Przepowiednie zaczynają się spełniać na naszych oczach

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Gdy nadszedł tak bardzo oczekiwany dzień 21 grudnia 2012 roku napięcie sięgnęło zenitu. Wiele osób wierzyło, że ta data wyznaczająca początek nowego okresu w kalendarzu Majów będzie również szczególna ze względu na to, że do czegoś dojdzie. Gdy nie zdarzyło się nic szczegolnego zainteresowanie tematyką końca świata, rzekomo przepowiedzianego w wielu źródłach historycznych, po prostu przygasła. Wszystko zmieniło się w ciągu ostatniego tygodnia. Najpierw doszło do abdykacji Papieża a potem doszło do kilku znaków na niebie i Ziemi, które na nowo rozbudziły emocje związane z ewentualną apokalipsą.

Wszystko zaczęło się od abdykacji Papieża Benedykta XVI. Sprawa jest bardzo tajemnicza, bo już w lutym 2012 pojawiły się pogłoski o możliwym zamachu na papieża a kardynał Paolo Romeo podczas pobytu w Chinach stwierdził, że w ciągu roku będziemy mieli nowego papieża. Początkowo sugerowano, że Benedykt XVI zostanie zamordowany, ale ostatecznie okazało się, że postanowił abdykować.

Jedno jest pewne, będzie konklawe i Kościół Katolicki będzie miał nowego Ojca Świętego. Oczywiście tak nieoczekiwane ustąpienie Benedykta XVI spowodowało, że przypomniano sobie o proroctwu św. Malachiasza. Już kilkukrotnie pisaliśmy na ten temat, ale warto przypomniec, że chodzi o proroctwo irlandziego biskupa Malachiasza, który w XII wieku przybył do Rzymu na zaproszenie Innocentego II i w trakcie pobytu doznał objawienia na temat wszystkich przyszłych następców św. Piotra.

Od momentu spisania przepowiedni do samego końca podał on 112 papieży okreslając ich zdaniami po łacinie. Te krótkie frazy wskazywały na pewne cechy, którymi mieli się charakteryzować przyszli zwierzchnicy Kościoła. Te określenia pasują do wszystkich poprzednich papieży. Nasz Jan Paweł II określany był jako "z pracy Słońca", Benedykt XVI to "chwała oliwki" a tak się składa, że Zakon Benedyktynów ma w herbie własnie gałazkę oliwną. Skoro jednak papież abdykuje nadchodzi ostatni, 112 następca świętego Piotra, określany przez malachiasza jako "Piotr Rzymianin".

Bardzo możliwy wydaje się obecnie wybór papieża z Afryki a najbardziej prawdopodobni "papabile" z czarnego lądu to Francis Arinze z Nigerii i Peter Turkson z Ghany. Nie trzeba dodawać, że gdyby został wybrany czarny papież o imieniu Peter to od razu zostanie to uznane za wypełnienie się przepowiedni Malachiasza.

Jakby tego było mało zaczęło dochodzić do dziwnych zdarzeń, które w zdecydowany sposób wyczerpują znamiona tak zwanych "znaków na niebie i Ziemi" wskazujących na nadchodząca apokalipse. Sama abdykacja papieża to trochę mało aby wzbudzić ogólnoświatowy niepokój, ale w dzień jej ogłoszenia doszło do niezwykłego zjawiska. W bazylikę Św. Piotra uderzył piorun co na dodatek udało się uchwycić jednemu z fotoreporterów. To już może uchodzić za znak.

Zresztą znakiem można też uznać incydent do jakiego doszło 26 stycznia 2013. Benedykt XVI wypuścił wtedy z balkonu symbol pokoju, czyli białego gołębia. Ptak od razu został zaatakowany przez mewę i musiał się ratować ucieczką. Wiele osób uznało to za zły znak a sam fakt, że w miesiąc po tym zdarzeniu pontyfikat papieża dobiegnie końca dodaje sprawie aury tajemniczości.

Jakkolwiek tego typu znaki na Ziemi moga być zbyte machnięciem ręką to ze zdarzeniami z jakimi mieliśmy do czynienia w ciągu ostatnich kilku dni już nie jest tak łatwo. Zjawisko nad Rosją zrobiło na wszystkich piorunujące wrażenie, bo trudno o bardziej namacalny dowód na to, że jednak coś się jednak dzieje i ci którzy wierzyli w to, że 21 grudnia wyznaczał symboliczny początek wielkich zmian mają teraz chwilę triumfu.

Wiele wskazuje na to, że marzec 2013 będzie szczególny. W połowie miesiaca dojdzie do konklawe i jesli papież będzie miał czarny kolor skóry to jeszcze więcej osób może uwierzyć w to, że świat chyli się ku nieuchronnemu końcu. Na dodatek pojawia się coraz więcej głosów wskazujących na to, że to do czego miało dojść pod koniec grudnia stanie się do końca marca. Nadal jednak pozostaje pytanie co takiego nas czeka. Na pewno dowiemy się już niedługo.

Źródła:
http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/vaticancityandholysee/9...
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2269255/Popes-dove-peace-ends-pi...

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika koko007

A może by tak dla odmiany

A może by tak dla odmiany przestać się martwić tym co bedzie za rok, dwa, dziesięć i żyć tutaj i teraz? Po co we wszystkim doszukiwać się jakichkolwiek znaków? Jak świat ma się skończyć to się skończy. Nie znacie dnia ani godziny. Żaden wymyslony przez oszołomów znak Wam nie powie kiedy i co się stanie. Ptak się na mnie skupkał, już drugi raz w tym tygodniu, hmm pewnie koniec się zbliża. Muszę to opisać w necie a szajbusy zaraz dołożą swoje 3 grosze, że to przez kontrole ufo, torando w Japonii czy wybuch wulkanu.  Proponuję olewkę i życie tutaj i w tej własnie chwili. Korzystanie z tego co się ma póki się to ma.

Portret użytkownika kuzYn

  To nie całkiem tak

 
To nie całkiem tak @koko007. Ta strona, jak sama nazwa wskazuje " INNE MEDIA" różni się jak zapewne zauważyłaś o normalnych mediów. Została stworzona właśnie w tym celu żeby Ci co chcą mogli komentować tu takie zjawiska jak przepowiednie, cudowne uzdrowienia, faszyści na biegunie, albo czy nowy Papież będzie antychrystem.  Ty nie musisz tu nic czytać, a tym bardziej drwić z piszących tu osób.  To wolny kraj.   
polecam: onet.pl

 

Portret użytkownika Pafnucy

kuzYn w ramach wolności masz

kuzYn w ramach wolności masz prawo nie zgodzić się się z koko007 . Baca ma prawo podejrzewać że Juszka nie posiada napletka a sam Juszka ma prawo do wpadania w szał z tego powodu . Nie ma nic złego w tym że ktoś czasem z Ciebie drwi bo to zmusza Cię do chwilowej refleksji ,może nawet zrewidowania poglądów. Nasza wolność jest coraz bardziej ograniczana .Nie zabraniaj ludziom mówić i mieć własnego zdania . Nie jesteśmy przecież jakimś chorym kolektywem (chyba?)

Portret użytkownika koko007

Wybacz jeśli w jakiś sposób

Wybacz jeśli w jakiś sposób poczuleś się urażony moim wpisem. Nie to było moim zamiarem. Chodziło mi o ogół nie o tą stronę. Przyznaję jednak racje. Ta strone stworzona jest włanie do takich własnie artykułów. Rzecz w tym, że spoodziewałem się bardziej zdystansowanego i rzeczowego podejścia do do zjawisk paranormalnych. Niektóre artykuły są jednak dość płytkie i posiadają zbyt oznajmująca treść. 
Po upadku meteorytu na Rosje pojawił się wpis czy to przypadkiem nie bylo ufo. Sorry ale takie artykuły są przegięciem i ciężko wtedy traktowac tą stronę poważnie.
Widocznie nie jest to strona dla mnie wiec dam sobie spokój z czytaniem a także komentowaniem artykułow.
Mam nadzieje, że tym razem nikogo nie uraziłem. Dzięli za polecenie onetu, jednakże nie jest to też strona dla mnie.
Pozdrawiam
koko007

Portret użytkownika mewa

Ja Cyprianie również czułąm

Ja Cyprianie również czułąm dziwne poruszenie, zdecydowanie czując podskornie ze cos sie dzieje, jak kompletnie nic sie nie wydarzylo w tym grudniu (nie mowie o katastrofie, lecz o jakis wielkich nowych zmianach) to mialam lekki marazm. Gdy nagle jedno drugie wydarzenie nastapilo, no to wyraznie mozna poczuc ze cos sie jednak dzieje. Bardzo mnie zdziwiły media, gdyz wiadomo politycy, naukowcy uspokajaja i jakby daja znac ze nie trzeba do tego przywiazywac uwagi, i sadzilam ze media dadza to jako ciekawostke , nie beda ciagnac tego tematu, a tu non stop cos tam debatowali na ten temat. Za pewne wielu moglo dac to do myslenia. 
Swietna strona, pozdrawiam Ciebie i tych trolli co tu tak komentuja Wink

Portret użytkownika kdbj

2013-12-31 - koniec

2013-12-31 - koniec kalendarza Gregoriańskiego (kij z tym, że zaczyna się następny, na rok 2014). Mrówki, które zawlekły do mrowiska jeden z takich, zgubionych przez "człowieka" kalendarzyków (wiecie, takie w formacie karty kredytowej), niedawno go odszyfrowały i szykują się na niechybny koniec. Ich statrożytni prorocy, z których żaden nie byłby nawet w stanie zgadnąć 2 prawidłowych cyfr w totka, zdają się przewracać w swych grobikach, krzycząc zza światów "a nie mówiliśmy!". Tymczasem nad mrowiskiem koń się uśmiał.

Portret użytkownika Aaron

No tak, rok 2012 nie wypalił,

No tak, rok 2012 nie wypalił, czas zawracać głowe czymś nowym.
Ważne, żeby się bać, obawiać, oglądac za siebie - takim społeczeństwem pełnym strachu łatwiej rządzić.
Dziwię się, że ta strona idzie w takim własnie kierunku - podtrzymywania obaw i hodowania wiecznie bojących się baranów....
Szalom
A bacuś-picuś po dennym artykule o UFO znów pisze same bzdury... z nudów wszystko, z nudów.I wielkiego ego....

Portret użytkownika Ridd

Juz sobie znalezli nastepny

Juz sobie znalezli nastepny koniec "swiatła"

Normalnie jak w sredniowieczu, jeden farmazony napisze, a reszta wierzy w te pierdoly, jak mozna byc tak glupim i slepym, bo jakis typ napisze cos co nawet potwierdzenia nie ma? Kiedys kilku papierzy na raz rzadzilo,a za mamone stanowiska sprzedawali.

Ps. Kazda informacje mozna tak przedstawic aby ciemny lud uznal ja za przepowiednie. Czytajcie to kapusciane glowy i wezcie sie do pracy bo nam to Polske za bezcen wykupia!

Portret użytkownika MYŚLEĆ

Jeśli nazwać farmazonem

Jeśli nazwać farmazonem kalendarz Majów a nie "prawidłowe" go odczytanie przez obecnych naukowców, jeśli nazwać farmazonami obecną wiedzę o kulturze Majów, składających swoim bogom ofiary z ludzi a za prawdę objawioną to, że kalendarz był wytworem ich lepszej od obecnej naszej wiedzy o kosmosie, to nic, tylko pogratulować poczuczia humoru.
Gdyby Kalendarz Majów miał skończyć się 21 12 2012 roku - czyli niczym, to... komu chciało by się ryć w kamieniu, żeby przekazac potomnym, że tego właśnie dnia nic szczególnego się na Ziemi nie wydarzy.
No, chyba że ci, co ten kalendarz Majom przekazali, byli po prostu idiotami...

Portret użytkownika jasasasa

Apokalipsa nie musi oznaczac

Apokalipsa nie musi oznaczac konca swiata w sensie ziemi i ludzkosci. To dosyc tepe rozumowanie. Moze np oznaczac jakas istotna , o 180stopni zmiane w naszym codziennym zyciu, czy to religijnej, czy jakiejs spolecznej, czy to swiadomosci, czy rozwojowej, czy jakiejs o jakiej nie mamy pojecia. Niby konca mialo nie byc a jedynie jakas istotna zmiana.

Portret użytkownika gash

No strasznie dziwne, że

No strasznie dziwne, że piorun trafia w najwyższy punkt - pierwszy raz pewnie się to dzieje. Pierwszy raz też meteoryt wpada w naszą atmosferę. Pierwszy raz też się zmienia papierz, a to, że w śród kardynałów jest czarnoskóry to wcale nie oznacza, że zostanie papierzem. Wręcz jest to mało prawdopodbne. Admin, Ty siejący strach panikarzu, nie nudzi Ci się? Jeszcze Ci nie dość ośmieszania się po 2012? 

Portret użytkownika Janek

czemu zawsze najbardziej

czemu zawsze najbardziej wymądrzają się analfabeci? "papierz", "papierzem" - do książek! do nauki! matce pomóż, śmieci wynieś, psa wyprowadź, a nie wymądrzaj się tytaj, gimbusie

Portret użytkownika gash

Z takiej prostej przyczyny,

Z takiej prostej przyczyny, że na tej stronie nie działa auto korekta a nie chce mi się co 5 min kopiować wszystkiego do worda i poprawiać błędy. A wszystko po to aby taki Miodek jak Ty mógł się podniecić raz na jakiś czas. Mam nadzieję, że Ci ulżyło. Ostatnie zdanie to taka orgia z Twojej strony, że aż czuć jak Cię telepało przy klawiaturze Wink Zresztą sam lepszy "TYTAJ" nie jesteś Blum 3

Portret użytkownika fakir

pragnę przy okazji zauważyć,

pragnę przy okazji zauważyć, że TYTAJ to nie ort tylko palcówka wynikająca z pisania bezwzrokowego... jakbyś miał trochę ogaru i mniej kompleksów to umiałbyś to przyznać po jednym spojrzeniu na klawiaturę - Y i U są obok siebie... natomiast jak się nie umie paru zdań bez Worda napisać bez błędów ort. to jest się zwykłym lamerem i gimbusem, którym zostaje się na resztę życia mentalnie, tak więc współczuję :/

Portret użytkownika fakir

czyli bez autokorekty nie

czyli bez autokorekty nie dajesz rady pisać na poziomie cywilizowanego człowieka? a może wydaje ci się, że wszyscy którzy piszą bezbłędnie używają Worda? masz świadomość jakim nieukiem i chodzącą kompromitacją jesteś? przeczytałeś w życiu choć jedną książkę?

Portret użytkownika devoratus

Według niego książki to

Według niego książki to ściema - nie ma sensu tracić na nie czasu, skoro On przecież wszystko wie najlepiej...
 
 
Swoją drogą żałosne, że ktoś, kto udaje osobę "myślącą" - nie potrafi pisać bez automatu...
Może korzysta też z opcji "automatyczna ironia" ?

Portret użytkownika Trelemorele

Widzisz, sęk w tym, że

Widzisz, sęk w tym, że przepowiedni jest wiele i w tym ich ogromie prawie pewne jest to, że nie wszystkie są prawdziwe. Zastanowić się jednak należy nad tymi drugimi. Co by musiało się stać, aby jakąś przepowiednie za prawdziwą uznać? Przypuśćmy, że ktoś przepowie powódź w jakimś miejscu o jakimś czasie. Złe licho chciało, że w tym dokładnie czasie i miejscu pojawiła się ulewa i w efekcie powódź. Co mówi "zdrowy" rozsądek zwykłego człowieka? "A tam, to przecież normalne, to tylko powódź a nie żadna przepowiednia, zwykły przypadek, co roku na świecie jest miliard powodzi". Mamy przepowiednie starsze od świata, że gdzieś tam woda w krew się zamieni, no i gdzieś faktycznia woda robi się czerwona, ale to oczywiśnie nie krew, a jakieś chemikalia. Co mówi nasz wspaniały zdrowy rozsądek? "Przypadek, a tak w ogóle to nie krew tylko jakieś gówno, co z tego że równie czerwone, jest czymś innym, więc nie ma związku". Takie myślenie można podłożyć pod absolutnie każdą przepowiednie, co sprawia, że jeśli nie będziemy chcieli w nie uwierzyć, to wszędzie się dopatrywać będziemy tylko przypadków, zbiegów okoliczności, albo tłumaczyć sobie, że dane zjawisko jest normalne, że nic się nie dzieje. Doświadczamy efektu gotowanej żaby, który chyba wszystkim jest znany. Dziwne rzeczy dzieją się coraz częściej i poważne zmiany zauważalne sa na przestrzeni już kilkunastu lat. Zmiany te dotyczą zarówno Ziemi jak i jej klimatu, a także nas, naszego życia codziennego, społeczeństwa. To jest dość długo, by się przyzwyczaić i dość krótko, by uznać to za widoczne zmiany. Oczywiście, możemy dalej ślepo wierzyć tv, możemy dalej wmawiać sobie, że absolutnie nic się nie dzieje, że wszystko jest w porządku i tak naprawdę to ciągle "coś" się dzieje, czyli w efekcie nie dzieje się nic. Warto jednak zwrócić uwagę, że to jeden człowiek wymyślił sobie, że dokładnie konkretnego dnia w grudniu 2012 roku świat się rozsypie na kawałki. To nie był bynajmniej Administrator tej strony. Było wiele innych teorii, ale ze względu na to, że nie przepowiadały rychłego końca świata, nie było o nich tak głośno. Jedna z tez głosiła, że 2012 rok miał być początkiem nowej ery. Czy nie jest tak? Czy nie doświadczamy właśnie teraz totalnych zmian? Niech ktoś porówna sobie świat 20 lat temu i dziś. Widać zmiany? Jest tu ktoś, kto ma dostatecznie dużo lat, by te zmiany zauważyć? Trochę wystarczy pomyśleć, by z łatwością zauważyć, że jesteśmy świadkami nowych czasów, nowej ery, co by pasowało do Majowych przepowiedni. Oczywiście, można to jednak uznać za kolejny z pierdyliarda dziwnych przypadków i okłamywać się, że świat się nigdy nie zmieni i przez następne miliardy lat będzie taki sam, że nic nas więcej już nie spotka, bo przecież ludzie są nieśmiertelną cywilizacją, której żadne zmiany nie dotyczą...
 

Portret użytkownika devoratus

Przyjacielu - fanatyk nigdy

Przyjacielu - fanatyk nigdy nie przyzna Ci racji - nawet jeśli w przepowiedni będzie, że Uderzy w nas asteroida z numerem "X" - i faktycznie ona uderzy, to fanatyk powie, że skoro lata, to logiczne jest, że kiedyś musiała uderzyć - ot zwykły przypadek i normalka.
 
Strach i głupota nie pozwalają ludziom myśleć samodzielnie.

Portret użytkownika Ambrozja

A może to takie myślenie jak

A może to takie myślenie jak twoje jest tym, czego chcą ci, którzy to rzekomo dążą do tej kontroli? Niektórym się wydaje, że są nieomylni i nigdy nie pozowlą się zmanipulować. Warto pamiętać, że najlepszy sposób na to, by kogoś omotać, to dać mu fałszywą pewność siebie i przekonanie, że jest górą.

Portret użytkownika Jarogrzyb

Przepraszam źle sie wyraziłem

Przepraszam źle sie wyraziłem chodziło mi o ,,pełną kontrole''  bo życie większości jest już w tak dużym stopniu kontrolowane...cóż każdy się myli- ale wydaje mi się że dla nieomylnych szykują inny los.Bo wszystkich nigdy nie przekonają, a część ludzi zawsze dostrzegać będzie więcej...np. że stoi u stóp góry, a może bardziej piramidy zbudowanej na ignoracji innych. oni wcale nie ukrywają ostatnich cegiełek budowli:/

Portret użytkownika 85r

Z tym końcem świata jest jak

Z tym końcem świata jest jak z graniem w totka trafisz lub nie. Jak na razie nikt nie trafił, więc kumulacja przechodzi na następny dzień Smile
A na poważnie coś się ruszyło, ciekawe czy utrzyma tempo, czy spowolni jak polska kolei Smile

Portret użytkownika Screwdriver

No właśnie, dodać do tego

No właśnie, dodać do tego narastające trzęsienia i wybuchy wulkanów i aktywność superwulkanów, "przepowiednię" NASA o nagłym przebudzeniu słońca w marcu (chyba że już się z tego wycofali), to można stwierdzić, że to mógłby być po prostu falstart...

Portret użytkownika dąb

a jaki będziesz gdy ktoś na

a jaki będziesz gdy ktoś na ciebie skieruje latarkę , czyż nie będziesz oświecony? Ty też możesz nazwać się światłością świata - ale czy nią będziesz naprawdę? Czyż szatan nie jest mistrzem kłamstwa - a ty jesteś tym naiwnym , który wpada w sidła klamstwa szatana.

Portret użytkownika MONSTER

Napisałem tak dlatego

Napisałem tak dlatego ponieważ uważam że wszyscy nas próbują oświecać. Kościół  Katolicki na podstawie Nowego Testamentu i Zakon Iluminatów, no i jeszcze jak twierdzisz Światowid. Każdy nawet tutaj pisząc swoje przemyślenia chce oświecić innych. Jakoś ostatnio trudno mi wskazać autorytet który mógłby oświecać innych-według mnie nikt nie ma licencji na ''prawdę''. A już tacy co wpisują religijne teksty ni w pięć ni w dziesięć, to myślą chyba że jak zacytowali klasyk to sprawa wyjaśniona- Oświeciło mnie aż mało co nie padłem z wrażenia!

Portret użytkownika Dariusz_G

Dobry wieczór wszystkim!   Od

Dobry wieczór wszystkim!
 
Od jakiegoś już czasu odwiedzam tę stronę regularnie, czytając coniektóre artykuły. Co prawda znajduje się tu wiele różnego typu bzdur jak i niedomówień, jednak patrząc z boku na współczesne wydarzenia, zatrważającym zdaje się fakt iż co niektórzy mogą mieć rację. Bo to, że dla wysoko postawionych osób jesteśmy tylko śmieciami, które trzeba odpowiednio posegregować (homo, eutanazja, aborcja, bezrobocie, podatki, bieda... Wymieniać można naprawdę wiele) jest wiadome od zawsze. Nie wiem dlaczego, czy to z powodu przyzwyczajenia czy strachu, ludzie boją się walczyć o swoje. Oto kilka z wpisów obecnej konstytucji RP, którą można znaleźć na stronie: http://www.sejm.gov.pl/prawo/konst/polski/kon1.htm
 
Art. 123
pp.2
"Wyborcy przysługuje prawo zgłoszenia do Sądu Najwyższego protestu przeciwko ważności wyboru Prezydenta Rzeczypospolitej na zasadach określonych w ustawie."
(Choć moim zdaniem nie mamy większej szansy na wygranie owej sprawy z oczywistych względów)
 
Art. 145
pp.1
"Prezydent Rzeczypospolitej za naruszenie Konstytucji, ustawy lub za popełnienie przestępstwa może być pociągnięty do odpowiedzialności przed Trybunałem Stanu."
(Tu nie skomentuję)
pp.2
"Postawienie Prezydenta Rzeczypospolitej w stan oskarżenia może nastąpić uchwałą Zgromadzenia Narodowego podjętą większością co najmniej 2/3 głosów ustawowej liczby członków Zgromadzenia Narodowego na wniosek co najmniej 140 członków Zgromadzenia Narodowego."
(Swoiste zabezpieczenie moim zdaniem)
pp.3
"Z dniem podjęcia uchwały o postawieniu Prezydenta Rzeczypospolitej w stan oskarżenia przed Trybunałem Stanu sprawowanie urzędu przez Prezydenta Rzeczypospolitej ulega zawieszeniu. Przepis art. 131 stosuje się odpowiednio."
 
Jak widać, wiele możemy zrobić, żeby powstymać nadchodzące wydarzenia. W końcu niemal wszystkie przepowiednie mówią, że jeśli się nie opamiętamy, czeka nas koniec. A kto wie, czy właśnie nie wybił ostatni dzwonek?
 
Przepraszam też, że troszkę nie na temat, jednak ów komentarz jest zbiorem mych przemyśleń dotyczących sytuacji w kraju.
 
Pozdrawiam więc serdecznie i życzę miłego wieczoru odwiędzającym.
(Informuję również, iż owy wpis został przeze mnie uwieczniony i w razie usunięcia bądź gróźb pod moim adresem, zamieszczę go ponownie, nie tylko na tej stronie. Chcę po prostu pokazać Wam, że wciąż możemy zrobić więcej, niż karmienie urzędników i zabieranie sobie oraz dzieciom spod nosa.)

Portret użytkownika Dariusz_G

Może i tak, jednak pisałem na

Może i tak, jednak pisałem na "spontanie", no i jak wiadomo, nie zawsze do głowy wpadają tak wspaniałe sentencje, jak wyżej wymieniona. No i dziękuję wszystkim za pozytywny odbiór moich słów. Co mnie zdziwiło, to fakt, iż nikt nie próbował się podszywać pode mnie, a to świadczy o wysokiej kulturze ludzi odwiedzających portal, co jest kolejnym moim zdaniem plusem dla administracji i użytkowników portalu. No cóż. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego, niedzielnego popołudnia!

Strony

Skomentuj