W Norweskim Åfjord zrobiono kolejne zdjęcia nisko latającego UFO

Kategorie: 

ufosightingshotspot

Norweskie małżeństwo podczas przejażdżki w okolicy miasta Åfjord zrobiło zdjęcia czemuś co bez wielkiej przesady można nazwać UFO. Świadkowie zdarzenia twierdzą, że w trakcie robienia zdjęć ciekawym formacjom chmur udało im się uchwycić kilka  cylindrycznych kształtów, które wyłaniają się zza pobliskich gór.

 
Co ciekawe zgodnie z ich relacjami nie dostrzegli oni nic dziwnego, aż do momentu gdy zgrali zdjęcia do komputera. Wtedy to okazało się, że niektóre z ujęć uchwyciły coś dziwnego. Świadkowie twierdzą, że sfotografowane przez nich przypadkiem obiekty znajdowały się kilkaset metrów dalej. Sprawa ta dostała została przyjęta przez organizację Mufon i otrzymała numer 69842.

Jest to jedynie kolejny przypadek dostrzeżenia UFO lecącego relatywnie blisko ziemi. Sytuacje, w których UFO są fotografowane dużo poniżej poziomu chmur nie są co prawda niezmiernie rzadkie, ale ostatnio zdarzają się one coraz częściej.  Inny tego typu przypadek miał miejsce choćby w Dżakarcie 17 Lipca 2015 roku, kiedy to UFO nagrane telefonem komórkowym latało na wysokośi 300-500 metrów.  To zdarzenie również zostało przyjęte przez organizacje Mufon i otrzymało numer 68460.

Nieco wyżej, bo już na poziomie chmur schowały się UFO sfotografowane w Bolton w Anglii. Trudno uwierzyć w to co mówi autor zdjęcia, ale rzekomo w kierunku chmury zmierzały dwa obiekty, z których tylko jeden wyleciał po drugiej stronie. To właśnie ten obiekt został przez niego uwieczniony na zdjęciu. To tylko niektóre z ostatnio dostrzeżonych obiektów, ale można chyba bezpiecznie założyć, że na pewno nie ostatnie.

 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Znawca

Te krainy o których piszesz

Te krainy o których piszesz to są inne rzeczywistości do których ludzie przed globalnym kataklizmem się chcieli dostać przez bramy megalityczne. Na całym świecie są te bramy, mozliwe że uciekali przed ufo genetykami duchowymi którzy zmieniali wszystkie zwierzęta na Ziemi w potwory genetyczne ?! Dziś też chcą ludzi zmieniać w stwory GMO, już w USA się nad tym pracuje żebyśmy wszyscy byli zatruci genetycznie.

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika angelus maximus rex4

Jeżeli te fotografie nie są

Jeżeli te fotografie nie są zmanipulowane, to potwierdza moją wiedzę o Wszechświecie, że wszystkie gwiazdy i planety sa wewnątrz puste ( są sferami) i posiadają słońca wewnętrzne, których środek jest w punkcie przecięcia się lini pola magnetycznego tych ciał niebieskich. A jeśli tak jest, to cała moja wiedza o grawitacji i  obronnym przed duzymi asteroidami"wiatraku grawitacyjnym", którą tu prezentowałem na forum, a które to wypowiedzi i grafiki mojego opracowania z niego zniknęły, jest też prawdziwa.
 Tu zwracam sie do Admina: Gdzie się podziały moje wypowiedzi z grafikami mojego oparcowania dotyczące wiatraka grawitacyjnego, istoty oddziaływań grawitacyjnych i budowy ciał niebieskich jak gwiazdy i planety??
 I dlaczego nie mogę wkleić ponownie tych opracowań??
Dziękuję.

Strony

Skomentuj