Dziwne dźwięki trąb pochodzące z nieba słychać na całym świecie

Kategorie: 

Dziennikarka Linda Moulton Howe próbuje wyjaśnić zjawisko dziwnych i niewyjaśnionych dźwięków tuby lub trąby, które odnotowywane są na całym świecie od mniej więcej marca 2011 roku. Żurnalistka szuka możliwych przyczyn tych zjawisk,  pisze sott.net.

 

Zjawisko to wzbudziło zainteresowanie badaczy po serii filmów opublikowanych na ten temat w Internecie. Dziwne dźwięki zarejestrowano w różnych częściach świata: w Norwegii , w Kostaryce , na Ukrainie, a w tym tygodniu na Słowacji. Dźwięki te określane są, jako „trąba Apokalipsy”.

 

Linda w swym dziennikarskim śledztwie dotarła do dwóch świadków w Tennesee, gdzie w niektórych miejscach słyszano dokładnie takie same odgłosy, jakie zarejestrowano w Kijowie 18 – 19 stycznia 2012 roku. Jeden ze świadków, Cindy Smith (emerytowany agent nieruchomości) szykował samochód do podróży, kiedy ze wszystkich stron rozległy się tubalne dźwięki. Przerażony Smith starał ustalić się, co się dzieje, ale nic nie wskórał. Kobietę z Topeka w stanie Kansas, do której dotarła Lindy, twierdzi, że 3 września 2011 roku obudziły ją dziwne dźwięki nad jeziorem Perry.  

 

W styczniu 2012 geofizyk azerski Elchin Khalilov opublikował artykuł, w którym podjął temat tajemniczych odgłosów. Według niego dziwne dźwięki słyszą ludzie związani z akustyczną grawitacją fal wywołanych przez potężny rozbłysk słoneczny i emisję słonecznej plazmy. Z poglądem tym nie zgadza się jednak David Hathaway, fizyk z NASA. Wyraził on wątpliwość, że aktywność słoneczna może mieć z tym związek.
 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika 85r

Jest pare możliwości. 1.

Jest pare możliwości.
1. Masowe oszustwo na skale światową powtarzane przez zdolnych informatyków.
2. blue beam (straszenie ludzi)
3. Jakaś maszyna prawdopodobnie pod ziemią drąży otwory.
4. haarpy i inne cuda wydają takie dźwięk podczas oddziaływania na atmosferę.

 
1 punkt jest dla mnie najbardziej prawdopodobny.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

A ja sądzę, że to próby

A ja sądzę, że to próby mikrofonu w programie wg pkt. 2.. przy użyciu urządzenia wg pkt. 4.. najbardziej prawdopodobne...
 Te dźwięki są zlokalizowane, a więc nie moga pochodzić z kosmosu, gdyż obiegałyby całą planetę. Nie mogą pochodzić z głębi ziemi, gdyż rezonasowo słychac by je było na całej planecie. Są kierunkowo sterowane w konkretne obszary.

Portret użytkownika badacz

Te dziwne dźwięki słyszne

Te dziwne dźwięki słyszne były również w Rosji,a nawet w Polsce.Moim zdaniem to prawdopodobnie jakaś maszyna.Dźwięk może być niesiony nawet na dziesiątki kilometrów.No chyba,że pod ziemią faktycznie żyje inna cywilizacja szarych ludzi.

Strony