UFO podobne do meduzy w pobliżu ISS

Kategorie: 

Źródło: Youtube

Zwolennicy hipotezy, że w przestrzeni kosmicznej mogą istnieć jakieś nieznane nauce formy życia zapewne będą zadowoleni mogąc zobaczyć to nagranie. Wygląda na to, że w pobliżu Międzynarodowej Stacji Kosmicznej przeleciał obiekt przypominający wielką meduzę.

 

Obiekt jest wyraźnie przezroczysty i porusza się w sposób przypominający meduzy żyjące w środowisku morskim. Nagranie zostało dodane do serwisu YouTube 15 marca 2013 przez Stephena Hannarda z Alien Disclouser Group. Jak twierdzi chwile po tym, gdy to uchwycił NASA zakończyła transmisję.

Pozostaje pytanie, czy to nie fałszerstwo, bo wiele osób doszukuje się w ruchu tego stworzenia za wiele podobieństw do ruchu prawdziwych meduz. Jednak, jeśli przyjmiemy, że to rzeczywisty i niezmanipulowany przekaz to trzeba jeszcze zapytać, co tam przeleciało i czy ktoś się tego spodziewał skoro transmisja została odcięta.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika damian.michalewicz

"Zwolennicy hipotezy, że w

"Zwolennicy hipotezy, że w przestrzeni kosmicznej mogą istnieć jakieś nieznane nauce formy życia zapewne będą zadowoleni mogąc zobaczyć to nagranie."
Zacznijmy od tego, że zwolennicy ci nie robią nic by zobaczyć na własne oczy, lub się szerzej doinformować, prócz sporadycznego gapienia się na YouTube, albo takich portali jak ten. Książki Danikena, van Helsinga, Icke'a i wielu innych są gdzieś na dalszym planie, poza świadomością. O własnych badaniach by się przekonać na własne oczy nie wspomnę... Ja sam nie jestem ufologiem z dostatecznym budżetem, ani pomysłem na szersze spektrum wywiadu w terenie, więc siebie nazywam amatorem. Jak mam mówić na zwolenników hipotezy?

Zdaję sobie sprawę, że mogłem tekst potraktować egoistycznieZdaję sobie sprawę, że mogłem tekst potraktować egoistycznie Jeśli tak to przepraszam i mój komentaż proszę potraktować jako dygresję - poza meritum sprawy. Wiem, że prawdopodobnie wyrwałem podkreślone z kontekstu i że czasem jeśli ktoś nazwie coś nie tak jakbym chciał, czy jakby było trzeba, to się od razu na to rzucam.  No ale proszę... Jakim zwolennikiem zjawiska UFO jest ktoś, kto nazywa je hipotezą?

Portret użytkownika baca

meduza? na trzeźwo to czemu

meduza?
na trzeźwo to czemu nie - ale jako że jestem już po żubrach to przy tej ostrości to bardziej mi wygląda jak cycek dryfujący w stanie nieważkości - po czterech żubrach wszędzie widzę cyce... i jakiś taki przyjazny tym cyckom jestem...

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Polecam Wrocławski Spiż uuuuu

Polecam Wrocławski Spiż uuuuu rewelacyjne piwko też pszenne a baca jak zwykle poza tematem, a ze był piany to wylączył mu sie agresor i nie oczernił nikogo. Na necie pełno tego typu filmików nawet na stronach NASA co jest bezsprzeczym dowodem na istnienie czegoś kogoś czy też kazdy moze sobie nazwać jak chce ale jest to niepoznane i niewyjaśnione. Moze obca cywilizacja moze tajne projekty. kazdy sam ocenia co widzi, kazdy sam powinien mysleć

Strony

Skomentuj