Szef firmy blisko współpracującej z NASA, uważa, że Kosmici przebywają już na Ziemi

Kategorie: 

Źródło: Internet

Robert Bigelow to założyciel i szef firmy Bigelow Aerospace. Dzięki technologiom rozwijanym przez ten koncern, na orbicie Ziemi, Księżyca i Marsa, pojawią się nadmuchiwane moduły mieszkalne. Jednak to tylko część działalności człowieka, który uważa, że Kosmici nie tylko regularnie odwiedzają naszą planetę, ale również na co dzień na niej mieszkają.

Oprócz prężnie rozwijanego komercyjnego przemysłu kosmicznego, Robert Bigelow jest też znanym badaczem UFO i poszukiwaczem obcych cywilizacji. Od lat wraz z grupą specjalistów, prowadzi bardzo wnikliwe badania nad istnieniem inteligencji pozaziemskich.

Jego twierdzenia są istotne z powodu bliskiej współpracy z NASA i opracowywanych wspólnie z tą agencją przyszłych planów kolonizacji Księżyca czy Marsa, z pomocą technologii rozwijanej przez inżynierów Bigelowa.

Siedziba firmy Bigelow Aerospace, która planuje uruchomić i sprzedać własne stacje kosmiczne, a także zbudować hotel kosmiczny i księżycową bazę, to przypominający gigantyczny hangar budynek, na północnym krańcu Las Vegas. Wokół jej terenów zaostrzono zabezpieczenia, kiedy „New York Times” i „Washington Post” ujawniły, że Pentagon zapłacił firmie za przechowywanie części odzyskanych z rozbitych „niezidentyfikowanych zjawisk lotniczych”. Miały to być egzotyczne materiały, które przeczą naukowej analizie i fizycznie wpłynęły na tych, którzy mieli z nimi kontakt.

Robert Bigelow w wywiadzie dla Lary Logan z NASA odparł, że jeśli chcemy mieć kontakt z kosmitami, to wcale nie musimy organizować wielkich misji kosmicznych i wypatrywać ich na odległych egzoplanetach, ponieważ oni są tuż pod naszym nosem, na Ziemi.

Logan zapytała go, czy nie obawia się, że takie oświadczenie może wywołać falę krytyki pod jego adresem i określenie go mianem szaleńca. Bigelow oznajmił, że w ogóle go nie obchodzi, co powiedzą ludzie i ten fakt w żaden sposób nie podważy wiedzy, jaką zgromadził na temat Obcych.

Paul Hellyer - były minister obrony Kanady, w programie na żywo, także oznajmił, że co najmniej cztery rasy Kosmitów odwiedzają Ziemię od tysiącleci.

Do tego dochodzą rewelacje byłego szefa izraelskiego programu kosmicznego - Haima Esheda, który poinformował opinię publiczną, że USA oraz Izrael od dawna mają kontakt z tzw. „Galaktyczną Federacją”.

Wygląda więc na to, że od kilku lat mamy do czynienia z procesem „miękkiego ujawniania” prawdy potwierdzającej ogromną ilość teorii spiskowych. Czekamy na twarde dowody, które to oświadczenia ostatecznie udokumentują.

Jednak to może nie być takie proste. Co prawda ustawa Freedom of Information Act, nakazuje instytucjom rządowym udzielenia odpowiedzi na każde pytanie zadane przez obywatela, ale sęk w tym, że wiele projektów zostało przeniesionych do sektora prywatnego, który może, ale nie musi nikomu spowiadać się z tego, co robi i dla kogo. Bigelow Aerospace jest jednym z przykładów takiego partnerstwa. W myśl prawa, firma ta nie ma obowiązku ujawnić nad czym pracuje, co oznacza, że sekrety, które współdzieli z NASA, wcale nie muszą ujrzeć światła dziennego.

https://www.youtube.com/watch?v=YZtFyUeTgAw

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Lommo

Przecież kosmici przylatuja

Przecież kosmici przylatuja na Ziemię od milionów lat a nie tylko tysięcy. Więc jak może ich nie być na Ziemi. Maja tu z pewnościa wiele różnych baz , np. kosmici których UFO rozbiło sie 1937 roku w Langenau w III Rzeszy wprost powiedzieli esesmanom ze maj bazę w kanadyjskiej Arktyce. Trzeba pamiętać że 15% ludzi na Ziemi na grupę krwi jakichś kosmitów, posiadacze grupy Rh- w tym między innymi piszacy te słowa nie pochodza od małpy bo u małp nie ma grupy krwi Rh-. Powiem więcej , być może cześć Ziemian posiada prawqdopodobnie jakieś geny kosmitów, bo jak mam wytłumaczyć fakt że w okresie dojrzewania i jeszcze nieco póżniej miałem na dłoniach okropne zrogowacenia na które nie działały nawet silne maści sterydowe. Póżniej to na szczęście zniknęło, ale nawet się przydało bo na komisji wojskowej uznali że nawet na pisarza będzie problem wziac do woja.

Portret użytkownika Alien9174

.............................

.......................................... Ci Kosmici to raczej szatan i jego aniołowie, którzy 2 tysiące lat temu zostali wyrzuceni z Nieba na Ziemię. Dziś szatan nazywa się Jorge Maria Bergoglio i zarządza Kościołem Kat..olickim.

Portret użytkownika Homo sapiens

Bardzo ważna audycja znanego

Bardzo ważna audycja znanego wszystkim ufologa, pana Zagórskiego !

Pomiędzy technologią Mind Control a UFO

https://www.youtube.com/watch?v=BsbVWTJOAnI

Dla mnie jest ważna bo miałem kiedyś kontakt z osobą która była pod wpływem istot innowymiarowych, a pochodziła ze środowiska o którym jest tam rozmowa ! W wojsku jest pełno iluminatów, którzy są złączeni duchowo i okultystycznie z istotami innowymiarowymi, zresztą większa część polityków, ma w sobie zainstalowane OBCE byty duchowe-ufo !

Osobiście uważam, że to jest typowe przejęcie kontroli nad politykami i asymilacja polityków do kosmicznej federacji... istot jak żaby, czyli hybrydy szaraków, będące reptilianami, to co tam jest w tej audycji opisywane ! "I ujrzałem wychodzące z paszczy Smoka i z paszczy Bestii, i z ust Fałszywego Proroka trzy duchy nieczyste jakby ropuchy" Apokalipsa 16:13

Wolski opisał UFO istoty jako podobne do „żab” (grecki wyraz βατραχοις.-batrachois) Nie dość że miały zielonkawą skórę, to posiadały błony pławne pomiędzy „palcami”, i jakiegoś rodzaju „garby” na karkach. Tak jak ropuchy ! Od wielu lat prowadzę badania tego tematu, zawsze wszystko kończy się na iluminatach i politykach...

Jako naród doznajemy silnego nacisku byśmy się przeobrazili w jedną bezideową masę multi-kulti, której dzieci i młodzież ma być nauczana „nauk demonów” z 1 Listu do Tymoteusza 4:1 „Duch zaś otwarcie mówi, że w czasach ostatnich niektórzy odpadną od wiary, skłaniając się ku duchom zwodniczym i ku naukom demonów.„. 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj