Eksperci przewidują niszczacy rozbłysk słoneczny do którego ma dojść już 21 września 2012

Kategorie: 

Źródło: NASA - SDO

W światowym Internecie pojawiły się interesujące doniesienia. Naukowcy rzekomo z NASA przewidują wystąpienie wielkiego rozbłysku słonecznego, który cofnie rozwinięte kraje do poziomu krajów rozwijających się. Oczekiwana na koniec września aktywność słoneczna ma mieć potencjał odpowiadający rozbłyskowi z 1859 roku, co przy dzisiejszym poziomie zależności technologicznej oznacza po prostu wielkie kłopoty.

Po pierwsze każdy teraz zadaje sobie pytanie skąd oni to wiedzą, że akurat pod koniec września dojdzie do rozbłysku. Przecież oficjalnie nie umiemy przewidywać tych zjawisk, możemy je tylko oglądać. Być może jednak jakieś metody istnieją. Według jednej z hipotez na Słońce oddziałuje międzygwiezdny obłok energii, w który już jakiś czas temu wleciał cały Układ Słoneczny.

 

Według tej teorii NASA wyliczyła datę korzystając z danych nadsyłanych przez sondy kosmiczne Voyager. Ledwie kilka dni temu pojawiły się informacje, że sondy powinny opuścić Układ Słoneczny. Wyliczenia naukowców okazały się błędne i tam gdzie spodziewano się odkryć słabnące pole magnetyczne Słońca odkryto zaburzoną przestrzeń międzygwiezdną.

Inna teoria zakłada, że rozbłysk może wywołać przelatująca 14 września większa asteroida. Ta koncepcja jest jednak bardzo trudna do udowodnienia a wpływ na Słońce miała wywierać słynna kometa Elenin i raczej trudno było w tym przypadku odnaleźć jakaś większą korelacją przelotu tego ciała niebieskiego i jakiejś szczególnej aktywności słonecznej.

 

Jest, zatem bardziej prawdopodobne, że wielki rozbłysk mógłby być reakcją Słońca na napór wywarty na jego heliosferę przez czynnik zewnętrzny, którego oddziaływanie można przewidzieć, co do dnia. Informacja o możliwej dacie zjawiska daje zdecydowaną przewagę, bo pozwala się przygotować na przykład poprzez planowe wyłączenia infrastruktury. Mimo to takie wydarzenie spowoduje, że zmieni się sposób naszego życia a kłopoty z dostępem do wody pitnej zależnej od pomp zasilanych prądem elektrycznym mogą wywołać poważne kryzysy epidemiologiczne.

 

Miejmy nadzieję, że to kolejne ostrzeżenie, które skończy się niczym. Powinniśmy jednak wiedzieć, że hipotetyczna szansa wystąpienia wielkiego rozbłysku klasy wydarzenia carringtonowskiego jest szczególnie duża zwłaszcza przy końcu cyklu słonecznego.

 

 

Źródła:

http://scienceray.com/technology/why-nasa-experts-think-the-september-2012-solar-storm-could-reduce-america-to-a-developing-country/

http://poslezavtra.com.ua/21-sentyabrya-2012-goda-chto-sluchitsya/

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika prorok26

Witam was serdecznie Drodzy

Witam was serdecznie Drodzy Parafianie oznajmiam wam tylko że 21 września 2012 roku zbliża się wielkimi krokami i jakoś ani widu ani słychu o jakichś zmianach na słońcu,a przecież jutro ma być ten wielki rozbłysk słoneczny który zresetuje naszą cywilizacje.Noo zobaczymy wciąz jest jeszcze troche czasu ale pewnie nic wielkiego się nie stanie.Świat jak stał tak będzie stał razem z prądem i energią elektryczną.Nawet gdyby to nastąpiło.Poradzimy sobie .ludzie zaradni sobie poradzą.
 
                                                                                                        Pozdrawiam i
                                                                                                 z Bogiem ku wieczności w rajskim  ogrodzie.                                                                                                                          

Portret użytkownika seoth

Nie wiem czy wiecie ale nasz

Nie wiem czy wiecie ale nasz uklad sloneczny raz na 26000 lat przechodzi przez rownik galaktyczny najblizsze takie przejscie bedzie mialo miejsce dokladnie 21 grudnia br. Smile Polecam na YT kanal uzytkownika ConspiracyLocal jest tam naprawde duzo materialu ktorego nie zobaczycie w massmediach.
 
PS.: Zapomnialbym Blum 3 W jezyku Majow "koniec swiata" nie oznacza naszej zaglady jak jest to blednie interpretowane, lecz oznacza zakonczenie pewnego okresu w naszych dziejach. Peace! Smile

Portret użytkownika janusz

Bardzo wątpliwym jest

Bardzo wątpliwym jest przejscie przez płaszczyznę równika galaktycznego akurat tego dnia czy nawet w okolicach tej daty.Podstawowa trudnosc polega na tym że nikt nie jest w stanie dokładnie umiejscowić tej płaszczyzny bo nie jest znany rozkład materii w Galaktyce.Takie przejscie mogło już mieć miejsce albo będzie miało miejsce powiedzmy za lat 100.Zmierzyć tego nie ma jak.Podobnie teza o tym okresie 26000 lat również jest wątpliwej natury.Może to być ruch po krzywej zbliżonej powiedzmy do sinusoidy ale to musi być potwierdzone przez pomiary.Jak na razie takiego potwierdzenia brak.Radził bym weryfikowanie zródeł bo to jedyna droga do poznania prawdy.Pozdrawiam.

Portret użytkownika Roobaczkowa

Ale już samo ustawienie

Ale już samo ustawienie planet naszego UO w linii prostej 21 grudnia (dokładnie Merkurego, Wenus, Ziemi, Marsa,Jowisza i Saturna) wskazuje, że Majom chodziło właśnie o ten, a nie inny rok i wyklucza nasze błędy w dostosowaniu naszego i ich kalendarza. Nie pomyśleliście nigdy o tym w ten sposób?

Portret użytkownika janusz

Proszę obejrżyj sobie dowolny

Proszę obejrżyj sobie dowolny symulator Układu Słonecznego,jest ich trochę w sieci.Nie ma mowy aby tego dnia,ani w jego okolicach miało miejsce ustawienie się planet w linii prostej.Ten temat był notabene już swego czasu poruszany na stronie ZnZ i tam myślę wszystko zostało wyjasnione.Pozdrawiam.

Portret użytkownika seoth

Oj Janku, Janku to co

Oj Janku, Janku to co napisalem nie jest wyssane z palca, badz tez jakies moje wyimaginowane fantazje... Tematem tym interesuje sie od prawie dekady, jeszcze zanim nastala moda na wszelkie "armagedony". Zas samo slowo armagedon w swoim pierwotnym znaczeniu nie ma nic wspolnego z zaglada zycia czy jak kto woli koncem swiata, bo wlasnie taka interpretacja jest mu przypisywana w dzisiejszych czasach, ale o tym moze innym razem. Smile
 
Ten o to material filmowy jako jeden z wielu zawiera fakty, powtarzam FAKTY potwierdzajace to co napisalem. Ukazuje on rowniez jak bardzo jestesmy oklamywani, terroryzowani i kontrolowani przez tych ktorzy smia zwac sie "Elita Swiata"!
Chcesz dobra dla wszystkich ludzi oraz równowagi w naszym świecie? Zainteresuj się tym! - YouTube
Jesli jednak i to Cie nie przekona to zapraszam do obejrzenia materialu z sympozjum Nassima Harameina pt.: "Przekroczyc Horyzont Zdarzen". Cały material znajduje sie na YouTube.
 
 
PS.: Pamietaj zawsze Drogi Januszu by czytac wszystko, słuchac każdego i nie dawac wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą.

Portret użytkownika janusz

Ja właśnie kolego seoth

Ja właśnie kolego seoth chciałem ci zwrócić uwagę na twoje ostatnie zdanie.To że coś się ukazało w sieci to nie oznacza że ma to jakomkolwiek wartośc.Podobnie jest z filmem podawanym przez ciebie jako przykład.Facet nie posiada nawet podstawowych wiadomosci z astronomii a wy go traktujecie jako swoiste guru.Ja ci w dalszym ciągu polecam weryfikację własną żródeł i w tym nie ma żadnych podtekstów.Nie musisz wierżyć w naukę ale przynajmniej niech ci zostanie wiara w zdrowy rozsądek.Pozdrawiam.

Portret użytkownika avocado

Z zaciekawieniem czytam te,

Z zaciekawieniem czytam te, czy inne nowości i rewelacje. Trudno być jednak optymistą, gdy Swiat pędzi w ostatnich latach coraz to szybciej do przodu, zalewając nas wymieszanymi kłamstwem informacjami. Koronalny "wyrzut" w okolicy 21 września może być (jak ktoś wcześniej zauważył) owym atakiem Izraela na Iran, gdzie efekt może być porownywalny do efektu po wybuchu na słońcu. Prawdopodobnie trudno byłoby przewidzieć jaki miałoby to rozmiar. Dokąd dąży ten Swiat ?, dlaczego z takim pośpiechem ?. Czyżby faktycznie było coś na rzeczy z przepowiedni różnych niezależnych od siebie w miejscu i czasie kultur ?. Ostatnia sprawa w Benghazi.. z ambasadą USA. Faktycznie zmanipulowany rewolucją lud przetarł na oczy, kto zniszczył ich kraj, czy kolejna krwawa prowokacja do wprowadzenia własnego ładu ?. Pytam.. dlaczego nie robią tego w Korei Płn., tylko w krajach o względnie dobrym strategicznie położeniu i bogatych zasobach naturalnych. Libia to nie tylko ropa. To jedne z największych, podziemnych zasobów wody słodkiej, oceniane na porownując (i jeśli dobrze mam w pamięci) wielkość powierzchni Niemiec i głębokości 1000m. Zastanawiające nie ?. Wracając do tematu.. nie mam na tyle wiedzy, by wypowiadać się na temat słońca i jego rozwoju, czy reakcji.., mimo wszystko cała ta wrzawa mnie niepokoi. Najbliższe kilka miesięcy powinno nam dać nieo światła i co jest na "rzeczy". Mocno trzymam kciuki za Iranem. A nóż.. ręka Boska dosięgnie tych, którzy nasz cywilizacyjny, technologiczny i egzystenjonalny rozwój wyhamowują i wyniszczają.

Portret użytkownika konrad

Namaste Przyjaciele, dlatego

Namaste Przyjaciele,
dlatego taka mała Aktywność Naszej Gwiazdy niweluja ją Istoty Świetliste,Anioły,Kosmiczni Braćia
ale i Też kataklizmy na Ziemi
 
Prosze Wycinek z Chanelingu
10.  To, w połączeniu z nieustępliwym trzymaniem się ciemnych niektórych wojskowych sektorów, które mogą stanowić zagrożenie dla was i dla partii lądujących, nadal opóźnia ogłoszenie i lądowanie w dużych liczbach.  Ale z całą pewnością, to nie zmniejszyło ani na jotę trwającej pomocy waszych braci i sióstr!
11.  Istotne postępy nadal są kontynuowane potajemnie na ziemi i załogi statków w dalszym ciągu wykorzystują swoją technologię w celu zmniejszania toksycznych zanieczyszczeń i blokady funkcjonowania potężnej broni.  Niwelują skutki trzęsień ziemi, zmniejszają prędkość wiatru i kierują duże sztormy z dala od gęsto zaludnionych obszarów, jednocześnie pozwalając na usunięcie takiej samej ilości negatywności.  Ciągła koordynacja pomiędzy jednostkami wywiadu na ziemi i na niebie udaremnia próby czarnych operacji (“Black Ops”) Iluminatów, takich jak zorganizowany terroryzm i długie przerwy w dostępie prądu lub przerwy w systemach łączności.
http://krystal28.wordpress.com/

Portret użytkownika ja

masz błędne informacje.

masz błędne informacje. Aktywność jest mała z innego powodu - to my chcemy udowodnić naukowcom, że to co wiedzą i twierdzą nie zawsze jest prawdą. I tylko o to w tym chodzi. Naukowcy kilka lat temu twierdzili, że ten cykl będzie bardzo aktywny. No to myśmy postanowili im pokazać, że niekoniecznie mają rację. Nie lubię gdy ktoś, kto nie ma o czymś pojęcia, zabiera głos w sprawie tak, jakby miał wiadomości z pierwszej ręki. Dotyczy to zarówno naukowców jak i piszących komentarze. 

Portret użytkownika Prorok26

Taak oczywiście najlepiej nic

Taak oczywiście najlepiej nic nie mówić rządy uratują tyłek a jeśli o tym nie powiedzą to będzie to takie z zaskoczenia i tak nie unkniemy zamieszek albo tego co opisałeś.Kryptodziobak po prostu te same rzeczy będą  działy się już po fakcie jeszcze gorszy koszmar.Moge być trollem.Śmiejcie się.Pewnie że nie jest pewna na 100% a nawet gdyby była z tej strony na pewno był nie uwierzył.Tylko dlatego nie mówią bo obawiają się paniki i fałszywego alarmu.Bo nie są pewni.Gdyby byli to by o tym mówili.A tak kolejna data która przejdzie bez huku.A co do stron to jeszcze mniej wiarygodna strona to niewiarygodne.pl.Tam dopiero głupoty piszą cytuje że sklonowano Jezusa miałem niezły ubaw z tego  hahaha
 
                                                                                                                Pozdrawiam Trole hehe

Portret użytkownika Angelus MAximus Rex

...więc tak to będzie...

...więc tak to będzie... Zostaną zaatakowane kraje Chiny, Rosja nastepnie "ślizgiem" "rozbłysk" sięgnie kraje  UE - Niemcy Francja i kraje skandynawskie...
 Zapiszcie to bo ja tak powiedziałem....
 Dziwnym trafem USA... będące na Zachodzie... będzie miała tylko nieznaczne straty w stanach północnych...za wyjątkiem Kanady...
 Tam nic się nie stanie

Portret użytkownika ss

Ty słowa nie dajesz skoro nie

Ty słowa nie dajesz skoro nie ty pisałeś. A skoro ktoś za ciebie pisał twoimi palcami to znaczy, że sie pootwierałeś na dowolne wpływy z zewnątrz. Uważaj z takimi zabawami, nigdy nie wiesz kto stoi po drugiej stronie. Oby się takie zabawy nie skończyły egzorcyzmami.
 
A teraz może jakieś tfu tfu na taki pomysł, zły nie lubi jak się o tym mówi.

Portret użytkownika Prorok26

ss kim Ty jesteś o czym Ty

ss kim Ty jesteś o czym Ty mówisz zaczynam sie ciebie Bać Chyba jakiś satanista czy co.Albo wariat albo jakiś obłąkany albo po prostu jakiś straszny dziwak ten ss.o Co mu chodzi.Nie strasz mnie nie ulękne się zła.Światło Chrystusowe ciebie dosiegnie w Imie Ojca i Syna i Ducha Świętego.Amen

Portret użytkownika Prorok26

Panie Januszu dziękuje za

Panie Januszu dziękuje za rozjaśnienie sytuacji ale dlaczego taka ważna informacja jest podawana na tak zwanych stronach pobocznych jeśli to prawda ale uważam że to kłamstwo ponieważ to jest jedyna strona która o tym mówi. Powinno się tą sprawe nagłośnić chyba że celowo wszędzie ma być cicho by nie wzbudzać paniki.
 
                                                                                     Pozdrawiam

Portret użytkownika Prorok26

Człowieku o czym Ty mówisz

Człowieku o czym Ty mówisz czy Ty słyszysz sam  siebie czy jesteś rzeczywiści tak głupi przecież kalendarz majów kończy się 21 grudnia 2012 roku a nie jakieś 20 września z choinki się urwałeś nie zmieniaj daty końca jak nie masz w ogóle o tym pojęcia ośli łbie.
To do ciebie tropheus żałosny robaku

Portret użytkownika janusz

Szanowny kolego według

Szanowny kolego według kalendarza Majów nie kończy on się 21 grudnia tego roku.W ogóle trudno mówić w wypadku tej rachuby lat o jakimkolwiek końcu.Majowie nie postrzegali czasu w sposób liniowy jak to czyni nasza obecna cywilizacja,ale jako coś w rodzaju koła bez początku i bez końca.Istnieje w tym kalendarzu wiele jednostek czasu nadrzędnych do baktunów.Mamy pictun równy 20 baktunom,czyli 2880000dni,calabtun równy 20 pictunom,itd,więc gdzież tu mowa o jakimkolwiek końcu.Cały czas trwa naliczanie i koniec 13 baktuna,poza jedną inskrypcją z Tortuguero,niekompletną,więc trudną do interpretacji,nie występuje w inskrypcjach czy też w zachowanych 3 kodeksach.Trzeba również zaznaczyć że w użyciu były aż trzy kalendarze:rytualny,słoneczny i tzw. długa rachuba lat.To na tym ostatnim opierają się wszelkie dywagacje odnosnie 21 grudnia tego roku,trzeba jednak uczciwie wspomnieć że sam początek tej rachuby przyjmowany obecnie jako 3114 p.n.e jest przyjęty dosyć arbitralnie.Istnieją przynajmniej dwie inne daty prawie równie prawdopodobne.W zachowanych inskrypcjach istnieje przynajmniej kilka dat wybiegających poza grudzień,co również przeczyło by mowie o jakimkolwiek końcu.Kalendarz Majów,wbrew powtarzanym często obiegowym opinią nie był wcale kalendarzem doskonałym ,bo podobnie jak np.w starożytnym Egipcie nie znano pojęcia roku przestępnego i już po 4 latach mieliśmy róznicę dnia w stosunku do rachuby astronomicznej,choć przecież zdawano sobie z tego sprawę.Pozdrawiam.

Portret użytkownika Prorok26

No dobrze Szanowny kolego ale

No dobrze Szanowny kolego ale przynajmniej w jednej iskrypcji jest ta data.Przecież skoro nic nie będzie to nie powinno być tej daty.Albo ciekawe koniec pewnego etapu w naszych dziejach a pieprzenie o jakichś  kontaktach ludzi z innymi wymiarami to już niezła głupota.Nie rozumiem koniec etapu w naszych dziejach wybaczcie wiele mi to nie mówi .Jeśli chodzi o duchowość ,watpie czy moja dusza zmieni sie z dnia na dzień.Albo koniec świata jaki znamy co do znaczy nie rozumiem.Pewnie chodzi tylko o astrologie żadych kataklizmów.Aha i slyszałem o bandzie wariatów we Francji co myślą ze w Górze mieszkają kosmici annuaki czy  inne h*je.Bodajże w Bugarach.Jest ich tak dużo że podobno burmistrz tego miasta chce wsparcia wojska.Powinno ich się wszystkich pozamykać w pokoju bez klamek.Ale dziękuje za takie teorie światu mam niezły ubaw.2000 rok ku*wa komputery sie zresetują,awariue elektrowni Annuaki przyleca komety uderzą niezły cyrk.Ludzie to mają wyobrażnie.Skoro przez tyle lat nic się nie stało to i teraz nic nie będzie.Naprawde realnym zagrożeniem które nie uważam za kpine albo Science-Fiction to rozbłysk słoneczny resetujący naszą cywilizacje.Powinno się to stać gdyż ludzie w swoich poczynaniach są bardzo zuchwali.Klonowanie zwierząt in-vitro,dzieci z probówki.Dziecko może być wychowywane przez pedałów.A nadejdzie Dzień w którym ludzie zaplacą za swoją zuchwałość.Dzień Sądu Ostatecznego bo jak Biblia mówi będzie płacz i zgrzytanie zębów że ludzie odeszli od Boga o zlekceważyli Prawo Boże które jest spisane a tam mówi nam czego nam wolno czego nie.Przykładem są Niemieckie Kościoły Mój ojciec był to widział na własne oczy jak niemieckie świnie obchodzą Niedziele. W niedziele kiedy jest przykazane by w nim być one są puste tylko kurz osiada.A w Polsce jeszcze jest nadzieja zawsze pełne kościoły co niedziela Polacy to bardzo religijny naród jestem z tego dumny że jestem Polakiem..Jeśli ktoś jest nie wierzący niech sobie przeczyta o cudzie w Samarii.Po tym cudzie wielu Rosjan się nawróciło.Jezus To prawda,droga i życie.Kto w Niego Wierzy nie zginie a będzie miał życie wieczne a nie jakieś dzikusy z Ameryki Środkowej.Które byli po prostu barbarzyńcami.
 
                                                                                                          Pozdrawiam

Portret użytkownika janusz

Skoro kończy się jakiś okres

Skoro kończy się jakiś okres kalendarza,a czas był dla Majów zupełnie czymś innym niż dla nas,to nic dziwnego że znaleziono poswięcony temu zabytek.Nie tak dawno znaleziono cały niejako "dom" w któryym znaleziono całą masę różnego rodzaju dat,mówię tu o Xultun.To jest bardzo wczesny zabytek i nie ma tam rzadnej mowy o jakimkolwiek końcu.W sieci już zaczynają się pojawiać coraz to nowsze daty dotyczące jakiegoś tam końca.Pewnie niedługo będzie miało miejsce uroczyste oficjalne przesunięcie daty "końca świata'" oparte na jakiejś kolejnej dacie,może tym razem wzięte np. z kalendarza Azteków. Oceń sam ile w tym prawdy.
Sama myśl że żyjemy w jakiś przełomowych czasach nie jest obca żadnemu pokoleniu.To myślę normalne zjawisko i ja chciałbym aby ten świat był inny.Natomiast czymś innym jest związana z tym nadzieja,nie obca przecież nam wszystkim,a zupełnie czymś innym jest jawne kłamanie i nabijanie sobie kabzy na naiwnych ludziach.W moim przekonaniu jest zupełną najwnoscią przypisywanie kalendarżowi Majów jakiś nadzwyczajnych cech,ale natura ludzka ma to do siebie że raz rzucona myśl,która może być jak najbardziej głupia,jeśli padnie na podatny grunt,to ciągle kiełkuje.
Już za czasów np.Nerona wielu wyrażało opinię że to wszystko powinno się skończyć,ale jak widać choć mineło 2 tysiące lat to wszystko toczy się dalej.Dalej będzie się toczyć natomiast myślę że jedyną alternatywą jest wzjęcie spraw w swoje ręce.To jedyna metoda na zmianę rzeczwistoscia a nie oglądanie się na jakieś tam kalendarże i jakieś daty.Pozdrawiam.

Portret użytkownika Prorok26

Jeśli nic się nie stanie a

Jeśli nic się nie stanie a npewno tak będzie to gwaratuje nie uwierze już w żaden koniec świata.I jeśli ustanowią nową date końca i będa wygadywać bzdury o jakichs kosmitach Bog wie kurde czym to nie ręcze za siebie Po prostu nie będe brał pod uwage żadnej możliwości będe zatwardziałym sceptykiem i będe obrażał te cioty co będe pisały bzdury.Bede obrażał i wysmiewał takich ludzi.Bo juz mnie to denerwuje.
 
 
                                                                                                                 Pozdrawiam
 
 
 

Portret użytkownika janusz

Mnie też trochę deprymuje

Mnie też trochę deprymuje naiwniśc ludzka i wiara ,bezkrytyczna ,w to co jest niejako poza oficjalnym nurtem.Zauważ że wielu zna ten schemat i potrafi sprowadzić na manowce innych.Niestety taki ten świat,życzę powodzenia.Pozdrawiam.

Portret użytkownika sts

Tego typu żarty były śmieszne

Tego typu żarty były śmieszne 10 lat temu... Wymyślcie ludzie coś nowego, bo to jest już naprawdę nudne. Tak w ogóle, to kpienie z majów i ich kalendarza w obliczu aktualnych wydarzeń na świecie nie jest ani odorobinę zabawne. To jakby śmiać się z tego, że pada deszcz.

Portret użytkownika Prorok26

Co sie takiego dzieje na tym

Co sie takiego dzieje na tym świecie na tym świecie tylko to że arabusy się napieprzają i gnębią biednych chrześcijan który wiara opiera się na miłości  chociażby Przykazanie miłości a ich na czym na nienawiści do chrześcijan co My im zrobiliśmy.Dach nad głową mam jedzenia bardzo dużo.A z tych błogosławionych majów to macie racje kpijcie sobie bo to jest głupota.Widocznie niektórzy są tak sfrustrowani i  niezadowoleni z zycia że chcieliby już koniec świata nic takiego się nie zdarzy ale w końcu już niedługo bo już tylko 3 miesiące zostały i sami zweryfikujemy czy pajace wierzący w majów mieli racje,Ciekawe czy po 21 grudnia będa mógł wejść na te Forum i się pośmiać.Pewnie tak a 3 dni póżniej zasiąde wspólnie że swoja rodziną to wigilijnego stołu i będziemy się wspólnie się cieszyć że kolejny koniec świata z którego nic nie wyszło.
A ponad to nie boje sie końca świata bo nie mam na to wpływu.A ten Geryl się tylko ośmieszy i tyle.
 
                                                                                                   Pozdrawiam
                                                              

Portret użytkownika sts

Skąd wniosek, że ktoś tutaj

Skąd wniosek, że ktoś tutaj wierzy w koniec świata? Na jakiej podstawie mnie o to oskarżasz? Jest wiele interpretacji kalendarza majów. Ja wierzę w tą, któta mówi o przemianie, o nastaniu nowej ery, o czymś kompletnie odwrotnym niż koniec świata. Także mam nadzieję pożyć trochę dłużej, niż do końca roku. Czemu ciskasz się, kiedy nawet nie masz pojęcia co mam na myśli? A jesli chcesz wiedzieć, co dzieje się na świecie, to zamiast patrzeć ślepo w ekran telewizora, wyjrzyj czasem przez okno i spójrz od czasu do czasu w lustro.
Głupotą można kolego nazwać twój post. To jest głupota wynikająca z ignorancji. Sam jesteś sfrustrowany i niezadowolony z życia, skoro zamiast z niego korzystać, miotasz się tu i bulwersujesz bez konkretnego powodu.

Portret użytkownika Prorok26

Nie przyszedłem tu  by

Nie przyszedłem tu  by obrażać.Ale moim zdaniem człowiek rozważnu i rozsądny nie pisałby takich głupot Nikogo to nie bawi.Człowiek taki jest żałosny i po prostu ośmiesza sięHehe a może jeszcze ufolodki wylądują a może jeszcze Obama jest biały.Jeśli to prawda prosze link do głównej Strony NASA no czekam kłamcy je*ane.Takiemu gościowi co wymyśla takie bzdury obiłbym morde albo jeszcze lepiej zrobiłbym publinczny lincz bo ,,nic się nie stanie".Tak jak się stało ten popi*rdolny dziad co w tamtym roku ciota przewidywała w roku dwa razy koniec świata a gdy go nie było pizdeczka usunęła się w cie a powinni mu zrobić lincz że wypisując głupoty zgarnia kase od takich samych naiwniaków albo nie biedych ludzi którym po prostu kradnie pieniądze w białym dzień.Nigdy już nie uwierze w żadne bzdury.Świat trwa i Żaden człowiek nie ma prawa wiedzieć kiedy będzie ten koniec.Jakiś frajer umieścił tą wiadomość.Bo już mam dosyć ciągle tych samych bzdur.Przepraszam za agresje ale mam po prostu kłamiących szuj zarabiających na niewinnych ludziach.Wrdna zasrana niewiarygodna strona.Ludzi tu piszacych szanuje.Każdy ma prawo  swoje zdania.Ale krytykuje tego co ma czelność umieszczać takie bzdurne informacje.Może jeszcze było Dwóch Jezusów albo Jezus spał z Maryją Magdaleną no prosze.A kalendarz majów to gówno nic się nie stanie.Wierze tylko w
Niego on zna prawdziwą droge i przeznaczenie ludzi a nie jacyś tam majowie i jakis zdupy wyjęty kalendarz.
Mógłbym krytykować bez końca ze 100 stron by było ale kończe bo żygać mi sie na ta trone i tego typu informacje
 
                                                                                                        Pozdrawiam

Portret użytkownika ozyrys

Bardzo młody jesteś proroku

Bardzo młody jesteś proroku i..podjarany nieźle,,,za dużo powerów z puszki ,one maja za dużo bromu i ...stad ta agresja:))
tak potwierdze tylko ,że Maria Magdalena była kobietą Jezusa!!!!!!
I nawet mieli dzieci ROFL
A kalendarz majów -jest najbardziej doskonała tablica matematyczna ,moze się nic nie wydarzyć fizycznego w co watpie ,ale nie zmienia to faktu ,że dokona się transformacja i na pewno 3 wielkie ciała niebieskie ułożą się w jednej linii,a nikt tego wcześniej nie wymyślił ,dopiero jak odkryto tablice majanskie -zwane kalendarzem!!!

Portret użytkownika Prorok26

Ja mam tylko takie pytanie

Ja mam tylko takie pytanie skoro to jest naprawde zagrożenie dlaczego nie mówią baa nie huczą o tym w mediach skoro to takie wielkie zagrożenie albo nie piszą na bardziej wiarygodych portalach typu wp,onet.Nie wierze w to.Gdyby wystąpił na żywo we wszystkich telewizjach świata sam Szef NASA i nas o tym powiadomił wtedy byłoby można uwierzyć w to i zacząć się bać.A taki doniesienia można potłuc o kant dupy.Bo wybaczcie innmedium.pl nie wydaje mi się przekonującym żródłem.Prosze o jedno nie szukajcie sensacji na siłe.Wiem wiem że to pożywka dla ludzi i takie informacje elektryzują i szokują.Dzięki temu ludzie tu wchodzą i czytają a strona ma się świetnie nie wierze w tego typu rzeczy.Ale uważam że takie coś może nastąpić w każdej chwili ale czemu na takiej stronie to jest podane.Hmm?a np.na stronie naprawde zaufanej wiarygodnej.Ktoś mi to wytłumaczy
 
                                                                                                     Pozdrawiam

Portret użytkownika maxI

Jeśli jesteś istotą rozumną

Jeśli jesteś istotą rozumną to powinieneś sobie sam odpowiedzieć na pytanie dlaczego media nie informują o takiej możłiwości.  Zapanowała by anarchia i zamieszki, ludzie by nie poszli do pracy. Wszystko  stanęło by w miejscu, brak jedzenia i zaopatrzenia. Wyobrażasz to sobie? Czy twój mózg jest zamały?

Portret użytkownika rak

zapraszam do przeczytania

zapraszam do przeczytania zródeł tego artykułu ,czy innych tego typu pod koniec karzdego artykułu znajdują się linki do gazet uznawanych w świecie jako powarzne wydania ,portal ten opiera sie na doniesieniach dzienikarzy z całego świata i z tego co mi wiadomo streszcza je  w języku polskim są to informacje które zamieszczają różne dzieniki czy wydania prasowe pozdrawiam 

Portret użytkownika Prorok26

Wiesz mnie nie rośmieszaj rak

Wiesz mnie nie rośmieszaj rak to do ciebie jakiś ruski chłam i jakieś badziewna strona amerykańska ja pie*dole to mają być poważne gazety dobre sobie,czemu nie piszą tym na innych stronach.Rozumiem z szefem NASA przesadziłem rozumiem żę panika,anarchia tez sprawy ale chociazby na innych stronach nic nie widać w internecie.W Światowym internecie dobre sobie admin upadł na głowe no chyba że jest tak zarozumiały że twierdzi że ta strona to cały Świat Internetowy.Chciałbym to no już nie powiem wiarygodnej ale chociażby tą informacje na wp.Jako pierwszą zakładce informacje ze świata to by było coś albo gdyby takie coś powiedzieli na TVN 24 nie bo zaraz panika nie pójdą do pracy wyjdą z kijami na ulice,zaczną kraść wode pitną a niech będzie czym to się różni.To niektórzy tu zakładają bo wnioskuje z ich odpowiedzi obrażając mnie jednocześnie że ludzie jak gdyby nic pójdą do pracy do tego dnia i nagle jakby nigdy nic zabraknie im prądu to dlatego lepiej nie mówić tego niech będzie z zaskoczenia a anarchia czy powiedzą czy nie o tym i tak wybuchnie.Tak czy siak anarchia jak niektórzy mówią wybuchłaby przed i napewno bedzie tak samo po fakcie wystąpienia rozbłysku.
 
 
                                                                                                     Pozdrawiam

Portret użytkownika salvador

Nie piszą o tym nigdzie tylko

Nie piszą o tym nigdzie tylko tutaj, bo to bujda wyssana z palca (jak 99% informacji na tym portaliku), a ten cały Prorok26 pewnie urwał się gdzieś na przepustkę z psychiatryka. Jak można wierzyć w takie bzdury??? Zaraz mi imćpan Prorok napisze, że nikt nie mówi żeby nie wzbudzać paniki itd.  bo NWO ma interes w wyludnieniu planety Ziemia.
Ja pierdolę, co za kretynizm. Nazwac się prorokiem i głosić takie brednie.
Rozbłysk słoneczny w końcu zmiecie elektronikę z powierzchni Ziemi i faktycznie cofnie nas o sto lat, ale nie do epoki kamiennej, jak niektórzy idioci wypisują. Maszyny parowe nie potrzebują ani centymetra przewodu i ani jednego volta i ampera do działania. Poradzimy sobie i bez prądu. Problemem jest tylko data tego zjawiska. Nieprzewidywalna jak humor mojej starej. A pisanie o chmurze energii, która właśnie wleciała w nasz układ słoneczny, to już debilizm posunięty do najdalszych granic absurdu. Ciekawe dlaczego ta energia nie spowodowała zmian bezpośrednio na Ziemi? Pajace i nieuki.

Portret użytkownika Prorok26

Salvador nie masz pojęcia o

Salvador nie masz pojęcia o nauce i Układzie Słonecznym.Pewnie najlepiej potrafisz przechylać butelke wódki sam wieczorkiem a data 21 września to prawdziwa data rozbłysku zobaczymy tego dnia co się stanie.
Mam nadzieje że Tobie pierwszemu zmiecie elektronike hehe.

Portret użytkownika edmund

ja Ci wytłumaczę. Strona

ja Ci wytłumaczę. Strona zaufana to taka, ktorej ufasz.
Każdy inny może i ma prawo ufać innej stronie (zależnie od swojej wiedzy i poglądow).
Kwestie sporne rozstrzygane są zaleznie od okoliczności i poziomu stron: albo logiką, albo pieniądzem, albo wyzwiskami, albo bijatyką, albo wojną.
 
Kiedys CocaCola zamulała umysły amerykanow reklamą nt zaufania "Już milion ludzi pije CC. Milion nie może się mylić."
Na to GB Shaw odpowiedział jakoś tak "249 milionow nie pije CC. 249 milionow nie moze się mylić".
 
nie wiem czy zrozumialeś.
 
 

Strony

Skomentuj