Film przedstawiający ducha opuszczającego miejsce wypadku drogowego

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Niezwykłe nagranie udało się wykonać na miejscu wypadku samochodowego w Hiszpanii. Niestety w wyniku kolizji dwie osoby zostały ranne a jedna poniosła śmierć na miejscu. Na nagraniu widać ducha, który odchodzi od tego samochodu.

 

Na nagraniu widać służby ratownicze, które niespiesznie wykonują zwykłe czynności na miejscu wypadku komunikacyjnego. W tym wypadku było to ściąganie z drogi jednego z pojazdów uczestniczących w kolizji. Właśnie podczas tego manewru udało się nagrać jakiś kształt wychodzący z wraku pojazdu.

 

Od razu pojawiło się bardzo wiele komentarzy wskazujących na to, że oto udało się nagrać moment, gdy osoba zmarła w wypadku opuściła miejsce swojej śmierci, być może jeszcze nieświadoma stanu w jakim się znajduje.

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika pulsar

@admin Jak to ma być żetelny

@admin
Jak to ma być żetelny art, to ja jestem administratorem tegoż portalu....
Słyszałeś może o CGI ?
A tak na marginesie:,.. biblia mówi wprost - nie ma duszy nieśmiertelenej. Duszami są żywe istoty z krwi i kości, a terminiem tym określono zarówno ludzi jak i zwierzęta. I obie te grupy po śmierci przestają istnieć. Zresztą, skoro ma być zmartwychwstanie, to czego? Jakiejś cząstki nieśmiertelnej ?
To demony (upadli aniołowie) udają zmarłych ludzi, by poprzeć wymyśloną przez nich naukę o duszy nieśmiertelnej. Przybierają widmowy wygląd zmarłych i nachodzą rodzinę zmarłego.
Zastanów się,... dlaczego Kościół Katolicki zabraniał czytać Biblię prostemu ludowi przez 1700 lat ?
By się wiele kłamstw nie wydało za wcześnie.
 

Portret użytkownika Zenek

Pojechałeś po bandzie.

Pojechałeś po bandzie. Ruszyłeś bardzo ważny temat i zamknąłes go w trzech zdaniach...podczas gdy wymaga on bardzo poważnych dyskusji nad Duszą, Duchem i Ciałem. Ktoś kto wierzy bezgranicznie, zaraz na kontrę przywoła słowa Jezusa Chrystusa z Nazaretu. "Kto wierzy we Mnie, śmiercią nie umrze". Po za tym masz sam proces zmartchwywstania Łazarza opisany w Biblii oraz samego Jezusa Chrystusa. Oba za pomoca tej samej Boskiej i na wskroś Ojcowskiej mocy. A teraz wracając do nagrania. Potraktuję główne nagranie jako background - kolorowy background, bo wszystkie filmy, które rejestrują "duchy" są kolorowe a duchy szare.
Odpowiedzmy sobie dlaczego kamera rejestruje dwa obrazy, jeden kolorowy, a drugi szary? Koloru nie trzeba wyjaśniać, natomiast dziwne odcienie szarości mozna uzyskac filmując w świetle podczerwonym czyli Infra Red. Ale mamy tu dwa oddzielne sposoby rejestracji. Na tym filmie jeden. Jeżeli to prawda, to tym faktem powinni zająć się fizycy kwantowi, bo ewidentnie nakładają się na siebie,w pewnych określonych warunkach, wektory czasowe. I nie jest to duch, lecz widoczny fragment innej czasoprzestrzeni, która w tym miejscy, przy wypadku, który zawsze jest wyładowaniem ogromnej energi w formie spięcia, nałożyła się na naszą czasoprzestrzeń. Jeżeli to sfilmowany duch, to ja chcę taką kamerę, która potrafi jednocześnie filmować w naturalnych warunkach i za pomoca podczerwieni, a to wszystko miksować od razu do jednego nagrania, gdzie akurat "ducha" widać na czarnym tle. Ogólnie - moim zdaniem fake jak się patrzy.

Portret użytkownika mobis12

Ap 6, 9-10 "A gdy otworzył

Ap 6, 9-10 "A gdy otworzył pieczęć piątą, ujrzałem pod ołtarzem dusze zabitych dla Słowa Bożego i dla świadectwa, jakie mieli. I głosem donośnym tak zawołały: "Dokądże, Władco święty i prawdziwy, nie będziesz sądził i wymierzał za krew naszą kary tym, co mieszkają na ziemi?".
Właśnie na tych męczennikach dla słowa Bożego sprawdziły się słowa Jezusa: "Nie bójcie się tych co zabijają ciało, lecz duszy zabić nie mogą" (Mt 10, 28).
Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, a potem nic więcej uczynić nie mogą.Pokażę wam, kogo się macie obawiać: bójcie się Tego, który po zabiciu ma moc wtrącić do piekła (geennan). Tak, mówię wam: Tego się bójcie".(Łk 12,4)
2 Kor 6, 6n "Jak długo pozostajemy w ciele, jesteśmy pielgrzymami z daleka od Pana. Albowiem według wiary, a nie dzięki widzeniu postępujemy".

Portret użytkownika Blazer

Chłopie przede wszystkim

Chłopie przede wszystkim rzetelny. Ty przestań już wyjeżdżać wszędzie z tą biblią to nudne cholernie aż do porzygu każdy krok tłumaczysz biblią potrzeby fizjologiczne też nią wytłumaczysz? To czy dusza jest śmiertelna czy nie za przeproszeniem gówno wiemy ty twierdzisz ze nie ja ze tak i co dalej kto wie lepiej i więcej hę?
Ludzie otrzymują całą masę znaków ale ty twierdzisz ze to demony a niby po co i na co to robią przecież nie każdy takie znaki dostaje wiec wybierają tych do których chcą sobie pogadać i ich zmamić i w pole wysadzić?
 Wiesz że biblia może być zgubna bo to labirynt i ciagle błądzisz tam i błądzisz aż się tak zapętlasz źe nic innego sklecić nie umiesz jak tylko ją cytować. 
 

Portret użytkownika MONSTER

Ludzka dusza nie jest

Ludzka dusza nie jest materialną formą lecz formą energii. Po opuszczeniu ciała możemy dowolnie przybierać różne kształty. Jeżeli człowiek który zginął w wypadku nie zdążył zauważyć swojego zgonu, nic dziwnego zatem że przybral postać taką jak siebie widział i czuł przed wypadkiem. Świat duchowy rządzi sie swoimi prawami. Tu zachodzi ta sama analogia jak w przypadku obserwacji naszych popularnych ufo które są niczym innym jak demonami czyli duchami, bytami przybierającymi formy i kształty będące w danym czasie na tzw. TOPie. Nawiedzenia złych duchów są tak idealnie nakierowane na indywidualną osobę jak reklamy w internecie. Osoby mocno wierzące doświadczają objawień, inni mają kontakty z duchami, chanellingi z innymi wymyślonymi cywilizacjami
Żyjemy w matrixie medialnym ale jakoś nikt nie bierze pod uwagę że to sięga daleko dalej. Wszyscy jesteśmy oszukiwani na wszystkich poziomach swojej egzystencji. Jedynym pytaniem które samo sie nasówa jest "dlaczego człowiek- istota jest tak manipulowana?" Cały czas toczy sie walka o nas lub też przeciwko nam. Czy jesteśmy naprawdę czymś tak wyjątkowym lub groźnym że trzeba nas obraniczać poprzez wprowadzanie w błąd? Ludzkie życie w obecnej formie na tej planecie jest mimo przekazów religijnych i innych wielką tajemnicą, której nie możemy poznać. Dlaczego?

Portret użytkownika pulsar

@MONSTER Jak zwykle wszystko

@MONSTER
Jak zwykle wszystko przeinaczasz.
Biblia wspomina o duszy i duchu.
Czym się rózni jedno od drugiego ?
Dusza to istota śmiertelna, z krwi i kości (dusza może umrzeć), i są nimi ludzie jak i zwierzęta.
Duch, to energia która zasila duszę za życia. Inaczej mówiąc, to energia życiowa.
Energia nie posiada świadomości, jest tylko czystą energią.
A przybieranie dowolnych kształtów, zawdzięczasz upadłym aniołom (demonom), skazanym za karę na pobyt na ziemi, więc dla zabawy i na złość Bogu wprowadzają ludzi w bład.

Portret użytkownika zibi1973

Duchy duchami a znowu

Duchy duchami a znowu nieudany start rakiety rosyjskiej czyżby się potwierdziło że jesteśmy zamknięci w puszce pandory,może nie być żadnych startów rakiet i nikt nie opuści ziemi,w lipcu ma być start tureckiej rakiety telekomunikacyjnej i zobaczymy jak wyjdzie,zrobiłem fotkę nieudanego startu i wybuchu gdyby było słabo widać to  w paint powiększyć,w tych dwóch kółeczkach co są razem jacy oni są podobni do siebie  wygląda że bracia  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2016091ffcf940e1.html

Strony

Skomentuj