Klasyczne UFO w kształcie spodka zaobserwowane nad Tajlandią

Kategorie: 

Do niesamowitej obserwacji niezidentyfikowanego obiektu latającego doszło 27 grudnia 2012 roku w Tajlandii. Było bardzo wielu świadków tego zjawiska. W sieciach społecznościowych dosłownie zawrzało i pojawiło się wiele doniesień na ten temat a także filmów i zdjęć. Jeden z nich prezentujemy powyżej.

 
Naoczni świadkowie twierdza, ze pojazd miał wielkośc dużego samochodu. Nagranie prezentowane powyżej przedstawia rejestrację dokonaną przez kobietę znajdująca się w okolicy. Słychać emocje i zaskoczenie z powodu tego co widziała.
 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika promień

Jak widać pojawili się tam w

Jak widać pojawili się tam w czasie jakiejś uroczystości. Trzeba dzisiaj patrzeć w niebo jak będziecie gdzieś na koncertach w dużych miastach na rynku. Przyciągają ich światła i muzyka. Może są ciekawi naszych obyczjów i jak się bawimy, a może chcą nam się ujawnić i robią to po trochu. To po pierwsze a po drugie to może coś tam będzie się działo, jakieś trzęsienie ziemi lub wulkan. I w ogóle to ciekawe czy oni chcą nam pomóc czy zaszkodzić? No nie wiem czy wojny na ziemi nie przeniosą się na wojny z UFO, jeżeli to się już nie dzieje. :-

Głosuj przeciw
-24
Portret użytkownika kuzYn

Tam gdzie mieszkają jest

Tam gdzie mieszkają jest prohibicja, więc przylatują do nas żeby się napić.
Potem jak zwykle latają zygzakiem. Dlatego tak ciężko jest ich sfotografować :::)))
 
A jeśli chodzi o ten klio video powyżej to jest co najmniej dziwne że kilkaset osób
mających telefony komórkowe ogląda to zjawisko, a tylko jesnej osobie udał się zrobić 1 marną fotkę.
ŻENADA !!!

 

Portret użytkownika CZTERNASTY-BAKTUN

  Uan caj caj caj ho szi muo

 
Uan caj caj caj ho szi muo ju
 
No właśnie szukamy innych cywilizacji i sygnałów a spójrzmy ile ras na ziemi jest Smile ile gatunków zwierząt ,owadów,gadów zastanówmy się czy właśnie sąsiad zza płotu nie jest nam obcy . Jak możemy być gotowi nawet na kontakt z inną cywilizacją niż nasza skoro jeszcze sami sobie obcy jesteśmy i nie kumamy co do nas mówi chińczyk Smile który zjada psy , koty itp specjały .TU  jest normalnie mexyk obcych Biggrin na tej ziemi skoro mamy aż tak bogatą planetę w życie to po co nam obce cywilizacje zróbmy tu porządek i poznajmy się lepiej najpierw zacznijmy być lepsi . Kto nam dał władze  i prawo aby chociażby wieloryby wybijać to My sami jesteśmy złą , wrogą cywilizacją dla tych właśnie co planetę zasiedlają na równi z nami . Nawiasem mówiąc myślę oczywiście to moje przemyślenie jest że na równi nikt nie został stworzony odrazu kilka ras, albo każda z innej planety albo inna opcja niektóre rasy faktycznie zostały stworzone tu na ziemi a inne przybyły. Nie oddalam możliwości że któraś faktycznie mogła być niewolniczą aby pozyskiwać coś dla drugiej rasy albo też wyższych przybyszy lub też Organizatora tego wszystkiego .Reasumując i patrząc na życie nie nasze cywilizacyjne bo tego nie mam na myśli tylko na przyrodę , faunę i florę widać że to jest dobre dobroć z tego płynie i emanuje.Czego nie można powiedzieć o budynkach fabryk ,i innych tworów ludzkich .Coś w tym jest nie tak poczynając od Egiptu znów mam odczucia że tam zło się zasiedliło z piramid i tych miejsc nie emanuje dobro .Jestem ciekaw czy macie podobne odczucia co do właśnie piramid ich kształtów i sfinksa samego  i ogólnie tego miejsca.
Jeśli ktoś śledził Projekt Cheops  i nawiedzoną ekipę tego projektu i zna sesje które się odbywały śmiało można wywnioskować  kto tymi ludźmi kierował i w jakim celu ( jeśli wierzyć w te całe channelingi ) ale przyjmijmy że jest to prawdą wszak byty są różne i kontakty z nimi też . Większość tych obcych którzy się pokazują NOLE ,UFO ,itp są to sprawki złych mocy demonistyczne sprawki i macki tego przez którego tu właśnie śmiertelnikami jesteśmy . Tyle wiemy co i nie wiemy pozostaje zawsze gdybanie dociekanie i stąd też Inne Medium aby o tym dyskutować . 
 
Za chwilę rozpocznie się nowy rok Wszystkim wszystkiego dobrego !!!!!

 

Głosuj przeciw
-20

Ziemia straciła ludzkie oblicze z chwilą kiedy człowiek objął ją we władanie!!!