wojna światów. Bóg będzie walczył o każdego z nas. Myślę, że dlatego między innymi mamy nie wychodzić z domów, co by jakiś kosmita nas nie dopadł. Myślę, że ci "kosmici", są dla nas niebezpieczni, mogą mieć ogromną przewagę nad nami /oddziałując duchem na naszego ducha/, ale boją się Jezusa - ciekawe. /Ludzie uważali ich kiedyś za Bogów/. Może to właśnie upadłe anioły, nieposłuszne Bogu. Jeśli chodzi o wszelkiej maści diabły, to wiadomo, że nas zwodzą próbując odciągnąć od Boga, od tego co dobre, ciagnąc nas w dół zagłady. /Cały czas toczy się o nas walka/.Interesujemy ich jako ludzkość bo jeszcze nie jesteśmy całkiem zdegenerowani, zachowaliśmy swoje człowieczeństwo. Wogóle to myślę, że gdybyśmy byli lepsi, to cała ziemia mogłaby być dla nas rajem, Bóg nieba by nam przychylił. Co to będzie, co to będzie? Acha - nawracajcie się i wierzcie w ewangelię.Warto przemyśleć i poskładać te układankę, chociaż może brakuje jakiś elementów. Ale można się douczyć - tutaj też. Trzeeeba mieć oczy i uszy szeroko otwarte. Nie wierzyć wszystkiemu - szukać prawdy.

Portret użytkownika magi74

  Ufony lataja, szaraki na

  Ufony lataja, szaraki na wzgorzach zostawiaja slady swoich sylwetek, ziemia sie trzesie, kozy zjadaja chupacambre... " murzynska chata"- tak zeby nie uzywac wulgaryzmow, glodna jestem jakichs informacji nowych i ciekawych. Panie admin, nic sie na swiecie juz nie dzieje?
   Dla mnie to juz jest w tej chwili koniec swiata!
   Dajcie cos na ozywienie nastroju.

Portret użytkownika magi74

O zesz matko jedyna!!

O zesz matko jedyna!! Ryzykant z tego kierowcy. Ciekawe czy ta reszta autobusow tez podjela sie dalszej podrozy Sad
  Jakby co to wybiore sie " z buta". Samochodu nie poswiece, czyms trzeba dojezdzac do pracy a i pewnie cos ciekawego uchwyce w aparacie po drodze

Portret użytkownika Raffi5000

Rzeczywiście bardzo gwałtowny

Rzeczywiście bardzo gwałtowny wzrost obserwacji. Aż nie wiadomo na co patrzeć ? Na zielonkawy bąbel, na zielonkawy bąbel, czy na zielonkawy bąbel. Najlepsza z tego materiału jest jak na razie prezenterka. Niezła dupka.

Wszystkim jest energia, nawet masą...a nawet przede wszystkim...

Portret użytkownika Abaddon

Oni nie robia w piwnicy

Oni nie robia w piwnicy imprezy,tylko w latającym talerzu.Napęd grawitacyjny.Krzyż pokazuje rakietę lecącą w kosmos.
Ja nie wiem jak ludzie to mogli przekręcić.Kiedyś mieliśmy duże kontakt z ludźmi takimi jak my z rozwiniętą technologią.Ale wtedy ludzie nie rozumieli tej techniki,więc tak uwidocznili na malunku.

Strony