W Hiszpanii odnaleziono tajemniczy obiekt, który spadł z kosmosu

Kategorie: 

Hiszpańscy rolnicy z miejscowości  Murcia odkryli na jednym z lokalnych pól uprawnych bardzo dziwny obiekt. Wszystko wskazuje na to, że pochodzi on z kosmosu. O sprawie informuje stacja TV Malaga 24H.

 

Bracia Juan Francisco Espin Del Amo pierwotnie byli przekonani, że mają do czynienia z sprzętem wojskowym, który mógł wypaść z któregoś z przelatujacych samolotów. Hipotezę tą wzmacniał fakt, że w okolicy przez kilka dni odbywały się ćwiczenia lotnictwa.


Naukowcy, którzy dowiedzieli się o zdarzeniu, podali jednak inną wersję. Uznano, że może to być fragment jakiegoś obiektu z kosmosu. Wpprowadzono procedury bezpieczeństwa i odpowiednie służby zajęły się sprawą. W teren ruszyli specjaliści ds. usuwania skażeń, na przykład w przypadku awarii jądrowych, chemicznych i bakteriologicznych. Celem ekspertów było ustalenie, co to właściwie jest?


Ubrani w jasno zielone kombinezony ludzie potwierdzili, że dziwny przedmiot pochodzi z kosmosu. Przypuszczalnie może to być fragment zbiornika paliwa, który podczas startu odpadł z jakiejś rakiety kosmicznej. Innymi słowy był to jakiś kosmiczny śmieć, który dokonał żywota podczas deorbitacji

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika mm

może napisze inaczej

może napisze inaczej KOMPOZYTOWY ZBIORNIK WYSOKOCIŚNIENIOWY Zpodjaraną żywićą wyglada że zbudowany na włoknie węglowym. W dlaszym ciągu uważam że poziom bredni sięgnął zenitu Wink 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Cabaj

Ten środek nie do

Ten środek nie do utrzymywania sie w powietrzu....to jest zgubiony podręczny masturbator jakiegoś afrykańczyka.

Głosuj przeciw
-66

Strony