Dziwaczne stworzenie wypatrzone w stawie na Litwie

Kategorie: 

Źródło: Internet

W sieci internetowej pojawiły się ostatnio interesujące paranormalne wieści z Litwy. Jeden z mieszkańców tego kraju zdołał zarejestrować w lokalnym stawie dosyć nietypową anomalię, która może być jakimś nieznanym żywym stworzeniem.

 

Do rejestracji nietypowego znaleziska doszło 6 marca 2014 roku. Świadek twierdzi, że przechadzał się na spacerze ze swoim psem, było chwilę po wschodzie Słońca, a oni zapuszczali się coraz głębiej w miejscową okolicę. W pewnym momencie doszli do stawu. To co przykuło jego uwagę to krąg na środku stawu, który wyraźnie odróżniał się od pozostałej zamarzniętej powierzchni tego niewielkiego akwenu.

 

Zwykle takie kręgi wyrąbuje się po to, aby zapewnić dopływ tlenu znajdującym się tam rybom, ale tym razem to nie wyglądało w normalny sposób. Jego uwagę przykuło to, że grubość pokrywy lodowej wynosiła około 2o cm, ale sam krąg wyglądał nie na wyrąbany siekierą, czego należałoby oczekiwać, ale raczej wyglądał jak wypalony pod wpływem dużej temperatury.

 

Trudno podejrzewać, że to jakaś geotermalna anomalia, ponieważ w tym rejonie świata nie zdarzają się one aż tak często. Na dodatek wygląda na to, że w środku kręgu znajduje się jakaś żywa istota. Wygląda to na pierwszy rzut oka jak ogromna meduza z dużą ilością parzydełek, ale co takie stworzenie robiłoby w zwykłym stawie na Litwie?

 

Obserwacja tej dziwacznej anomalii biologicznej już chyba na zawsze pozostanie nierozwiązywalną tajemnicą. Dobrze, że udało się uchwycić tą niezwykłą obserwację, ponieważ jest to jedyna dokumentacja jej dotycząca.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika k102slav

To nie bacologia a

To nie bacologia a bacosektologia.
 
Ludzie mesjasza w nim zobaczyli, zamiast robić coś ze sobą, uważają że w bacy prawdę znajdą. Zresztą większość tych zakręconych to stare dziadki i babcie.

Portret użytkownika trzcina_1

chłopaki dzięki za wstawienie

chłopaki dzięki za wstawienie się... ale i tak chcę odejść bo zadużo się wydażyło w ciągu tych kilku dni... i nierozumiem jak można wyciągać brudy na portalu... gorzej niż w sądzie... i nadodatek wszyscy to czytają co za porażka dla innemedium...

Portret użytkownika Juszka

Najpierw musisz wyspowiadać

Najpierw musisz wyspowiadać się u księdza prałata, następnie złożyć wniosek w urzędzie miejskim wraz z 3 zdjęciami i 20 złotymi.
Później połozysz się krzyżem na ziemi i wezwiesz moje imię 3 razy, Ja jako bóg przybędę i osądzę i wydam werdykt czy twoje konto można "zlikwidować".

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj