Obserwacja niezidentyfikowanego obiektu nad Izraelem

Kategorie: 

Źródło: kadr z Youtube

Jak widac na poniższym nagraniu, żydowska rodzina  po prostu cieszyła się grillem, gdy w pewnym momencie wszyscy uczestnicy spotkania stali się świadkami przelotu niezidentyfikowanego obiektu, który był bardzo jasny i podróżował na nieboskłonie ze stałą prędkością.

 

Według świadków był to pomarańczowy obiekt poruszający się na izraelskim niebie 1 maja 2013 roku. Uczestnicy grilla byli wyraźnie rozbawieni tym niezidentyfikowanym zjawiskiem. Sami świadkowie twierdzą, że wcześnie widzieli w oddali mały samolot, ale obiekt według nich znajdował się jeszcze za nim.

Ocena odległości w przypadku tego typu obserwacji jest zawsze bardzo trudna. Bardzo prawdopodobne jest też takie wytłumaczenie, że to co obserwowali zadziwieni świadkowie to szperacze lądującego samolotu.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zielonawyspa

Z opętaniem mamy do czynienia

Z opętaniem mamy do czynienia w momencie, gdy duch pozbawiony ciała przejmuje kontrolę nad umysłem i ciałem osoby żyjącej lub gdy na te osobę mają wpływ jakieś negatywne energie. Opętanie zawsze prowadzi do poważnych zmian osobowości.
Co najciekawsze, zmiany te mogą nastąpić zaledwie w ciągu jednej nocy. Jak się okazuje, opętaniu może ulec nie tytko człowiek, ale i dom. Najczęściej taki, w którym wydarzyła się jakaś tragedia: ktoś popełnił samobójstwo, dokonano tu morderstwa etc.
Jak wynika z moich doświadczeń, duchy przeważnie wyznaczają sobie konkretny cel. W przypadku opętania człowieka może to być zesłanie na niego bezsenności, doprowadzenia do skłócania z rodziną, zazdrość czy zawiść. Jeżeli chodzi o duchy nawiedzające domy, są one zagubione i błądzące.
Czegoś nie dopełniły za życia i chcą to zrobić po śmierci. Są dwie metody wypędzenia ducha: modlitwa o spokój jego duszy albo odprawienie egzorcyzmów. Bardzo istotną sprawą, jak się okazuje, jest również zbadanie, czy nawiedzony dom nie jest wybudowany np. na cieku wodnym, promieniującym złą energią.
http://npn.org.pl/?p=8032

Portret użytkownika b@ron

cytuję"Bardzo prawdopodobne

cytuję"Bardzo prawdopodobne jest też takie wytłumaczenie, że to co obserwowali zadziwieni świadkowie to szperacze lądującego samolotu."...oczywiście że bardzo prawdopodobne bo kto doogląda film do końca ,zauważy że zdziwieni świadkowie...wcale nie byli zdziwieni....baaa nawet nie byli zbytnio zainteresowani...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj