Godziny, dni i lata lecą teraz bardzo szybko, czyżby czas przyspieszył?

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Wiele osób zauważa ostatnio, że w ciągu ostatnich kilku lat coś stało się z poczuciem czasu, tak jakby było coś nie tak. Dni i miesiące lecą tak szybko, że piątek czasami wydaje się być drugim dniem. Któż z nas nie zna tego uczucia, że dzień dopiero się zaczyna, gdy w istocie jest to już jego koniec?

Większość specjalistów tłumaczy ten fenomen tym, że im starszy człowiek, tym szybciej wydaje mu się, że upływa jego życie. Teraz jednak szybki upływ czasu zauważają nie tylko ludzie starsi, ale nawet! Więc można już zadawać pytanie o to czy coś się dzieje z czasem? Percepcja upływu czasu może być w jakiś sposób zaburzona, na przykład poprzez tak zdawałoby się abstrakcyjne zdarzenie jak umieszczenie Ziemi we wnętrzu wielkiej osobliwości kwantowej. Można sobie wtedy wyobrazić, że czas wewnątrz takiego tworu biegłby inaczej, bo zależałby od punktu w przestrzeni.

 

To jest zresztą najbardziej zabawne, że większość rzekomych racjonalistów jest święcie przekonana, że materia jest ciężka a czas istnieje. Ludzie tacy nie zadają sobie pytania, dlaczego materia jest ciężka skoro atomy są puste, czyli nic nie ważą i co to świadczy o naszej rzeczywistości. Czas w takim pojmowaniu wszechświata jest tylko trwaniem hologramu, który rozgrywa się dookoła nas. Czy ktoś może przyspieszać czas w naszej rzeczywistości? Zmiany, jakie mają rzekomo nastąpić w najbliższych miesiącach według wielu źródeł mają zachodzić głównie w nas, ludziach. Być może zmiana percepcji postrzegania upływu czasu jest po prostu tym śladem potwierdzającym, że zmiany rzeczywiście następują.

 

Możliwe, że czas jest w jakiś sposób zmieniany przez procesy, których do końca nie rozumiemy. Pojawiły się hipotezy, że czas może być manipulowany za pomoca instalacji HAARP. Większość badaczy HAARP podejrzewało, żemoże on powodować trzęsienia ziemi i wyzwalać huragany. Brazylijski naukowiec, dr Fran Di Augusto twierdzi, że stosując wysokie częstotliwości można zmienić, a nawet kontrolować zachowanie pola grawitacyjnego. Według Di Aquino można też zaginac czas powodując jego spowolnienie. Być może to co czuje ostatnio tak wiele osób jest efektem jakiegoś eksperymentu naukowego.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika promień

Kiedyś na ten temat myślałam

Kiedyś na ten temat myślałam na modlitwie, rozmyślając o czasach ostatecznych. Potem wchodził w to Bóg ze swoim słowem, więc będzie troche proroctw. Podzielę się z wami. Tak zaczęłam: Wszystko ma swój początek i koniec. Jest czas narodzin i czas umierania. Jest czas wzrostu i zastanawiania się. Jest czas pokoju i walki. Wszystko ma swój początek. Czas jest stały i niezmienny. W Twojej głowiejest zakodowany czas. Jest czas pustki i czas istnień ludzkich. Czas okręgu, czasoprzestrzeń. Czas, którego nie można dotknąć zmienić. Wszystko ma swój czas. Zmieni się obraz pola grawitacyjnego, odmieni się czas. /Zmienią się prawa natury. Zmieni się grawitacja ziemi, ludzie siębędą podnosić do góry / Zmieni się czas. Kod czasu. Czasoprzestrzeń. Wrota przestrzeni się otwierają. Otwierają się wrota zagadek ludzkich. Jest czas odbierania znaków natury. Zmieni się czasoprzestrzzeń /.../Zmieniam czas i naturę. Bóg będzie zmieniał czas na lepszy. To co zniszczalne zamieni się w to co niezniszczalne. Okresy powodzi, okresy suszy, okresy wahań temperatury. Wszystko jest w niebie ustalone./..../Wszystko po to aby nadać nam nowy kod istnienia. Wszystko ma swój czas. Jest czas zmian na lepszy. Ogłaszam czas Święty dla Narodów. Czas dumy minął, jest czas pokory. Oto czynię wszystko nowe. Nowe niebo, nowa ziemia. Będą nowe zdroje, nowe wody. Bóg sam poprowadzi was do zdrojów swojego miłosierdzia. Bóg nowe światy stwarza. Bóg jest Panem świata i histori Narodów. Lud Boży, święte zgromadzenie znakiem czasu. Jest czas ziemski i czas święty. Czas święty - inna rzeczywistość. Czas namaszczeń, czas łaski, czas kościoła. Czas miłości, czas Boga, święty czas. Czas wiary. Czas wiary w to co ma nadejść. I życie i śmierć wszystko należy do Pana Bóga. czas nawróceń, czas zastanawiania się nad ty co było. Co jest, co będzie, nie ma życia poza Bogiem. Bóg czuwa nad wszystkim, walczy o każdego z nas. Bóg daje życie. /.../ budzi się czas histori. Ludzie będą słyszeć hałas, krzyki. To będzie wielkie zmartwychwstanie. Ziemia sie musi oczyścic z grzechów Narodów. Myślą o pieniądzach, a tu jest czas na adoptowanie się do nowych warunków życia.

Portret użytkownika Xardas

Znowu Channeling ?. Jeśli

Znowu Channeling ?. Jeśli tak, to jest on podejrzanie naszpikowany nowoczesnym słownictwem. Właśnie na tym polega "fenomen" internetowych orędzi, ostrzeżeń i innych tam. Przekaz, który zawiera w sobie nowoczesne słownictwo które znamy od lat oraz słownictwo ściśle związane z teorią konspiracji. Dla mnie takie przekazy są dyskwalifikujące już na samym początku. Kiedyś sam bawiłem się w takie channelingi ale na szczęście nie umieszczałem ich w necie ani nie napisałem książki (źródłem słów okazałem się być ja sam). Tyle z mojej strony. A teraz pytanie ode mnie ? - dlaczego jak coś pisze to w wyrazach zamieniam literki ???. (brak rezonansu ?, dysleksja ?, dysgrafia ?, źle działajacy implant w mózgu ?, wpływ NIBIRU ?, wpływ HAARP-a ?, spisek złośliwych szaraków ?, pośpiech ?)....

Portret użytkownika promień

Xardas nie wiem czy jeszcze

Xardas nie wiem czy jeszcze do tego wrócisz, ale chciałam zauważyć, że Pan Bóg jest z nami we wszystkim, jest przy nas zawsze, myślisz, że nie ma go w nauce, medycynie, fizyce, chemi? Przecież to on jest twórcą wszystkiego. I cieszy się, że jego dzieci, są twórcze i się rozwijają. Bóg prowadzi dialog z człowiekiem. Bóg obdarwował nas talentami, zdolnościami. powiedział mi, że będzie mnie prowadził ścieżkami, które jeszcze nikt nie przeszedł. Czy to dziwne, że Bóg rozmawia ze mną współczesnym jezykiem? Bóg stworzył świat, wiedział co robi. W głowie nam sie nie mieści co Bóg dla  nas przygotował. Jak Bóg miał mi wyjaśnić co się będzie działo na ziemi?  Już w tajemnicy fatimskiej mówił o zmianach na ziemi i przebiegunowaniu. Tak samo ksiądz Gobi o tym mówił. Powiedział mi, że będzie mi ujawniał tajemnice wieku i to robi. Będę uprzedzać świat o wydarzeniach, które będą występowały w świecie. Nie znam się na wielu rzeczach nie zgłębiłam wszystkich nauk, szkołę mam dawno za sobą. Do Boga należy mądrość. Bóg wychowuje swoje dzieci, poucza. Bóg się nam przygląda co my robimy z tą wiedzą, jak ją wykorzystujemy. Czasami zachowujemy się jak dzieci, które dostały nową zabawkę. Wiedza jest po to aby nam było łatwiej ale jest czasami wykorzystywana w złym celu. Kiedy to zło osiąga apogeum Bóg interweniuje. Kiedyś odpowiemy przed Bogiem za to, że w złym celu była wykorzystywana. Analizowałam to co słyszałam, sprawdzałam czy się o tym mówi, czy to może być prawda. Poza tym mam kierownika duchowego, katolickiego i on doskonale rozumiał co mi Bóg mówił, jeszcze mi wyjaśniał. Myślisz, że Bóg nie wie na jakim poziomie jest nasza nauka? Czy myślisz, że się nie zastanawiałam nad tym co słyszałam. Słowo "czasoprzestrzeń", zbaraniałam jak usłyszałam. Ale ku mojej uciesze jakieś dwa tygodnie temu jeden z Ojców w radiu Maryja użył tego słowa tłumacząc wyjście Adama i Ewy z raju, mało  z krzesła nie spadłam jak usłyszałam. Bóg wchodzi w nasze życie każdego dnia. Jak usłyszałam, że będzie przebiegunowanie i polaryzacja ziemi to najpierw weszłam w internet i sobie na ten temat poczytałam - zanim zaakceptowałam ten przekaz. Tak samo dotyczy to grawitacji. Wszystko jest kwestią wiary. Przyjmuję słowo a potem się zastanawiam. Czy moje słowa są prawdą czas okaże.

Portret użytkownika Xardas

Ależ ja nie mam nic przeciwko

Ależ ja nie mam nic przeciwko nowoczesnemu językowi używanego przez Boga w kontaktach z ludźmi - tylko dlaczego on brzmi tak internetowo, trochę w stylu new age, ezoteryki, silnie operuje w dziedzinie konspiracji ????. Dlaczego nie wnoszą nic nowego a tylko to, co każdy ogarnięty człowiek może sam sobie poskładać na podstawie dostępnych informacji ????. (Mówie o tych wszystkich orędziach, ostrzeżeniach itp.)
To co napisałaś wcześniej to też nie stanowi nic nowego - to jest wiedza, która jest dostępna w postaci postów, artykułów, wydań książkowych. Takie "proroctwo" to i ja mogę stworzyć od ręki. "Otwieranie się wrót czasoprzestrzeni", "Początek i koniec", "Zmienia się grawitacja Ziemi", "Zmieni się czas", "Kod czasu". Owszem robiłoby to wrażenie jakieś 100 lat temu...
 
 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

... czas jest funkcją

... czas jest funkcją przestrzeni, która określa ile obrotów Ziemi dookoła Słońca musi przeżyć człowiek, by dolecieć do Syriusza...
 Wiemy więc co to jest czas..
 Powstał w momencie powstania przestrzeni, czyli Wszechświata....

Portret użytkownika dareko

Za komentarz wystarczą

Za komentarz wystarczą poniższe słowa

„Albowiem wówczas będzie wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd, i nie będzie. A gdyby nie były skrócone owe dni, nie byłoby ocalone żadne ciało; ale dla wybranych będą skrócone owe dni”. — Mat. 24:21, 22, NT.

Strony

Skomentuj