Nauka potwierdza, że ludzie pochłaniają energię od innych

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Naukowcy z Uniwersytetu w Bielefeld w Niemczech dowodzą, że rośliny mogą absorbować energię od innych roślin. Badania przeprowadzono na algach, w wyniku czego zostało odkryte, że oprócz fotosyntezy, posiadają również inną metodę, która polega na dzieleniu się swoją energią między sobą. Okazuje się, że podobne zjawiska zachodzą pośród ludzi.

 

Olivia Bader-Lee, lekarz oraz terapeuta, uważa na podstawie tych badań, że nasze ciała są jak gąbki, które pochłaniają energię wokół siebie. "Ludzie czują się np. nieswojo w tłumie, ponieważ są otoczeni mieszaniną energii i emocji." – mówi Bader-Lee. Organizm ludzki jest bardzo podobny do rośliny, pochłania energię potrzebną do pobudzania swoich komórek, w tym przypadku zwiększenia ilości, np. kortyzolu. Z pochłanianiem energii wiąże się także tzw. uczucie intuicji, gdy mamy konkretne przeczucia wobec zaistniałych sytuacji.

Bader-Lee zaleca przede wszystkim podjęcie decyzji o spędzaniu większej ilości czasu na łonie przyrody. Terapeutka uważa, że w ciągu wieków ludzkość utraciła swój związek z naturą, który pozwalał nam czerpać korzyści z jej obecności.

W dzisiejszych czasach ludzie, którzy mówią o energii i duchowości są często krytykowani przez główny nurt społeczności naukowej, ponieważ tego typu pojęcia nie są w stanie być zmierzone przez naukową obserwację oraz technologię.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (4 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika WR

Prawda znana od dawien dawna

Prawda znana od dawien dawna dlatego starcy sypiali/ją/ z młódkami !   Ze mną taki jeden znajomy witał się nawet po 10 razy gdy mu to powiedziałem ,powiedział " wiesz jaksie dobrze czuję kiedy się z tobą witam " co wykorzystuję w pracy i żyję z tego macania !

Portret użytkownika ADG

...... dla mnie jest to

...... dla mnie jest to oczywiste.wielokrotna obserwacja osoby pobierajacej energię od niczego niespodziewajacej sie młodej opiekunki wyznaczonej przez szpital.przyklejała sie do niej , dziewczyna gasła w oczach , w ciagu dwóch dni zrobił sie z niej cień, wyvchudła, zszarzała i pojawił sie obłęd w oczach.A wampirka rozkwitła chciaż była zmęczona / prawie schodziła wcześniej / długim leczeniem w trzech szpitalach łącznie  z psychitrycznym.Czwartego dnia zastapiono te młodą dziewczynę inną o innej strukturze psychofizycznej i chyba pani ta była przygotowana na agresje wampirki bo wampirka później juz chodziła sama.Tamte znikły.Atak wampirów energetycznych jest straszny.Osoba wrazliwa czyje jak uchodzi  z niej energia i przygotowana potrafi sie odciąc, wtedy wampir gra oburzonego i mówi wprost: wyganiasz mnie od siebie.Odchodzi.To jest bardzo niemiłe doświadczenie.Wampir rozkwita w oczach a ty marniejesz.Trzeba ludziom przekazać sposoby obrony przed takimi jednostkami.ADG

Portret użytkownika baca

to święta prawda w niemczech

to święta prawda w niemczech niesamowite ilości energii się wchłania - energi koranu, szariatu no i tej seksualnej także żeby nie było nikomu przykro... nawet emerytowane stuletnie esesmanki mają energiowzięcie, und das is wunderbar Smile

Skomentuj