Raport Większości

Kategorie: 

przeróbka własna plakatu filmowego Raport Mniejszości

Jako że od pewnego czasu jacyś ludzie chcą w Polsce wysadzić w powietrze polski sejm, polskiego premiera i polskiego prezydenta spełniając najskrytsze marzenia niemal całego polskiego społeczeństwa jest pewna trudność związana z tym że... członkowie tych ugrupowań są tajnymi agentami ABW, których to działalność sprawia że żadna z tych prób nie dojdzie nigdy do skutku.

 

Nadzieja na udany zamach jest jak każda inna, matką głupców. Uczestnicy takich właśnie konspiracji zostaną przesłuchani, pouczeni że nie wolno i wypuszczeni do domu jak to dowodzi kabaretowy przypadek "grupy zbrojnej" Bruno - Bombardiera.  Jego "grupa" liczyła pięć osób w tym dwóch - trzech agentów ABW, których za nakłanianie do niedoszłego "zamachu samobójczego" skarcono i wypuszczono do domu.

 

"Zamach" na władzę nie powiódł się gdyż go nie było a więc mendia o nim trąbią w nieskończoność, w przeciwieństwie do na przykład zamachu, który był a któremu już od lat zaprzeczają. Nieważne, bo ważne że kabaret jest nadal kabaretem i problem z sejmem, premierem i prezydentem którzy nie zginęli w "zamachu" jednak pozostał.

 

Przed wejściem Polski do Unii obiecywano wszystkim Polakom że ich produkty rolne na tak wielkim rynku zbytu jakim jest Unia zrobią furorę ze względu na swoje naturalne pochodzenie i stuprocentową ekologiczność, a w praktyce okazało się że Polska będzie jedynym krajem gdzie zlikwiduje się żywność ekologiczną a jej ludność przeznaczona została do wytrucia za pomocą żywności genetycznie zmodyfikowanej i przymusowych szczepień.

 

Zamiast kariery unijnej - przygotowano nam po raz już kolejny ludobójstwo. Od czasu przyklepanego formalnie przez „polski” sejm pierwszego rozbioru Polski – nic się tym samym nie zmieniło. I stąd bezpośrednio zapotrzebowanie na skuteczne obalenie morderczego rządu. Aby więc wyjść naprzeciw społecznemu zapotrzebowaniu na udany zamach stanu i obalenie tej cholernej republiki należy skończyć wreszcie z amatorską prowizorką i uzbroić społeczeństwo w lepszą broń, tak sobie myślę.

 

Broń masowej zagłady. Broń o takiej sile rażenia że jądrowa wymięka. Broń skierowaną przeciwko wszystkim niegodziwcom i działającą  przeciwko nim z morderczą precyzją. Broń która nigdy nie chybia. Broń która ma stuprocentową skuteczność. Broń która nie krzywdzi osób dobrych, szczerych, niewinnych. Broń doskonałą. Broń ostateczną. Broń tak inteligentną że ona sama znajdzie swój cel do unieszkodliwienia. Znajdzie i zniszczy. Wehikuł czasu. To jest ta broń i tę broń, a co mi tam, dzisiaj otrzymacie do ręki.

 

Są dwa typy tych urządzeń. Maszyna do podróżowania w czasie i maszyna do wglądu w przyszłość. Tej pierwszej wam nie dam jako że zaraz by się porobiły paradoksy jakieś i kolejne nieszczęścia, a ponadto mam tylko jedną a jako turysta z przyszłości muszę przecież jakoś powrócić, ok? Bo prawda jest taka że przybyłem tu do was przeżyć razem z wami słynny koniec świata. Lubię po prostu podróże ekstremalne, to naprawdę ciekawa turystyka Smile

 

Jednakże jako Słowianin chciałbym wam pomóc przetrwać w jak najlepszej kondycji te nadchodzące wydarzenia i stąd pomysł aby wam ofiarować przynajmniej maszynkę do wglądu w przyszłość. Ona nie porobi żadnych paradoksów, ona nie skrzywdzi nikogo, no i co najważniejsze, ona jest już dostępna w waszej epoce. Można ją tym samym uzyskać na istniejącym poziomie technologicznym i nie ma tym samym najmniejszej obawy że jej użycie spowoduje jakieś paradoksy lub niepożądane efekty uboczne.

 

Maszynka do wglądu w przyszłość. Czy zdajecie sobie sprawę z możliwości jakie ta maszyna oferuje? Maszynka wam powie i to bez cienia wątpliwości czy taki lub inny polityk, który DOPIERO zacznie łgać za dajmy na to lat kilka, dotrzyma swojej przyszłej obietnicy wyborczej. I to zanim jeszcze udacie się na te całe wybory. Ba, zanim on zostanie jeszcze politykiem!

Pasuje?

No myślę. Maszynka ta jest oczywiście w pełni idiotoodporna i w żadnym wypadku nie pozwoli się wykorzystać jakiemuś debilowi do osiągania indywidualnych korzyści. Nikomu tym samym o małostkowych predyspozycjach lub egoistycznych intencjach nie przyniesie spodziewanych korzyści. Jeśli ktoś uważa na przykład że może z jej pomocą przewidywać numery w lotto lub notowania giełdowe niech ma na uwadze że ta maszyna natychmiast obróci się przeciwko niemu - jako że działania takie są po prostu niegodziwe i nie oparte na uczciwości.

Ta maszynka, i tylko ona, jest gwarantem że każdy z obywateli otrzyma identycznie równe szanse i nie dopuści do tego aby ktokolwiek w sposób skryty osiągnął w sposób nieuczciwy jakąkolwiek przewagę ponad innymi ludźmi.

Wystarczy bowiem zajrzeć w przyszłość i już jak na dłoni widać wszelkie niegodziwe spiski, knowania i można im w czasie realnym zapobiec, czyli zanim jeszcze zostały wcielone w życie. Dokładnie tak samo jak w pamiętnym filmie Raport Mniejszości z hebrajskiej fabryki baśni.

Już naprawdę najwyższa pora odwdzięczyć im się i zrobić dla nich Raport Większości Smile

Ta maszynka do wglądu w przyszłość jest bowiem stworzona tylko i wyłącznie dla dobra ogółu - każde inne jej zastosowanie (dla dobra "wybranej" mniejszości lub "elitarnych" ugrupowań typu ukryta przed społeczeństwem władza) - natychmiast się obróci przeciwko tym którzy chcą ją w tak haniebny sposób wykorzystać.

Wehikuł czasu to naprawdę broń doskonała. Ten kto ma czyste intencje, czyste sumienie, czyste serce, czyste zamiary nie ma się z jego strony absolutnie czego obawiać.

Gotowi?

Maszynka do wglądu w przyszłość nazywa się Rezonans Magnetyczny. Jest do obejrzenia w każdym jednym odcinku dra House, jako najlepsze na świecie urządzenie diagnostyczne.

W żadnym odcinku dra House nie można jej natomiast ujrzeć w jej zastosowaniu najlepszym z możliwych – tym w którym stanowi ona stuprocentowo skuteczny wykrywacz kłamstw.

Dlaczego?

Ponieważ zupełnie inne obszary mózgu uaktywniają się podczas mówienia prawdy a zupełnie inne podczas kłamstwa a rezonans to obnaża i to bez najmniejszego cienia wątpliwości. Nie można tego wykrywacza oszukać. To nie jest debilny poligraf, który można zmylić przy pomocy, głupiej szpilki! To niezawodna maszynka prawdy i nie ma człowieka na planecie Ziemia, który by ją potrafił oszukać. To po prostu niemożliwe. Już dziś jest ona niezawodna a kiedy ją się w niedalekiej przyszłości udoskonali stanie się dostępna za grosze.

 

Badania przy pomocy rezonansu magnetycznego już dokonały przełomowych odkryć które wejdą do historii nauki i medycyny. Jako przykład podam chociażby ten, że badania rezonansem magnetycznym udowodniły że zażywanie przez uzależnionych kokainy pobudza u nich identyczne obszary mózgu co osób uzależnionych od hazardu, a zatem terapia może być w obu pozornie różnych przypadkach... identyczna!

Nie ulega wątpliwości że wcześniej lub później w świecie opanowanym przez kłamstwo rezonans magnetyczny stanie się standardem. Standardem wymuszonym przez ogłupiałe od nadmiaru kłamstw społeczeństwa. Naturalnym bowiem celem każdego normalnego człowieka jest dążenie do prawdy. Nie ulega więc wątpliwości że kraj który jako pierwszy na świecie wprowadzi go do obowiązkowego użytku wystrzeli na czoło rozwoju ekonomicznego i gospodarczego.

 

Zalety rezonansu magnetycznego jako wykrywacza kłamstw są gigantyczne. Wymienię tylko kilka aby rozbudzić waszą wyobraźnię:

1. Zamiast mozolnie jedno po drugim odkłamywać po kolei miliony rządowych kłamstw, można za jednym zamachem odkłamać je wszystkie jednocześnie a ponadto UNIEMOŻLIWIĆ raz na zawsze powstanie miliona kolejnych - tych które dopiero zostaną wykłamane w bliższej lub dalszej przyszłości.

Wystarczy jedynie wymusić aby prezydent, premier, wójt, burmistrz lub ktokolwiek na urzędniczym stanowisku składał swoją przysięgę lub ślubowanie przed rezonansem magnetycznym! Tylko tyle i już mamy pełny wgląd w ich oraz swoją przyszłość.

2. Zamiast czekać latami na pseudo sprawiedliwość w tak zwanym wymiarze sprawiedliwości można skrócić każdą rozprawę sądową do około kwadransa - bo tyle przed rezonansem magnetycznym wystarczy sądowi na ustalenie która ze stron kłamie mniej a która bardziej. Tylko tyle czasu potrzeba aby zapadł nieomylny wyrok lub orzeczenie. Armie pasożytniczych oskarżycieli i nie mniej pasożytniczych obrońców są tak naprawdę zbędne w celu dojścia do prawdy. Rezonans magnetyczny jest to ponadto nieomylny bat na wszelkiej maści donosicieli oraz oszczerców.

3. Można w końcu zweryfikować wszelkie sprawy budzące "od zawsze" sporo wątpliwości. W szczególności prawdziwe intencje wszelkich kapłanów, wszelkich guru i wszelkich liderów wszelkich ugrupowań o charakterze sekciarskim. Można to sprawdzić NARESZCIE. Prawda jest na przysłowiowe wyciągnięcie ręki. Odgrażają się od niepamiętnych czasów jakże wzniosłymi cytatami typu "Prawda was wyzwoli, zaprawdę powiadam wam" a zatem... niech się stanie. Niech słowo stanie się ciałem. Amen. Dzisiejsza technika pozwala na "Prawdę która wyzwoli" - dosłownie.

Rzeczpospolita Prawdziwa jest na wyciągnięcie ręki. Jest do urzeczywistnienia bez holokaustu, bez obozów koncentracyjnych, absolutnie bez przemocy, bez zamachów i pseudozamachów, bez najmniejszych nawet kłamstw i oczywiście bez krzywdzenia niewinnych. Jeszcze nigdy nie było to tak proste.

Jedno jest bowiem pewne, pierwszy dzień publicznego funkcjonowania rezonansu w roli wykrywacza kłamstw będzie ostatnim dniem, przemocy, kłamstw, oszustw i lichwy.

Bez przemocy, podkreślam. Na drodze pokoju.

Dlaczego tak łagodnie?

Bo kłamcy, oszuści, mordercy tak szybko spod zasięgu rezonansu uciekną że nie ma NAJMNIEJSZYCH SZANS ABY ICH DOGONIĆ i postawić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości!

Pierwszy dzień funkcjonowania tego urządzenia będzie ostatnim dniem biedy. I to dosłownie, dlatego bo jutro będzie lepsze od dziś a pojutrze od jutra. I tak bez końca, gdyż każdy kolejny dzień da więcej prawdy a mniej kłamstw.

Ponadto po raz pierwszy w historii świata można być mądrym... przed szkodą.

Po raz pierwszy w historii świata można zapobiec nieszczęściom... zanim one nastąpią i to nie jest żadne baśniowe S-F.

Jeszcze jest na to wszystko czas ale... niedługi. Bardzo niedługi. W parlamencie europejskim właśnie trwają prowadzone ukradkiem "prace" nad zdelegalizowaniem rezonansu magnetycznego DO ZASTOSOWAŃ PRAWNYCH. To nie wszystko. Oprócz wycofania w obszar niepamięci tego urządzenia jako wykrywacza kłamstw, zawodowi kłamcy pragną utworzyć coś na kształt Komisji Światowej, która będzie w sposób tajny decydować o tym jakie wynalazki będą wprowadzane do użytku a jakie nie będą nigdy wyciągnięte na światło dnia, po to aby zatrzymać wszelki rozwój technologiczny i postęp. Adios, rezonans magnetyczny, adios wolna energia, adios prawda. Świat zakłamany, świat biedny, świat beznadziejnie zadłużony i świat ciągle głodny - to ich świat w którym oni czują się najlepiej.

A wystarczy tylko wziąć ten cholerny rezonans magnetyczny i zrobić IM koniec świata!

Koszty tych urządzeń są jednorazowe oraz po prostu śmieszne w porównaniu do tych kwot które oni marnotrawią codziennie.

Już naprawdę najwyższa pora aby to Prawdy zaczęto się bać a nie kłamstwa.

Nie potrzebujecie ludziska do udanej rewolucji żadnego lidera, żadnego przywódcy. Rezonans magnetyczny jest nie do zabicia, nie do przekupienia, nie do pokonania skrytym podstępem, nie do zastraszenia i niemożliwy do przywalenia wielka kupą kłamliwej propagandy. Jest przecież idiotoodporny. Wystarczy nagłośnić ideę, wymusić w tej sprawie referendum, podyskutować sobie w międzyczasie o tym w formie dialogu publicznego, jawnie i otwarcie i...?

I to wszystko.

Spróbujcie wysilić makówki i zgadnąć który kraj wprowadzi rezonans jako pierwszy publicznie. No zastanówcie się...

Jako turysta z przyszłości oczywiście już znam odpowiedź ale wy musicie sami odgadnąć ją sobie – mi nie wolno aż tak ingerować w wasze czasy.

Na razie mogę wam tylko (bo bez żadnych poważnych konsekwencji) odpowiedzieć na najważniejsze pytanie świata:

- Tak, Kevin nadal leci co święta w holowizji Smile

 

Powyższy artykuł został zainspirowany jakże aktywną i przebogatą działalnością żydowską.

W szczególności filmem Stevena Spielberga pt Raport Mniejszości Smile

Jest to też wynik zakładu z Adminem że można napisać taki artykuł pod którym nie będzie złośliwej krytyki, a zatem teraz czekam na... krytyczne komentarze. Wytykajcie śmiało słabe punkty, potknięcia, brak sensu, logiki, wskażcie kogoś komu ten pomysł przyszedł do głowy pierwszy albo już najlepiej... sami przedstawcie lepsze pomysły. Do roboty geniusze.

Zwłaszcza nie mogę się doczekać opinii osób uważających mnie za zakamuflowanego żyda lub żydowskiego agenta. No śmiało, wysypcie pokurcze pod spodem swoje "argumenty" lub zweryfikujcie moją ale też i... waszą polskość - już można to zrobić i to bez cienia wątpliwości

Dla ciekawych, więcej na ten temat, czyli rezonans w praktyce, czyli w sprawach tylko pozornie wyglądających na beznadziejne:

http://niwserwis.pl/artykuly/rezonans-magnetyczny-jako-wykrywacz-klamstw.html

http://www.rp.pl/artykul/301108.html

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika TruHink

Poniżej tekst przepisany z

Poniżej tekst przepisany z 'brudnopisu' jednego z myślicieli:
- Oni będą wiedzieć więcej - im dłużej będą pamiętać. Im dłużej będą pamiętać - tym więcej będą myśleć.
- sugerujesz, że Ich depopulacja  jest niezbędna? opóźnia to założone cele oraz wymaga dodatkowej pracy w środowisku. 
- ....
dwie nowe linijki dziennie dla zinteresowanych [ każdego dnia posiadam 20 minut dla 'internetu' ]
Pozdrawiam

Portret użytkownika jozcho

Muszę cię zmartwić, twoja

Muszę cię zmartwić, twoja idea że rezonans magnetyczny wyeliminuje kanalie ma poważne braki. Zadufanie w technologię już nas zwiodło na manowce, staliśmy się jej niewolnikami. Miało być tak pięknie a jest jak jest. Technologia pozbawja ludzi pracy i niszczy relacje międzyludzkie, dowodów na to jest cała masa i każdy rozsądny człowiek to widzi.Przyczyną tego stanu rzeczy jest to za rozwojem technologicznym, niestety nie idzie rozwój człowieka. Mentalnie jesteśmy takimi samymi ludżmi jacy byli przed 100, 500 i 2000 lat temu, obrośliśmy tylko w technologię . Jak kiedyś ludźmi rządzą pnamiętności, seks, władza i pieniądze. Twoja teoria nie bierze pod uwagę ludzkiej inteligencji i sprytu w dotarciu do celu. Ludzie mający pieniądze szybko sobie poradzą z cudowną maszyną do wykrywania klamstw. Jak powiedział Anzelm Rotschild :"Nie ważne kto tworzy prawo, ważne kto jest tworzy pieniądze".Z twoją maszyną będzie tak samo, będzie to natępny instrument dla ludzi trzymających wladzę, aby uciskać lemingi. Kłamca bedzie pytał czy mówisz prawdę i nie będziesz mógł go oszukać. To za nim będzie stać władza i pieniądz i jego nikt nie skontroluje, tobie pozostanie płacz i zgrzytanie zębów. Władza uzyska następny instrument do pełnienia rządów absolutnych, nie tylko nie będziesz mogł kłamać. Nie będziesz nawet mógł ukrywać swoich poglądów i tajemnic osobistych.O takiej maszynie marzył Stalin i Hitler, marzą i obecni rządzacy. Będą mieć następne super narzędzie do kontroli lemingów...

Portret użytkownika xylotet

''Maszynka do wglądu w

''Maszynka do wglądu w przyszłość. Czy zdajecie sobie sprawę z możliwości jakie ta maszyna oferuje?''
 
baca przyszlosc jest dokonanana ale tak jak terazniejszosc podlega tzw. relacji nieostrosci Heisenberga.
Mozna ja rozpatrywac jako wariant sum po historiach Feymana (paralelne zreczywistosci),albo subiektywizm
asymptotycznie idacy do nieskonczonosci w swoich wariantach zalezny od kondycji swiadomosci obserwujacej
(interpretacja kopenchaska)....
Ps.
To byla fizyka kwantowa ,doswiadczenia wschodu mowia o tym samym,wspolnym mianownikiem tego
wszystkiego pozostaje rzeczywistosc subiektywna w jakims kolejnym wariancie.
Ale intencja jest poprawna ,bo nawet nauka jest diedzina ktora za podstawe swojej metodologi ma dociekanie Prawdy,wiec nic nie szkodzi aby dociekanie Prawdy stalo sie codziennym celem nawet dla
lemingow.

Portret użytkownika Raffi5000

Świetny temat baca !

Świetny temat baca ! Cudownie...nie ma wielu "mędrków" w komentach i jest tak inaczej Lol
 Podoba mi się retoryka, taka przejżysta, a zarazem z lekkim pomrukiem humoru. Myślisz, że możliwe byłoby legislacyjne podjęcie tematu, co do przysięgi pod aparaturą, jaki jest RM ? Dzień w którym to nastąpi będzie dniem bardziej dziwnym, niż Okrągły Stół, bardziej zastanawiającym, niż Nocna Zmiana, bardziej zaskakującym, niż cokolwiek, co wydarzyło się do tej pory w strukturach elit. To byłoby dobrowolne oddanie sterów, żagli...a nawet okrętu wraz z ładunkiem. Ale fajnie by było Smile i jeśli coś takiego kiedyś się wydarzy, to napewno będę pamiętał o Tobie i ogłoszę Cię kolejnym wieszczem, a może i nawet za inspiratora Wojowników o NASZ Świat.
 A pomijając polityczny aspekt, to nie podoba mi się, że chociaż pięciu cyferek w lotto nie pozwolisz wyłonić Sad ...to tylko parę złociszy, no Sad

Wszystkim jest energia, nawet masą...a nawet przede wszystkim...

Portret użytkownika elo

żyduś bacuś dalej puszcza

żyduś bacuś dalej puszcza smrody,
bacuś żydku drogi proszę napisz nam jaki elaborat o tym czemu wkleiłeś tu na tym forum filmik o 2 Japonkach co podcierają sobie swe zadki chlebem, a potem srają na siebie i radośnie taplają w gównach ? eee
moja wyobraźnie niestety tak daleko w dupę nie sięga i dlatego proszę uprzejmie o odpowiedź być może dzięki temu wreście doznam jakiego oświecenia ocb na tym forum ?
Heinemediun
tralalalalalalala Wink
Inaczkowie ?
Kochający inaczej ?
Medialny smród lorda gada ?
Inny wymiar gówna ?
Srałeś dzisiaj ?
Biggrin

Portret użytkownika szarak

Metoda ciekawa, ale na pewne

Metoda ciekawa, ale na pewne indywidua, które nie odróżniają prawdy od kłamstwa (dzięki nie utrwalonemu odruchowi Pawłowa) i tak z pewnością nie zadziała.  Na szczeblach siedzą tacy, którzy nawet jak kłamią to mówią prawdę.

Strony

Skomentuj