Na cmentarzu w Rosji z gleby wyłoniły się trumny i szczątki bezdomnych

Kategorie: 

Cmentarz dla bezdomnych stał się przyczyną poważnego skandalu we wsi Miasskoe w regionie Czelabińska. W Internecie opublikowano widok trumien, które wyłoniły się spod ziemi.

 

Anton Bawin, zajmujący się sprawą, powiedział, że trzeba uszanować wszystkie przepisy dotyczące zdrowia. Aby porządnie pochować bezdomnych, potrzebna jest głębokość dwóch metrów. Obecnie na powierzchni leżą niepogrzebane kości i resztki gnijących ciał…

„Myślę, że urzędnicy powinni się tym zająć. Pogrzeby odbywały się zimą,  a teraz stopniał lód. W okolicy roznosi się paskudny zapach. Żyjącym grozi niebezpieczeństwo” – skomentowała sytuację Swetlana Kuznetsowa.

Cmentarz dla bezdomnych w Miasskoe znajduje się pod zarządem lokalnych władz, ale w rzeczywistości nikt się nim nie zajmuje. Zwłoki były pochowane zbyt płytko. W większości przypadków na powierzchnię wyciągnęły je głodne i bezdomne zwierzęta.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Pacal

To już chyba naprawdę bliski

To już chyba naprawdę bliski koniec świata. najpierw meteoryt tam spadł a teraz trumny na wierzch wyłażą. Powinni sprawdzić czy wszystcy lokatorzy są w nich bo wedle Apokalipsy, na końcu czasów, zmarli mają pokazywać się żyjącym!

Strony