Pił krew, aby przetrwać – wyznanie wampira

Kategorie: 

Pił krew innych ludzi, twierdząc, że jest wampirem: „piję krew, aby przetrwać”. W Wielkiej Brytanii mężczyzna, myśląc, że jest wampirem, wypił szklankę krwi pozyskanej z rany ciętej ręki swojego przyjaciela. Teraz jest w areszcie, ale nadal twierdzi, że należy do grona złych duchów.

 

20-letni Thomas Gough zaprosił przyjaciela Matthew Whitehurst do swojego domu, aby pić z nim alkohol. Przez długi czas mężczyźni rozmawiali o wampirach. Thomas wyznał swojemu przyjacielowi, że musi pić ludzką krew do podtrzymania życia. Cała historia zakłopotała Matthewu, a Thomas wziął nóż i zaatakował.

„Pozwany podniósł nóż i próbował odciąć rękę Matthewu, który poprosił, aby ten odłożył narzędzie. Thomas wyrządził krzywdę ofierze, uzasadniając to stwierdzeniem, że jest wampirem i pije krew, której potrzebują, aby przetrwać"- zacytowano wypowiedz prokurator Joan Volboksa w Daily Mail.

Pod sączącą się z rany krew Thomas podstawił szklankę, a następnie wypił jej zawartość. Potem zatrzymał krwotok u nieprzytomnego Matthewu, używając skarpet. Kiedy policja przybyła na miejsce zdarzenia, Thomas powiedział, że słyszał głos Antychrysta, który powiedział mu, aby to zrobić. Funkcjonariusze zabezpieczyli nóż z zaschniętą krwią.


Poszkodowany natychmiast został przewieziony do szpitala, gdzie zaszyto mu ranę o średnicy 8 cm na lewym przedramieniu. Pozwany również przyznał się do zbrodni, nadal twierdząc, że jest wampirem. Okazało się, że kilka dni wcześniej zaplanował zbrodnię i powiedział o tym swojej dziewczynie. Brytyjski sąd skazał Thomas Gough na 10 lat więzienia.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zLo3000

ale to nie była zbrodnia

ale to nie była zbrodnia wogóle nie chciał go zabić nawet opatrzył ofiarę skarpetami a jestem przekonany, że miał zamiar zadzwonić na pogotowie gdy tylko poczuje się lepiej po zaspokojeniu nałogu jak alkoholik na ciężkim głodzie też nie jest w stanie sprawnie funkcjonować

Portret użytkownika baca

coś tu nie gra, bo krew

coś tu nie gra, bo krew powinna zaschnąć nie na nożu ale na "Matthewu" kiedy wampir do rany przyłożył mu skarpetę...

Głosuj przeciw
-74