Mężczyzna twierdzi, że przybył z 2028 roku. Ostrzega przed podróżami w czasie!

Kategorie: 

 

Mężczyzna imieniem Noah, oświadczył że cofnął się w czasie o ponad 10 lat i ryzykował życie, by ostrzec ludzkość na temat przyszłości. Całą swoją wypowiedź nagrał w szokującym filmie, który zamieścił w sieci.

Komentarze

Portret użytkownika OSWIECONY 46

PODROZE W CZASIE

Podroze w czasie nie sa mozliwe na szczescie, bo jakis bogaty kretyn czy instytucja wojskowa korporacja uzylby tego do uzyskania hegemoni na ziemi .Tylko glupiec nie obrazajac autora tego artykulu moglby uwierzyc w takie bzdury a koles ma niezly ubaw to jest usa i jego malo rozumni obywatele wszystko lykna [obudzmy caly swiat }

Portret użytkownika DrLemonMan

Niezbyt naukowe podejście

Nawet nie wgłębiając się w temat pewnie machnąłeś ręką i zamiotłeś temat pod dywan. Wiesz co? Powiem ci tak. Jeśli żeczywiście zrobiłeś tak jak napisałem, to z rozwojem technologicznym i naukowym w parze daleko nie zajdziesz. Nawet wyrąbiesz się na ryj przy średniej wielkości krawężniku. Przepraszam za słownictwo, ale tak nie powinno się mówić o takich rzeczach.

Portret użytkownika Fokus

Noa nie istnieje

Ten Noa już został zdemaskowany, to oszust.

Portret użytkownika lipka

[email protected]

Podróże w czasie....są możliwe Smile wylatując z Moskwy o godzinie 6:00 rano możemy być w Nowym Yorku o tej samej porze dnia, wszystko zależy od tego czym podróżujemy i w którą stronę. Podróże w czasie nie polegają na tym żeby przenosić się w czasie i przeżywać te same wydarzenia albo zmieniać to co się już wydarzyło ale chodzi o to, że cywilizacje używają tego samego czasu okraślającego ich istnienie a podróż w czasie wynika z obrotu planety, galaktyki czy konstelacji względem miejsca, z którego wyruszamy. Czas tzw. zegarowy odgrywa tu podstawową rolę bo gdyby nie to nie byłoby przeszłości ani przyszłości, więc między bajki można włożyć powrót do własnych narodzin albo przyjazd na wesele prapradziadka.

Portret użytkownika polewka

Gościu zasłania twarz ale

Gościu zasłania twarz ale poza tym wygląda na około 25 lat. Oglądnąłem pare filmików i jego wypowiedzi są na poziomie 17 latka, który naczytał się bzdur na internecie. Warty odnotowania śmieszek to: powiedział, że 21 letnia dziewczna będzie prezydentem USA w 2028 ( kończąc 21 lat w 2028). Gościu najprawdopodobniej zbudował sobie ten wehikuł czasu w piwnicy swojej matki...

Skomentuj

Filtered HTML

  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem

Podobne nagrania