Dziwny regularny obiekt w polu widzenia kamery marsjańskiego łazika Curiosity

Kategorie: 

Dziwny artefakt na powierzchni Marsa

Na zdjęciach przesyłanych na Ziemię przez eksplorujący Marsa łazik Curiosity, znowu znaleziono coś co nie pasuje do otoczenia. Tym razem jest to obiekt o niezwykle regularnym kształcie, który leży w zasięgu kamer urządzenia.

 

Obiekt wygląda jak szczątki jakiegoś urządzenia. Kształt jest wyraźnie inny niż te widziane w przypadku otaczających kamieni. Można wyodrębnić dwa symetryczne czubki tego artefaktu co upodabnia go do fragmentów, które mogły być stosowane w jakichś pojazdach latających.

Możemy tylko pogrążyć się w domysłach. Najłatwiej można je przeciąć gdyby zdecydowano się podjechać do tego „kamienia” celem zbadania jego niezwykłej struktury, ale raczej nie ma co na to liczyć, ponieważ agencja kosmiczna NASA nie wyraziła zainteresowania badaniem tego znaleziska. Po prostu nie uznano tego za coś niezwykłego.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Dr Piotr

Najciekawszy element na tym

Najciekawszy element na tym zdjęciu "niby z Marsa" nie jest ten kawałek skały, a całkiem ziemsko wyglądające CHMURY. skąd tam takie chmury, skoro planeta to jedna wielka pustynia z odrobiną zamarzniętej wody na biegunach.
Skąd tam CHMURY na Marsie???

Portret użytkownika H.R.

Skąd chmury na Marsie? A skąd

Skąd chmury na Marsie? A skąd w komputerowych symulacjach NASA, pokazujących lądowanie sond marsjańskich, elementem hamującym są spadochrony??? Bo na Marsie jest atmosfera taka jak na ziemi. Nawet kolory świata są takie, jak na ZIemi, po usunięciu "podkolorowania" w pomarańcz. Jest fajne zdjęcie zMarsa, na którym widać lecący na dużej wysokości nad powierzchnią jakiś obiekt pozostawiający smugę kondensacyjną spalin. Przy czym obiekt porusza się po torze prostoliniowym. A więc atmosfera jest i to nawet na dużej wysokości. Jak na ZIemi.

Portret użytkownika SlavPower

Toz to statek Dartha Vadera!

Toz to statek Dartha Vadera! Wiedzialem ze Star Wars to nie bujda... Nasz ksiezyc to przeciez przykurzona Gwiazda Smierci... Eheheheheheheheh. ''Rób lub nie rób, nie próbuj'' Yoda. Niech moc bedzie z Wami! Klony... Biggrin

Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą.

Portret użytkownika jako_taki

autor "notatki" to ma

autor "notatki" to ma niechybnie problem z tymi jego regularnymi kształtami, radził bym poddać się hipnozie a nóż wyjdzie że w dzieciństwie odwiedził go regularny kształt między pośladkami, tyle w temacie spranej głowy że takie kształty w naturze nie występują.

Portret użytkownika darmiii

Nie wysłano wiadomości

  • Nie wysłano wiadomości e-mail.
  • Wiadomość została wysłana.

kuzYn dziękuje za odzew, skoro jest problem nie pisał bym tego publicznie.Jak już wspomniałem wyżej nie działa skrypt PRZEŚLIJ NOWE HASŁO oraz FORMULASZ KONTAKTOWY ,a zatem nie można wysłać emaila do administracji czyli nie można się z nią skontaktować. Pojawiają się powyższe komunikaty, podobnie jak w przypadku PRZEŚLIJ NOWE HASŁO.
 

Portret użytkownika baca

zauważyłem coś czego łazik

zauważyłem coś czego łazik nie zauważył  -że od pewnego czasu Innemedium ma więcej ludzi niż ZmianyNaZiemi he he...
tamci przerażeni moderatorzy śmieją się że tu jest jakiś "folklor" ale to tylko śmiech przez łzy bo...
klinkijcie sobie na obu portalach zakladkę "forum" to zobaczycie na samym dole ile jest aktualnie na kazdej stronie ludzi...
Innemedium rządzi !!!!!

Portret użytkownika Juszka

O masakra, za niedługo psia

O masakra, za niedługo psia kupa w nieostrym zdjęciu będzie ufo, obcy lub czaszką zaginiona.
I zwowu palmę pierwszeństwa ma admin a nie tallin choć jego "kosmiczne" psy to nine jakaś tam "szczeniacka" sprawa.

Portret użytkownika baca

:-))))) o rany... litości,

ROFL
o rany... litości, ochłoń podjuszku i... pomyśl przez chwilę, pomyśl chociaż przez moment tak jak myślą mężczyźni - z użyciem prostej, elementarnej logiki:
gdyby w necie (nawet teoretycznie) było coś o czym ty podjuszku wiesz a jednocześnie... mnie "obciążało" no to by zniknęło lub zostalo już dawno usunięte - to przecież logiczne tak samo jak to... że ty nigdy na to co oczywiste nie wpadniesz  tym swoim znerwicowanym dziewczęcym rozumkiem... i?
coś zniknęło?
coś usunięto?
coś tu w ogóle... obciążyło bacę, hę?
ha ha ha
no widzisz...
a dużo większą radość  mam, że pomimo iż gram z tobą w otwarte karty (przecież ci już wyjaśniłem co i jak Smile i nie ukrywam JUŻ W OGÓLE TEGO że się bawię twoim kosztem wodząc cię za nos, ty nadal węszysz jakiś cwany podstęp i... gorliwie szukasz... ty sobie sama to robisz!
przeczytaj Alicję W Krainie Czarów to zrozumiesz czym jest "pogoń za królikiem" bo jak go dogonisz...
będziesz gonić od początku ha ha - i tylko stracone na gonitwę lata do wygrania tutaj masz - TY już "wygrałaś" DWA!
kiedyś cię nie lubiłem, potem olewałem, potem nie mogłem opędzić bo stałaś się szczególnie namolna, ale teraz już nie. teraz mam bardzo dziwną przyjemność kiedy dręczę cię... innym też się to udzieliło sądząc po tych górach minusów jakie zgarniasz co dnia
ps nie matrw się. jak tylko twoje "poszukiwania" bacy na dobre utkną w martwym punkcie - to w odpowiednim momencie podsunę ci kolejny trop albo dwa - bo jako dobry psycholog muszę dbać abyś była szczęśliwa.... a jesteś, prawda?
ciebie wcale to nie boli, no nie?
 
 

Portret użytkownika Juszka

Widzisz ty i ci inni nie mają

Widzisz ty i ci inni nie mają życia w realu, a jedynie namiastkę i podniecacie się jak gimbusy minusami czy pjusami, dla was świat już zamknął się w małym czarnym pudełku podłąconym pod kabelek.
Jak chcesz wiedzieć wcale nie musiałem szukać kim jesteś robercie, sam to nam podałeś, pisząc felieton o fajeczkach i jak pamiętasz zarzuciłęm ci wtedy plagiat. Sam się wkopałeś, a że mam dostęp do Polskiego rejestru kryminalistów to resztę było już mi łatwo skompletować, dosłownie w 2 minutki mozna wiedzieć z kim się ma do czynienia.
Jak to się mówi: Winny się tłumaczy, a ty coraz bardziej pokrętnie się tłumaczysz. Co więcej to ty ciągle niuchasz i próbujesz szczekać i gryźć nie mając pojęcia z kim rozmawiasz. 
Co dalej można o tobie powiedzieć jesteś największym hipokrytą jaki na tą stroone zagląda, nie masz cochones, nie potrafisz dotrzymać słowa ile to razy wspominałeś że nie będziesz o mnie pisał i do mnie??? 
Najważniejsze to nie ja się denerwuję i tłumaczę ale ty, widzę że nie możesz zauważyć że to ja podsuwam ci jakieś ścierwa a ty gotujesz się. Ale jak wspomniałęm nie lubisz krytyki bo nie masz dystansu do siebie, i wiesz że prawda cie boli, ażeja lubię się bawić to moja jazda jest tym większa gdy przeciwnik jest inteligentny bo tacy najłatwiej dają się sobą manipulować (chyba zauważyłeś że olałem barana i amr ..... wiesz dlaczego)
tak czy siak robercie niuchaj szukaj w necie juszki a może potrzebujesz moje Polskie imię do poszukiwań? 

Portret użytkownika Badacz Zjawisk

Z daleka wygląda to

Z daleka wygląda to efektownie, ale na powiększeniu widać wyraznie że jest to skała. No chyba że starożytni Marsjanie budowali dzwigi i widły z kamienia jak FLInstonowie.

Strony

Skomentuj