W pobliży greckich wysp sfotografowano niezidentyfikowane zwierzę

Kategorie: 

Harvey Robertson, 52 – letni turysta ze Szkocji, sfotografował u wybrzeży Korfu dziwne zwierzę. Nikt nie wie do jakiego może należeć gatunku. Czy to możliwe, że w XXI wieku w pobliżu Gecji żyją nieodkryte jeszcze zwierzęta?

 

Okoliczności zaobserwowania stworzenia były bardzo prozaiczne. Szkot pływał z rodziną łódką, zwiedzając morskie jaskinie. W jednej z nich Robertson zrobił kilka zdjęć. W kadr turysty fotografa amatora wpłynęło dziwne stworzenie. Okrycia dokonano po fakcie, kiedy przeglądano obrazki z wakacji.

Nikt nie wie, co to może być. Na zdjęciu można zobaczyć niezwykły pysk i oczy. Także eksperci nie potrafią powiedzieć, co to za zwierzę i skąd się tam wzięło.
 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika KoFiPL

Ja nazywam szatanem to co

Ja nazywam szatanem to co wychodzi nieustannie ze stopionych reaktorów w Japonii. Prawdziwe puszki pandory z których wychodzi sam szatański diabeł. Ten niewidzialny diabeł rozprzestrzenia się i włazi dosłownie we wszystko i powoduje raka i mutacje. "Koniec świata jest bliski przyjaciele , odkrycie tego monstrum to kolejny dowód na to że żyjemy w czasach kresu. " oczywiście że tak - dlatego że diabła nie można już zatrzymać w żaden sposób : (

Strony