Interesujące nagranie obcego ze Szwecji

Kategorie: 

Kadr z nagrania wideo

Do zjawiska, które dokumentuje film doszło 30 maja 2012 roku w miejscowości Savedalen w Szwecji. Jak sam twierdzi autor nagrania nie jest to pierwszy raz, kiedy takie coś ma miejsce w okolicy. Najpierw wygląda jakby coś lądowało a po chwili kamera rejestruje coś, co można uważać za "szaraka".

 

Wygala na to, że to, co złapała kamera przedstawia jakąś istotę, która wydaje się być zakamuflowana tak, aby nie była widoczna w świetle widzialnym.

Polski ufolog, profesor Jan Pająk zasugerował, ze takie istoty wykorzystują efekt migotania telekinetycznego, który ma zapewniać zmianę wibracji a w konsekwencji wyjście z widma pasma widzialnego. Czasami metoda zawodzi i taki przykład mamy na tym nagraniu.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika serafin

Jeżeli to obcy to się nie

Jeżeli to obcy to się nie dziwię.Bo jeżeli mają tu być to nie jesteśmy ich w stanie "uchwycić".Logiczne i najprostrze wytłumaczenie.Chyba,że oni od czasu do czasu podrzucą "takie niedopowiedzenie"Po co doszukiwać się kropel,sopli i pyłków??Ludzie,wy ciągle to samo.Uwarzacie,że ufo wyląduje w środku miasta a ze statku wysiądzie zielony i powie:cześć,jestem Smile

Portret użytkownika Tomasz Kaczmarzyk

Kurde, nie kumam. Dlaczego

Kurde, nie kumam. Dlaczego zawsze jest albo ciemno, albo jasno, albo coś tam, i czemu zawsze wszystkim sie te ich łapy trzęsą? Robią te nagrania jakoś po pijaku, czy są jakimiś kalekami z delirką czy parkinsonem? Wie ktoś może? 

Portret użytkownika Green

A dlaczego mialyby byc

A dlaczego mialyby byc idealne warunki i wszystko jak na tacy? Do tego najlepiej gdyby mial bardzo dobra kamere przy sobie... Czy to takie dziwne ze wiekszosc jest telefonem robione? Telefon ma kazdy w kieszeni.Jak ktos napisal byloby w HD to bylby FAKE. Takie durne rozumowanie.Do tego od kiedy ktos kto ma delirke lub parkinsona jest kaleka?

Strony

Skomentuj