Czym jest tajemnicza czternastomilowa struktura na Antarktydzie?

Kategorie: 

Na Antarktydzie dzięki Google odkryto „ukrytą strukturę”, liczącą 14 mil długości. Jej tajemnica inspiruje Internautów do stawiania różnych hipotez.

 

Widziana w głębi kontynentu w Google Earth „biała struktura”, wywołała wiele spekulacji. Niektórzy uważają, że to jakiś rząd lub rządy ukryły stację badawczą, a inni twierdzą, że to UFO zakleszczone w lodzie. Wowforreel instruuje na filmie, opublikowanym na YB, jak znaleźć to miejsce w aplikacji internetowej Google Earth.

„To miejsce jest tak ogromne, że nie można go przegapić nawet z kosmosu. Przeszukałem cały kontynent i nie znalazłem nic podobnego” – opowiada narrator nagrania i dodaje: „Wygląda na to, że ktoś próbuje coś przed nami ukryć."

Film opublikowano po raz pierwszy w 2012 roku, ale wciąż trwa żywa dyskusja wokół poruszanego tematu.

Julie Haynes, komentująca film, napisała: „Czy zauważyliście prostokątny ślad tej struktury? To tak, jakby coś ją rozciągało”

Z kolei Brett Haynes dodał: „Minęło więcej niż dwa lata i nadal to jest. Coś przed nami ukrywają".

A ktoś, ukrywający się pod pseudonimem Bonnie, komentuje: „To obiekt rządowy. Może poprosili Google, aby tuszować sprawę. To chyba jakiś tajemniczy ośrodek badawczy”.

Oszałamiająca zagadka tajemniczej struktury na Antarktydzie nie została jeszcze rozwikłana.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika lolek

antarktyda to NOWA SZWABIA

antarktyda to NOWA SZWABIA ukrywana przed naszymi oczami, tam byli zolnierze niemieccy skumali sie z demonami szatana i knuja przeciw ludziom swiata w celu zgladzenia nas w wiekszosci! usa rosja chiny watykan zydzi--- ILUMINACI  to czesc spisku przeciw nam--- PLASKA ZIEMIA tlumaczy wszystko co sie obecnie dzieje przeciw ludziom! karmia nas bajkami o czyms co ma nas wyzwolic z kosmosu a prawda jest INNA i zwiazana TYLKO z naszym tworca, Bogiem Jechowa! klam jaki nam zadaja jest gigantyczny!!!! logika mowi jedno--- COS tam jest i jest przeciw nam! usa watykan rosja tam lataja i wiedza dokladnie wszystko ale oklamuja nas!!! prawdopodobnie sa tam chodowane chybrydy ludzkie do wojny z calym swiatem pod sztandarem szatana!!! czy nie czujecie ze cos nadchodzi? czujemy ze swiat nie jest taki jak chcemy! ze zyjemy jak w obozie i nie mamy radosci z zycia! ze smierc nie jest planem Boga dla nas bo to bez sensu zeby nas stworzyl po to zebysmy umierali! BEZSENS! czytajcie o plaskiej ziemi i planie iluminackiej zarazy slug szatana przeciw ludziom

Portret użytkownika Terchawk1024

Jak widać NWO wybudowalo

Jak widać NWO wybudowalo sobie baze dla siebie i swoich poplecznikow + rodziny na wypadek gdy wywołane przez nich wojny i konflikty wymknęły się spod kontroli.
Tak ciężko to rozkmić światu? Jak widac...To edukować się...
 

Portret użytkownika zxc

Pracowałem tam w grupie

Pracowałem tam w grupie instalatorów elektrycznych, zatrudniony byłem poprzez norweską firmę, bo mieszkam w Norwegii. Tam jest szykowane na moj gust miasto na 500.000 - 600.000 ludzi. Są obiekty użteczności publicznej jak np. kino.  Każdego dnia przebywa tam około 30.000 robotników z całego świata. Jednyna rzecz która mnie zdziwiła, to to, że nie można było z sobą zabrać żadnego aparatu fotograficznego, ani tel. kom. Internet jest i można z niego korzystać - łacza są w 100% cenzurowane. Przed wyjazdem podpisałem zobowiązanie że nie ujawnie przy czym pracowałem i jaka była moja rola. Nic więcej nie można mi powiedzieć.

Portret użytkownika pasjonat

te tereny zielone w Szwabii

te tereny zielone w Szwabii to ile km od pokrywa lodowa ?
skoro spodki byly wyposazone w karabiny konwencjonalne to przez  kabin byla by dekompresja - skoro nie ...to na kiego ch... wstawiano tam okna i nitowane blachy ?

Myślę, więc jestem...

Strony