Kręgi w zbożu w okolicy Białegostoku

Kategorie: 

źródło własne

Wszyscy, którzy mówili, że kręgi w zbożu występują jedynie w Wiltshire w Anglii muszą czuć się usatysfakcjonowani. Doszło do obserwacji kręgu poza Anglią a właściwie w okolicy Białegostoku, w Polsce.

 

Kręgi po raz pierwszy zlokalizowano przedwczoraj. Sam piktogram przedstawia trzy kręgi stanowiące pewną strukturę. Mamy krąg połączony z okręgiem, w którym wpisany jest kolejny krąg. Nie jest to może bardzo skomplikowany piktogram, ale został wykonany z tak dużą dokładnością, że w uzasadniony sposób może to budzić pewne wątpliwości, co do jego pochodzenia.

Zdjęcia przedstawiają kręgi widziane z perspektywy zdalnie sterowanego miniaturowego śmigłowca. Dzięki temu możemy zobaczyć jak wygląda wzór z wysokości większej niż poziom gruntu.

Oto nagranie wideo wykonane na miejscu znaleziska. Uderzające jest to, że zboże jest położone bardzo starannie, tak jakby wszystko powstało od jakiegoś niewidocznego szablonu. 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika stach

to nie jest prawdziwy

to nie jest prawdziwy piktogram poniewaz latwo zobaczyc po slodach w zbozu ze do piktogramu wielokrotnie wchobzono ido tego ufo pozostawia pole elektromagnetyczne ktore powoduje zaklucenia uzadzen elektrycznych a na nagraniu niczego takiego nie widac.

Portret użytkownika karlusza

  hehehehe   tylko  sie 

  hehehehe   tylko  sie  smiac  z  was  wszystkich   ,   piktogram   robi s ie  bardzo  łatwo   ,  wystarczy   dobry  sznurek   ,  poduszkowiec  i  2  osoby    ,  tyle  z  piktogramu  .   poduszkowiec    ma   to  do  siebie  ,ze   niezostawia  sladow  na  ziemi     a  sznurek  to  poprostu  okrąg  , to  ciekawe  ale  zawsze  piktogramy  są  robione   w  trakcie  jak  zboze  jest  juz  dojzałe  i  łatwo sie  kładzie  na  ziemie   ,  troche  wyobrazni  a  samo  sie  rozwiażę 

Portret użytkownika Gość

Jestem zdania, że ci wszystcy

Jestem zdania, że ci wszystcy kretyni, piszący "jaki kraj" itd... po prostu nie zaslugują na to, by mieszkać w Polsce i zuzywać naszą wodę i nasze powietrze. Jak się komuś nie podoba ten kraj, to winien stąd wyp... i spróbiwać szczęścia w tych krajach, które się bucowi podobają. Polska to wspaniały kraj - niestety zamiszkuje go ciągle, wielu idiotów, którzy nie moga wytrzymać, żeby swoją glupotę propagować na wszelkich portalach i forach. Jaki głupek - taki komentarz.

Portret użytkownika KutXs

Wszyscy mowicie ze to fake

Wszyscy mowicie ze to fake ... sam nie wiem co o tym myslec ale zeby odrazu miec jaka koleiek pewnosc na 100% (jaka wy zawsze macie) trzeba sie tam przejechac, poptac swiadkow itd a dopiero pozniej wtlyciagac wnioski i wstawiac je w siec widzac wszystko na zdjeciach...
(tylko trzeba jeszcze wiedziec gdzie to jest ;])
Pozdrawiam

Portret użytkownika Unclean

1. Ciekawe jak piktogram

1. Ciekawe jak piktogram zorientowany jest wzgl kierunków świata
2. Jak ma się do siatki geomantycznej
-  (odpowiedź na dwa powyższe pytania mogłyby dać inną perspektywę w interpretacji tych kręgów, przy założeniu że to nie fake)
3. W kwestii fake'a przychylam się do opinii Kryptodziobaka
4. No proszę jacy jesteśmy skorzy do krytyki, się wyroiło komentatorów w stylu "jaki kraj, takie...", to aż prosi się o komentarz - "jaka krytyka, taki krytykujący", ciekawe co Wasza wsponiana krytyka wnosi do tematu.
5. Koledze (i wszystkim zainteresowanym) proponującemu nowy porządek świata (który to porządek przywitał bym z otwartymi ramionami) polecam obejrzeć film "zeitgeist - moving forward".
6. Najzabawniejsze jest to, że zmiana całej cywilizacji jest bardzo realna i prościuteńka - wystarczyłoby uwolnić wsomniane źródła taniej/być może nawet darmowej energii - to doprowadziłoby do ogólnoświatowego hiperkryzysu gospodarczego, w wyniku którego wszystko musiałoby zostać przewartościowane. Z takiego wydarzenia podnieślibyśmy się tak zmienieni, że byłby to już zupełnie inny gatunek.

Portret użytkownika zico169

to ze znak powstał pod

to ze znak powstał pod przewodami ,znaczy ze wiry elektryczne mogą służyć do przesyłu bezprzewodowego prądu elektrycznego, i energia przekazywana z jednego wiru do drugiego moze zostać odebrana i zamieniona w energie elektryczną, nadprzewodnictwo to przyszłość

Strony

Skomentuj