Rasputin przewidział koniec świata na 23 sierpnia 2013

Kategorie: 

Rasputin - źródło: public domain

Rosyjski mistyk Grigorij Jefimowicz Rasputin jeszcze za życia wsławił się wieloma przepowiedniami. Jego osobowość była tak hipnotyzująca, że w pewnym momencie stał się on jednym z głównych doradców Romanowów, w tym cara Mikołaja I. Ujawnione ostatnio archiwa KGB wskazują na to, że nieżyjący już jasnowidz przewidział koniec świata na 23 sierpnia 2013 roku.

 

Dokument, o którym mowa liczy sobie 11 stron i zawiera informacje napisane i podpisane przez Rasputina. Używa on pseudonimu "Diabelski Mnich". Jak wynika z informacji w nim zawartych Rasputin przewidział nie tylko Rewolucję Październikową w 1917, oraz zabicie cara Mikołaja wraz z rodziną. Co więcej z dokumentu wynika, że Rasputin przewidział dojście do władzy Hitlera, pierwsze lądowanie na Księżycu a nawet upadek ZSRR. Jak można podejrzewać Sowieci trzymali to pismo w ukryciu, bo podobno wynika z niego również, że upadnie też komunizm, a tego dla władzy ludowej było za wiele.

 

Niektóre rewelacje Rasputina nie sprawdziły się, tak jak ta, że w 2007 islamscy fundamentaliści przejmą władzę w Arabii Saudyjskiej, Iraku i Kuwejcie, po czym kraje te stworzą wspólny front przeciwko Ameryce. Poza tym Rasputin sugerował, że chrześcijanie dojdą do władzy w USA i poprowadzą krucjatę przeciwko Wschodowi, która potrwa 7 lat. Według niego zginą miliony ludzi i to nawet w pojedynczych bitwach. Jedną z nich nazwał "wielką rzezią".

 

Kulminacyjna data w przepowiedni Rasputina to 23 sierpnia 2013 roku. Według słów tajemniczego mnicha, tego dnia "ogień pochłonie wszystkie żywe istoty na Ziemi, a planeta spowije się żałobną ciszą". Biorąc pod uwagę, że wiele z jego przepowiedni się sprawdziło można powiedzieć, że i ta się ziści, ale równie dobrze Rasputin mógł się pomylić, co do dat, albo zmyślać historie, które w dużej części sprawdziły się. Za kilka dni przekonamy się, czy można to zapisać, jako kolejne fałszywe proroctwo.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika jam jest

Natura wszelkich religii jest

Natura wszelkich religii jest właśnie taka, że one same z siebie wręcz dążą i nawołują do paruzji, do ostatecznego starcia, przepowiednie są jednocześnie tym, co je już wcześniej konstytuuje, dlatego religia powinna zdechnąć, żeby ludzkość mogła żyć dalej!

 

Portret użytkownika Alefa

Rasputin był jasnowidzem i

Rasputin był jasnowidzem i miał dar uzdrawiania dlatego trafil na dwor carski - jako jedyny potrafił zatrzymać krwawienie u  hemofilityka carewicza  nastepcy tronu.Caryca interesowala sie a moze praktykowala  tak jak Rasputin.To zże część jego najgorszych dla ludzi przepowiedni nie sprawdzila sie moze być wynikiem interewencji
"sił wyższych " ktore spowodowaly ze linie czasowe zamierzeń ie zeszly się .Ale kabalistyczni barbarzeńcy
nadal pracuja usilnie nad znieszczeniem jak nie Ludzkosci to calej planety a co za tym calego ukladu slonecznego.Na co im na pewno nie pozwolą jego twórcy i ogrodnicy.

Portret użytkownika ArDoR

Ziemia wchodzi we flarę

Ziemia wchodzi we flarę właśnie teraz...  kulminacja w godzinach 13 -  24 czasu polskiego. (max gęstość plazmy o godz 17)
http://www.solarham.net/cmewatch2.htm
Samopoczucie skłoniło mnie do zerknięcia na powyższą stronę która pokazuje jak słoneczko nas rozpieszcza tym co ma najlepszego i się potwierdziło że coś leci na nas... czyżby organizm człowieka był aż tak czuły?
Ciekawe co ta fala przeprogramuje w nas po przejściu...

Portret użytkownika pako1205

Dokładnie,jak napisał

Dokładnie,jak napisał AnDronikus.Przy czasie otwarcia migawki 15 sek.(taki,widzę,był czas),może nie być widać tych refleksów podczas wykonywania fotki.Można nie zmieniać pozycji,byle obszar z lampami zwyczajnie zasłonić dla obiektywu.

Portret użytkownika Zenek

  Nie załapał się na

 
Nie załapał się na zamieszczenie komentarz odpowiedz Tinie to trudno. Nie mi powino na nich zależeć a on sam nie miał niczego "cenzurowalnego".
 
Światu wedle moich szacunków pozostało jakieś 5 miesięcy istnienia. A potem się drastycznie przeludni. Cześć pochłonie piekło jak wszelkich żydków cześć z niemożebnego strachu pierdyknie artystycznie w kalendarz.
 
Co jest ważne. BÓG ZAWSZE DAJE SZANSE NA RATUNEK. I taka szansa jest na ziemi. Nie rozpoznana, nie znana nikomu, pomijana w nawoływaniach o opamiętanie. Szansa jakiej wcale nie zalezy na jakimś usilnym zbawianiu kogokolwiek. To jak promocja w sklepie - DZIŚ JEST ALE JUTRO MOŻE JEJ NIE BYĆ*. SZANSA obiecana, SZANSA zrealizowana. Kto ją rozpozna wygrał życie:
 
- "bo błogosławieni ci którzy doświadczyli albowiem do nich będzie należeć Królestwo w Niebie".
 
- "błogosławieni takze ci którzy zostali NAZNACZENI (jak :D) albowiem oni już są ZBAWIENI".
 
A reszta niech się dalej slini to mrzonek, mitów i usilnie materializowanych prawem judaistycznych paranoi. Wasz pierd yahwe w porównaniu do Boga to jak karaluch powstrzymujący walec drogowy. I tak jak on dopuki się nie przemiesci to tak jak karaluch może popisywac się swoja potegą. Bo późnej i po jednym i po drugim zostaje tylko obstrana, cuchnąca plama.
 
 
Ezopierdykom mówimy -> MADAGASKAR.
 
 
PS. A teraz czekamy na śmiałka który wyzwoli 5 Element i uratuje Ziemię. Znajdzie się jakis odważny bohater? A tak zapomniałem, antenka nie nadaje dalszych pouczeń do głoszenia od satanistów z londynu. Wiec z braku odwaznego ....
 
czyżby  HUDSON, WE HAVE A CATASTROPHIC PROBLEM?
 
 
 
* nie jest przewidywane ani wydłużenie promocji ani jakiekolwiek 2 szanse. Ta pierwsza jest już i tak NADTO i jest wyrazem realizacji życzenia.
 
 
 
========================================================
I żeby nie mnożyć postów
(z http://muki.salon24.pl/524681,gwozdziem-w-plecy)
 
 
"Nie możesz Jezusa rozumieć bo nie znasz jednego słowa po nim czy niewywiedzionego zdania. Wszystko inne to autointerpretacja, słuchaczy którzy chcieli aby tak było, ale czy faktycznie było?
dam przykład:Wszędzie bębnmi się o 12 apostołach. a grupa apostołów uczniów słuchaczy Jezusa liczyła 36 osób nie 12. czemu? cisza i pomór jak makiem zasiało o reszcie?"
 
- bo 12 jest od GWIAZDEK Z PŁASZCZA IZYDY/ MARYI (ok 3400 pne.)
- bo jezus i jego 36 "uczniów" to Argonauci znani także asyryjczyk joshua ok 1300 pne.
 
A ukrzyżowanie jezusa nastapiło wedle mitów ok 33 ne. Tego samego jezusa od 12 czy 36 uczniów.
 
Który z nich jest tym prawdziwym z Nowego testamentu?
 
Ale i tak tego nie ogarniecie. ;p
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Portret użytkownika Zenek

Bym zapomniał, polska pień 

Bym zapomniał, polska pień  wojenna BOGURODZICA jest o Dadźbogu i pochodzi z czasów wcześniejszych niż jakikolwiek żyd stąpał po ziemi.  To pogańska (wedle dzisiejszej satanistycznej nomenklatury) pieśń ze zmodyfikowanymi niektórymi słpwami by bardziej katolicko brzmiała.
 
Może kogoś to zachęci to pogrzebania w prawdziwej historii swojego rodu.

Portret użytkownika SAH

Tak Sanktuarium polskie

Tak Sanktuarium polskie ........ masz rację trzeba się modlić jak Pan nakazał . Ja modlę się już cały czas , to już nie jest często , ja modlę się non-stop modlę się nawet jak śpię . Swoją modlitwę nagrałem na dyktafon i jak idę spać to puszczam ją podłączając dyktafon do wzmacniacza i przez głośniki wielkiej mocy ustawione na tarasie kieruje ją  do Pana  i on ją słyszy jak nie wiem co !!! 

Portret użytkownika Tina

 A co publikowało na temat

 A co publikowało na temat BOGA INNEMEDIUM ???
//innemedium.pl/wiadomosc/uczeni-usa-twierdza-ze-odczytali-zapisana-w-dna-wiadomosc-naszego-stworcy
 Wg Biblii Bóg Jahwe był przed POTOPEM i dlatego kazał NOEMU zbudować arkę, która potem osiadła na górze Ararrat. Tam Noe z rodziną wysiadł i tam powstała wiara i religia Boga Jahwe oraz I Przymierze, którego symbolem była TĘCZA. Ta TĘCZA otacza głowy świetych hinduskich. W sanskrycie i Rygwedzie IMIĘ BOGA JAHWE jest wielkorotnie wymienione... Po kilku tysiącach lat (?) złamali PRZYMIERZE z BOGIEM JAHVA i do dzisiaj kłamią... Potem było II Przymierze z Abrachamem, którego symbolem był jego syn i od którego powstał Naród Izraela. Złamali Przymierze i kolejne Przymierze było z Mojżeszem - Dekalog i Arka Pzrymierza... No i IV Przymierze było z Jezusem Chrystusem... Ojczulkowie i kapłani Kościoła Katolickiego juz dawno złamali to PRZYMIERZE i równiez do dzisiaj kłamią. Dlatego wiedza o naszym Stwórcy zostałą zapisana w naszej głowie - mózgu!
Pytasz:"... co jest podstawą tego, co ukazuje Ci owe manipulacje w ukryciu ksiąg pisanych przez Jezusa ?" Odpowiem wprost - WIZJE, a potem poszukiwania jakichkolwiek dowodów na to co widzę. Dowody są, jest ich pełno, ale należy je zrozumieć i poukładać jak PUZELKI! Jeszcze o symbolu WĘŻA - to również znak gwiazdozbiorów np. Reptilian i innych GADZICH cywilizacji, które KRÓLUJĄ na Ziemi. Jestem również ufologiem...
 

Portret użytkownika Selek

18 VII 2013r. o godz. 1-szej

18 VII 2013r. o godz. 1-szej z minutami oraz drugi raz o godz. 3-ciej ,minut 40 miały miejsce 2 wybuchy w reaktorach atomowych na Ukrainie(prawdopodobnie kompleks z Dubna-z Instytutu Atomistyki i Energi Jądrowej Akademii Nauk dawnego ZSRR na Ukrainie budowanych w latach 1953-60.A czym Wy się zajmujecie w tym czasie? Upłynął ledwo miesiąc od kolejnej tragedii narodów, w tym Polski.Przestaliście myśleć?
 

Portret użytkownika Tina

Szczególnie do Zenka... "Ale

Szczególnie do Zenka... "Ale masz zryty czerep" - napisał XYZ o mnie, ale ja to samo myślę o tobie! Piszesz: Wszak Ewangelia Henocha (apostoła Jezusa) zawiera wnioski na temat natury gwiazd i kosmosu, które potwierdziły XX i XXI wieczne obserwacje z teleskopów i misje satelitarne. Na marginesie: Ewangelia Henocha nie została zaakceptowana przez kościół katolicki..
Jarek Kefir "Wszystko jest KŁAMSTWEM by umocnić ICH PRZY KORYCIE do jakiego doszli kłamstwem, łajdactwami czy zwyczajnycm własciwym tylko im BESTIALSTWEM.(http://kefir2010.wordpress.com/2013/08/12/badania-potwierdzily-ze-wszystkie-elementy-historii-jezusa-mozna-odnalezc-w-biografii-juliusza-cezara-to-bedzie-potezny-szok-dla-chrzescijan/)"
Kefir nie jest dla mnie autorytetem!
Jeszcze raz przypomnę, że Henoch był prorokiem i patryjarchą Starego TESAMENTU czyli wyznawcą Boga Jahwe. Skąd więc miał taką wiedzę o KOSMOSIE? Henoch spisał swoją KSIĘGĘ i każdy kto chce może ją odszukać i przeczytać.
Zenek z twojego komentarza wynika, że doskonale znasz ewangelię apostoła Henocha - ucznia Jezusa. A czy wiesz, że każdy z czterech ewangelistów Nowego Testamentu ma przypisany inny ZNAK GWIZDOZBIORU?? DLACZEGO ZENUŚ? Możesz mi na to pytanie odpowiedzieć? A jaki ZNAK GWIAZDOZBIORU miał apostoł HENOCH?? 
Podpowiem... m.in. dlatego od 20 lat badam kamienne kręgi w POLSCE, ale ciebie i innych to nie interesuje, bo ty masz swój ZNAK GWIAZDOZBIORU WĘŻA i dlatego nienawidzisz BOGA JAHWE? A dlaczego ludzie WĘŻA nienawidzą JAHWE?
A teraz drugie pytanie - ponownie za 100 punktów i nie zaplujcie się znowu!
Skoro wg ciebie Henoch był apostołem samego Jezusa i własnie dlatego miał tak wielką wiedzę na temat KOSMOSU, to do cholery gdzie sa KSĘGI Mistrza JEZUSA CHRYSTUSA?! Czy zastanawialiście się nad tym fenomenem, że wszyscy Nauczyciele i Prorocy Starego Testamentu oraz religii Wschodnich spisali swoje Księgi i proroctwa, a Mistrz i Nauczyciel oraz BÓG CHRZEŚCIJAŃSTWA nie ma swojej księgi?! Są tylko 4 reportaże spisane 60 - 120 lat po Chrystusie! Nawet z tych "oskubanych" ewangelii wynika, że Jezus czytał w synagodze stare proroctwa, a więc również pisał! No i spisał swoją księgę, ale do dzisiaj nikt o niej nie słyszał ani nie widział... Jaki stąd wynika WNIOSEK???????????!!!!!!!!
Czy wam wszystkim "zryło czerepy" i dlatego nie myśllicie dlaczego nie ma pism Jezusa?? 
Ja już wiele lat temu zadałam sobie to pytanie i odpowiedź otrzymałam... w STREFIE 3c 123 na Kaszubach. Ale zwolennicy Węża syczą, że mam "zryty łeb" i za dużo gadam i piszę... Kościółek też "syczy"...
Za tym oszustwem i zakłamaniem dotyczącym Księgi Jezusa Chrystusa stoi WĄŻ czyli starodawne cywilizacje z gwiazdozbioru WĘŻA I SMOKA oraz Szatan - człowiek JAHWE, ktory go zdradził i doprowadził do morderstwa rękami jego własnych ludzi... Grobowiec Króla Jahwe z czasów Pierwszej cywilizacji jest na terenie dzisiejszej Gdyni w zasypanej piramidzie czyli w Świętej Górze - napisałam na ten temat książkę pt. "Świeta tajemnica Gdyni".
Czy tak macie zmaninipulowane czyli "zryte czerepy" - jak to udowodnił ZENEK, czy tylko was tak zakodowali że nie mozecie zrozumiec prostych spraw - za 100 punktów??
Jesteście Polakami czy Hindusami? Nie... tylko ludźmi zaprogramowani przez cywilizację WĘŻA I SMOKA lub jeszcze inne ZNAKI GWIZADOZBIRÓW i dlatego jesteście "mondrale" lub  mądrale...
 
 

Portret użytkownika sceptyyk

 JHWH -podpis własny Stwórcy

 JHWH -podpis własny Stwórcy Wszechrzeczy.   "...jakie jest imię jego? ... JESTEM, KTÓRY JESTEM... JESTEM"  Droga do NIEGO to: DEKALOG.                         Tina nie szukajmy Stwórcy w okolicach Gdyni czy tez w "zapiżdziu dolnym lub gornym"... poszukajmy i odnajdujmy w naszych sercach... Dostaliśmy DEKALOG i żyjmy jak najbliżej tego przekazu. Widzę że jesteś oblatana w religioznawstwie,więc nie manipuluj jakimś Jahwe.Nie ma żadnych Jahwe,Yahweh,Jehowa to są manipulacje z dodawaniem samoglosek do JHWH i zawłaszczaniem sobie do własnych przekretów na własne potrzeby, zapisu wlasnego imienia Stwórcy.Pozdrowka. 

Portret użytkownika sceptyyk

Tina,jakie to ma znaczenie

Tina,jakie to ma znaczenie czy żyły jakieś bajkowe twory? Jakie to ma znaczenie? Jest Stwórca Wszechrzeczy i jest przekaz (DEKALOG) jaka droga do NIEGO prowadzi... A reszta to sa jakieś mniej lub bardziej zmanipulowane  dyrdymały które mieszaja ludziom w glowach.Jakieś podziały typu kto pochodzi z lini Seta czy innego "sreta" komu to potrzebne?    "KK juz dawno zmanipulował DEKALOOG?Dlaczego?"  Jeśli nie nadążasz za przekazem DEKALOGU zapisanego w Bibli dla KK to poszukaj tego zapisu i innych,polecam SEPTUAGINTE,zapis inny ale przekaz jednakowy.Pozdrówka.

Portret użytkownika Tina

sceptyyk...powtórzę jeszcze

sceptyyk...powtórzę jeszcze raz :Czy wam wszystkim "zryło czerepy" i dlatego nie myślicie dlaczego nie ma pism Jezusa??" To samo dotyczy manipulacji DEKALOGU!  KK juz dawno usunął drugie przykazanie w DEKALOGU, a z ostatniego zrobili dwa. W ten sposób wprowadzili bałwochwalczy kult obrazów i figur NMP tak jak w Indiach. Dlatego usunęli również Imię BOGA JAHWE z tej religii i wprowadzili boga wszechogącego, a za tym może się kryć każdy bóg, nawe Szatan, który uważa się za boga. Teraz "maryjka" jest bogiem i w nią najbardziej wierzy KK, a nie w BOGA JAHWE, bo takiego w tym kościele juz nie ma. Więc po co nam taka zakłamana wiara??! 
Usuwając Imię BOGA JAHWE z Biblii - a było podobno wymienione ok. 6 tysięcy razy łacznie z Nowym Testamwntem - tym samym ZŁAMALI PRZYMIERZE, które Jezus Chrystus zawarł z Bogiem Jahwe w Jerozolimie przed ukrzyżowaniem i dlatego msza św. jest tego pamiątką. Czy katolicy i inni o tym wiedzą??
Czy już rozumiecie dlaczego nie ma pism JEZUSA?? Co w ten sposób zrobili z Bogiem Chrześcijaństwa, a więć również z wszystkimi wyznawcami?? OŚMIESZYLI WSZYSTKICH I WSZYSTKO! W ten sposób ta religia opiera sie na kłamstwie od podstaw!!! Tak samo wszystkie inne religie, którym patronuje WĄŻ I SMOK w innych kultach. Naprawdę trzeba mieć dokładnie "zryty czerep" aby tego nie rozumieć co się dzieje i do czego to wszystko zmierza. Dlatego bacznie obserwuję co sie dzieje na Ziemi - również ostatnie wybuchy reaktorów atomowych na Ukrainie! Pisał na ten temat m.in. Kefir co udostępniłam na swój profil,a potem kłuciałam sie na ten temat z jakimś palantem, który twierdzi że to nie ma dla nas znaczenia... Wszystko ma znaczenie w tym zakłamanym świecie.
 
 A niby ta wszechmogąca "maryjka" matka Jezusa - Żydówka - w jakiego Boga wierzyła? W boga wszechmogącego czy w Boga JHWH?

Portret użytkownika sceptyyk

"sceptyyk...powtórzę jeszcze

"sceptyyk...powtórzę jeszcze raz :Czy wam wszystkim "zryło czerepy" i dlatego nie myślicie dlaczego nie ma pism Jezusa??... A niby ta wszechmogąca "maryjka" matka Jezusa - Żydówka - w jakiego Boga wierzyła? W boga wszechmogącego czy w Boga JHWH?"                                                                                              Tina,tylko na taki poziom Cię stać?  Typowe, ja o chlebie a Ty o niebie...       Przeceniłem Cię jako partnera do wymiany zdań w tym temacie.Prezentujesz typowe "pieniactwo" połączone z niskim poziomem wiedzy. Szukaj dalej grobu jakiegoś dziadka Jahwe w okolicach Gdyni.Powodzonka i bez odbioru...

Portret użytkownika Tina

pa, pa... sceptyyk! A tutaj

pa, pa... sceptyyk! A tutaj wogóle jest jakiś poziom dyskusji?? Nie zauważyłam... Tutaj jest tylko "bacologia domniemana", a więc czego odemnie oczekujesz ty i inni tutaj na "innemedia"? Tutaj innego poziomu nie będzie!

Portret użytkownika Tina

Zenek pisze - "Badania

Zenek pisze - "Badania potwierdziły, że wszystkie elementy historii Jezusa można odnaleźć w biografii Juliusza...  A to ci "mondrale"!
Arka Przymierza to replika GROBOWA Króla Jahwe, ale "mondrale" o tym  nie wiedzą... 
Czy KSIĘGA Jezusa Chrystusa jest najbardziej tajnym i zakazanym pismem na Ziemi?? 
Część prawdy o Jezusie ujawnili przedstawiciele CZTERECH ZNAKÓW - GWIZDOZBIORÓW, KTÓRE STRZEGĄ GROBOWCA KRÓLA JAHWE NA TERENIE DZISIEJSZEJ GDYNI W ŚWIĘTEJ GÓRZE. Proroctwo Apokalipsy podaje, że są tam 4 komputery o tym samym znaku jakie mają ewangeliści... Czy to przypadek??  Czy oznacza to, że te cywilizacje strzegą tajemnicy GROBOWCA KRÓLA JAHWE??
PUZELKI powoli sie układają...
A jak sądzicie - co z tą sprawą ma wizjoner Rasputin?? Czy on to przewidział?

Portret użytkownika sakuwbarakushow

Nie dojdzie do tego z

Nie dojdzie do tego z prostego powodu. Bo wielu by chciało aby doszło do tego, dlatego do tego nie dojdzie i takie fanaberie i wielkie CUDA to nic. Zresztą spowiłacanie się z ogniem to cytaty z biblii ... 

Portret użytkownika 8765

Osoby takie jak Rasputin to

Osoby takie jak Rasputin to osoby poinformowane przez władzę,elitę.
Ich przepowiednie to nie przepowiednie tylko streszczenia scenariuszy napisanych przez władzę.
Władza powoli wykańcza ludzi bo taki miała plan,opisali go już dawno temu w swoich "świętych" ksiegach
teraz wystarczy że potomkowie elit zaczną robić co dziadkowie kazali a ciemny lud padnie na kolana bo "przepowiednia" się wypełnia,eh.
Ciemnota ludu gwarancją cudu.

Portret użytkownika Zenek

Dokładnie tak te wszystkie

Dokładnie tak te wszystkie zadymy przez te anglosaksońskie żydowski rody nazistowskie są organizowane. Najpierw się tresuje lemingi "mediami", potem się stręczy "przepowiedniami" jak ta, potem opłaceni klakierzy plus agenci robia panikę wywołując decyzjami czy bombami opisane w "przepowiedniach" cele a głupi lud wierzy iż "się własnie yahwe objawił" i należy jak bezmuzgi paść przed nim na kolana. A to wszystko TO TYLKO ŚCIEMA BY BYDEŁKO HAROWAŁO NA SWOICH CIEMIĘŻYCIELI SIĘ NIE BUNTUJĄC PRZED WYZYSKIEM. I tyle.

Portret użytkownika SAH

O czym ta rozmowa ? O jakim

O czym ta rozmowa ? O jakim Bogu ? Czy wszystkich was pogięło ? Tysiące lat ucisku człowieka na Ziemi , rozpętywania wojen , choroby , zarazy , kataklizmy , rodzice obserwujący śmierć własnych dzieci , czynienie człowieka nie udolnym i zmuszanie wciąż do walki o przetrwanie , walki o własne życie . Bezczelne blokowanie genetyczne mózgu człowieka by w 100 % nie był zdolny funkcjonować  , podrzucenie mu wynalazku pieniędzy by miał pretekst do wyzysku i zabójstw . Narzucanie i zastrzeganie że człowiek nie będzie czcił innych bogów , widać nie tylko On istnieje i ma taką władzę i jeszcze grozi jak do tego się nie zastosują ludzie będzie kara i to sroga .  W końcu   jak by tego było mało trzeba było sprawić by rodził się nagi , zupełnie nie przystosowany do życia na tej planecie . I skazany był na pomoc przez wiele lat aż sam o własnych siłach zadba o siebie . To co tu czytam to pierwsza myśl mi do głowy przychodzi . Od tysięcy lat można zaobserwować nowocześnie mówiąc SYNDROM SZTOKHOLMSKI , tak człowiek zachowuje się w stosunku do Boga jak zakładnicy w stosunku do terrorystów którzy ich porwali . Obudźcie się .....................

Portret użytkownika Tina

SAH... twoja filozofia jest

SAH... twoja filozofia jest powalająca na miarę XXI wieku!  Cyt. "W końcu jak by tego było mało trzeba było sprawić by rodził się nagi, zupełnie nie przystosowany do życia na tej planecie . I skazany był na pomoc przez wiele lat aż sam o własnych siłach zadba o siebie ."
Pewnie nie wiesz, ale zwierzęta równiez się rodzą nagie, nieprzystosowane do życia i skazane na swoich zwierzęcych rodziców?
 Pisząc to mam nieodparte wrażenie że jesteś OBCY wśród ludzi i to dlatego masz taką filozofię... Dzięki temu że OBCY mogą urodzić się jako CZŁOWIEK od razu zostają od podstaw przystosowani (lub nie) do warunków na Ziemi. A potem sieją swoją propagandę o "nowocześnie mówiąc SYNDROM SZTOKHOLMSKI , tak człowiek zachowuje się w stosunku do Boga jak zakładnicy w stosunku do terrorystów którzy ich porwali ." Kto tutaj jest terrorystą?? Czy słyszałeś o PROGRAMOWANIU UMYSŁU?? OBCY mają swoich ludzi pośród nas i swoje PROGRAMY i PROGRAMUJĄ wszystko na każdym poziomie...

Portret użytkownika SAH

Tina to widać że program

Tina to widać że program który użyli by Ciebie zaprogramować ma jakiegoś wirusa lub po prostu twój procesor czyli mózg zawiechę złapał bo być może jest już przestarzały Wink jak już porównujesz ludzi do zwierząt . Tak uważam nawet na przykładzie zwierząt że one są bardziej przystosowane do życia na tej planecie i o wiele szybciej uzyskuję samodzielność .
Zaraz powiesz że szybciej bo i krócej żyją . Czyżby ? Są i takie co żyją o wiele dłużej niż człowiek . A pytanie kto jest terrorystą ? Odpowiedź chyba prosta i tu filozofa nie potrzeba by dał odpowiedź na tak banalne pytanie .
Terrorystami są  Kapłani bez względu na wiarę jaką reprezentują bo przecież trzeba dotrzeć do różnych społeczeństw na Ziemi o różnej mentalności , Terrorystami są też będący na ich posługach rządy państw i podległe im służby mundurowe . Łatwiej jest władać wieloma podmiotami czyli tzw Państwami niż jedną masą .
I nie uważam że jak mówisz jest powszechnie realizowane przeprogramowanie myśli człowieka . No chyba że na wszystkich to nie działa . A tak zwane święte i mądre księgi jak Biblia czy jej podobne , powiedz dlaczego miały by nie być tworzone i fałszowane na pożytek tych terrorystów ??? Przecież i dzisiejsze księgi historyczne są fałszowane i fakty przeinaczane ............. Ostatnio tylko do myślenia dała mi ta sonda na orbicie Ziemi co ma ponoć 13 000 lat . Może ona właśnie wpływać na świadomość człowieka Wink a co by było jak by ja zniszczył i przestała ona emitować swój sygnał w kierunku Ziemi ?   Może wtedy ludzkość odtworzyła by oczy i zobaczyła kim na prawdę jest , albo Obcy stracili by właściwości ukrywania się w śród nas i byli by widoczni i obnażeni w całej okazałości Wink 

Portret użytkownika SAH

Tina , po co Tobie odpowiedzi

Tina , po co Tobie odpowiedzi na te pytania co zadałaś mnie , no po co pytam się ??? Co to zmieni w Twoim życiu jak poznasz odpowiedź . Czy łatwiej będzie się Tobie żyło , będziesz zdrowsza , bogatsza ? .............. Nawet jak bym wiedział o takich bazach to co , chciała byś namiary do nich ? Chciała byś się tam udać , zobaczyć , porozmawiać , a może zaspokoić ciekawość i zadać  pytania jakie byś miała do Obcych . Może byś i o coś ich chciała poprosić ? Uwierz mi wiedza w tym temacie nic nie zmieni na prawdę nic , dalej będziesz musiała pracować i odprowadzać podatki nawet te ukryte jak VAT , dalej będziesz chorowała , martwiła się o dzieci jeżeli je masz lub będziesz miała by były zdrowe i jakoś ułożyły sobie życie ,  dalej będziesz chodziła do jakiegoś tam kościoła co teraz chodzisz , dalej nie będziesz miała wpływu na to co dzieje się ze światem , tylko tyle że o wiele ciężej będziesz znosić wszystkie kłamstwa o wiele gorzej bo będziesz znała prawdę . To miało by taki skutek jak u dziecka które dowiaduje się że było adoptowane . Dowiaduje się o swoich prawdziwych rodzicach o swojej biologicznej rodzinie że miało braci i siostry , szok straszny dla dziecka . Jego życie na pewien czas się załamuje gniewa się na jednych i drugich . Z czasem mu to przechodzi . Dorośli na takie wieści już inaczej reagują nie tak emocjonalnie . Ale to i tak nic nie zmienia w ich życiu prócz tego że ciężej się żyje z taką świadomością rozdarcia emocjonalnego .  Pytasz kto jest OBCY a kto SWÓJ i dla kogo . Odpowiedź prosta OBCY jest dla nie znajomego  a SWÓJ dla SWOJEGO .

Portret użytkownika Zenek

A tak was zydy robią w

A tak was zydy robią w bambuka z tym swoim plagiatem zwanym biblia:
 
"
Nowe odkrycie historyczne. To będzie szok dla chrześcijan..
 
Przedstawiam sensacyjne odkrycie z dziedziny historii starożytności.
Jest ono w zasadzie tak samo ważne, jak odkrycia Galileusza, Kopernika, Darwina (?)
Lingwista Francesco Carotta udowodnił, że Jezus Chrystus był tak naprawdę Juliuszem Cezarem, rzymskim cesarzem.
Powiem szczerze, że ta interpretacja historii wcale mnie nie dziwi. Tak naprawdę bardzo niewiele wiemy o antyku i epokach wcześniejszych, jak i o technologiach, jakimi dysponowali starożytni.
Ponadto takie ośrodki władzy jak Cesarstwo Rzymskie przekształcone później w organizację religijną (KRK) tworzyły własną wersję historii, niekoniecznie pokrywającą się z faktami.
Część wiedzy oczywiście została zachowana. Freski w Egipcie sprzed tysięcy lat, przedstawiające współczesne maszyny i pojazdy, wykopaliska, ogromne, zeszklone połacie pustyń (jak po wybuchu nuklearnym), nawet podania w księgach różnych religii.
Wszak Ewangelia Henocha (apostoła Jezusa) zawiera wnioski na temat natury gwiazd i kosmosu, które potwierdziły XX i XXI wieczne obserwacje z teleskopów i misje satelitarne. Na marginesie: Ewangelia Henocha nie została zaakceptowana przez kościół katolicki..
Jarek Kefir
"
 
Wszystko jest KŁAMSTWEM by umocnić ICH PRZY KORYCIE do jakiego doszli kłamstwem, łajdactwami czy zwyczajnycm własciwym tylko im BESTIALSTWEM.
 
 
(http://kefir2010.wordpress.com/2013/08/12/badania-potwierdzily-ze-wszystkie-elementy-historii-jezusa-mozna-odnalezc-w-biografii-juliusza-cezara-to-bedzie-potezny-szok-dla-chrzescijan/)

Portret użytkownika baca

Juliusza Cezara Zenek

Juliusza Cezara Zenek oczywiscie zabili żydzi - kilka lat po tym jak wypędził lichwiarzy poza bramy Miasta - to udokumentowany fakt.
zresztą identycznie załatwili Kennedyego i kto wie czy za kilkaset lat nie powstanie nowa religia o Jezusie Kennedym... zwanym już nie Galilejczyk tylko Teksańczyk i kto wie być może w przyszłym tysiącleciu lemingi zamiast krzyżyka ze zwłokami będą na szyi nosić wisiorki z pozłacanym krzesełkiem elektrycznym i dymiącym trupkiem...
lemingom tak prawdę mówiąc byle co wystarczy - często modlą się do zacieków na szybie lub tak jak Muni do jakiejs wyciśniętej z dupy huby...

Portret użytkownika Tina

Dokładnie ZENUŚ... Prof.

Dokładnie ZENUŚ... Prof. Woszczan w wywiadzie mówił "OBCY są pośród nas a my nawet o tym nie wiemy"!! Zenuś... po czym można rozpoznać OCYCH? "Po owocach ich poznacie" - po tym co robią, piszą i GADA-ją z wielką nienawiścią, a nie z uwagą i wiedzą jak np. Homo Sapiens.
Czytałeś ewangelie ?? Henoch to bibilijny patryjarcha i prorok i nigdy nie był apostołem Jezusa! Jest księga Henocha, którą KK uznał za apokryf i nie ma jej w Biblii Katolickiej, ale przecież ty wiesz najlepiej co jest w tej Bibli. Podobnie inni mąciciele i oszuści....
Zenuś... robisz na mnie WZORCOWE  "wrażenie" w swoich oszustwach... cyt. "Ewangelia Henocha nie została zaakceptowana przez kościół katolicki.."(apostoła Jezusa)...
Kefir nie jest dla mnie autorytetem, bo jest mącicicielem...

Portret użytkownika Zenek

Spoko.   Jeśli nie czaisz

Spoko.
 
Jeśli nie czaisz tego jak jesteś okłamywana "yewangeliami" to nie mój problem. Ja podaje metodologię, jak je rozpoznawać a nie same kłamstwa.
 
Jeśli uważasz iż kłamie to nie jesteś jasnowidzką a ezo-gawędziarką. ;p
Inni są lepsi w te klocki. No i nie widzą wszędzie "rózowych statków yahwe".  A i potrafili odkryć dzień kiedy "iskra wyszła z Polski" co dla prawdziwych jasnowidzów nie powinno być jakimkolwiek problemem. Prawdziwych.
 
 
A co do zbawienia? Te słynne 144 tysiące są jak stołki w korporacji. To taki miraż by ci którzy postanowili je zdobyć bez pardonu niszczyli tych przed nimi i tych za nimi. No bo tylko 144.000 ma zostać zbawionych to co ma zrobić 144.001 osoba, 144.002 ... i kolejne.
 
Dokładnie to co jest od niej poprzez to KŁAMSTWO OCZEKIWANE. MA MORDOWAĆ LEPSZYCH OD SIEBIE by zając ich miejsce I TYCH TUŻ ZA SWOIMI PLECAMI by się nie dać wypchnąć z kolejki. Dokładnie to co obserwujemy na przykładzie semickich (y)elit. Im się wydaje iż są ponad a są tylko owładniętymi obłąkaniem zabawkami w rękach tego którego nawet nie ogarniają a co dopiero iż im się "wydaje" iż nad nim swoją "kabałą" panują. Takimi bezmyślnymi i bezwolnymi KUKIEŁKAMI. I DOKŁADNIE NICZYM WIĘCEJ.
 
Diabeł nie zamierza się z nikim a tym bardziej zepsutymi do szpiku kości yahwistami dzielić jakąkolwiek władza na Ziemii. Sa mu potrzebni jak robole zolidurności tylko do obalenia Boskiej Władzy. A potem ich pozre jak to zawsze czynił.
 
Dlaczego w Apokalipsie jako jeden ze znaków jest mowa "o masowym nawracaniu się żydów" tych "gorliwych wyznawców demona yahwe". Przecież powinno być iż "wszyscy się nawracaja na jedyną prawdiwą religię yahwistyczną", nie? Czujesz ten LEKKI DYSONANS pomiędzy słowami satanistów z bluźnic z Słowem Boga z Apokalipsy? Że yahwe nie jest bogiem jak to się niektórym naiwniakom wydaje bo ten zapis "o nawracaniu zydów" nie miałby ŻADNEGO logicznego sensu. DLATEGO CAŁY JUDAIZM TO SATANISTYCZNE KŁAMSTWO od którego wzięły zycie inne ochydztwa niszczace teraz swoimi "naukami" świat. Skażające go.
 
 
Chcesz znać prawdę - popytaj Małego Buddy co dostał. ;)Albo nie bo Ci się jeszcze "swiatopogląd" załamie. I "tęczowe statki yahwe" popryskają jak bańki mydlane.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Portret użytkownika Prorok26

Hej witam serdecznie o co

Hej witam serdecznie o co chodzi z tym słońcem coś ostatnio ostro wariuje żeby nam nie zrobiło psikusa i jakiegoś mocnego rozbłysku nie sprezentowało bo to by dopiero było.Reset cywylizacji do epoki średniowiecza to by dopiero było coś niezwykłego narazie przedstawia się to tak:
Burza magnetyczna na poziomie Gp2
Wskażnik Kp osiągnął 6 z prognozami na 8 czyli zorze mogą widoczne w Polsce
Prędkośc wiatru słonecznego podobno 823 km/s
Moje pytanie brzmi czy może coś grożnego z tego wyniknąć.

Portret użytkownika Afterwiner7

Od wielu lat się tym

Od wielu lat się tym interesuję i uwierz mi, że bywało gorzej. Teraz to co najwyżej pierdnięcie:) Nie ma się co stresować, bo możesz całe życie zmarnować na czekanie na zagładę, która nie przyjdzie. Zdasz sobie wtedy sprawę, że zagładą było twoje stracone życie:) Wielu przed tobą się ekscytowało, wzajemnie nakręcało i co? Dalej żyjemy:) Aktualna aktywność słoneczna nie jest nadzwyczajna, naprawdę:) Takie zachowanie słoneczka ma miejsce baaardzo często w ciągu roku:)

''Siła i honor!''

Portret użytkownika Dawid56

A gdyby tak powstała

A gdyby tak powstała megadziura koronalna o wymiaraze prawie całego Słońca
Coś blokuje powstawanie plam na przeciw Ziemi , agyby to coś posuneło sie jeszce dalej i "Słońce nie wydałoby właściwego blasku" Czy jest to możliwe czy raczej kompletny absurd?

Portret użytkownika Zenek

Że niby nastały by te

Że niby nastały by te "ciemności"? Jest to osiągalne ale 99,9999.....99999% "ludzkości" po 5 minutach mroku wikituje ze strachu i kto będzie pedałował ciagnąc tęczową lokomotywę światowej gospodarki w kierunku zielonej wyspy globalnego sukcesu? Acute

Portret użytkownika Revan25

No właśnie pewnie zauważyłeś

No właśnie pewnie zauważyłeś że od ponad roku praktycznie każda plama która jest aktywna po zachodniej stronie słońca, gdy znajdzię się na przeciwko ziemi praktycznie się wycisza, nie mam bladego pojęcia dlaczego. Wcześniej nie było czegoś takiego X-y ładowały w "nas" raz za razem a teraz nagle cisza Smile

Strony

Skomentuj