W Australii pojawiły się kręgi w zbożu

Kategorie: 

Mimo, że Europa szykuje się już do zimy są miejsca na świecie gdzie trwa lato. A skoro jest lato to rośnie też zboże, w którym pojawiły się właśnie finezyjne kształty w postaci kręgów i piktogramów.

 

Kręgi odnaleziono 23 listopada w okolicy miejscowości Boorowa w Nowej Południowej Walii. Krąg przedstawia dwa pierścienie złączone wewnątrz oraz skomplikowany kształt przedstawiający kwiat w okręgu wpisany w cześć wspólną obu kręgów. Niestety nie ma zbyt dużo informacji na temat symbolicznego znaczenia tych piktogramów.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Lemur

kiedyś na tej stronie były

kiedyś na tej stronie były pokazane kręgi w zbożu oraz ich interpretacja, wskazująca konkretną datę. krąg wyglądał jak jakiś tam zegar. zapisałem sobie w telefonie, kalendarzu przypomnienia,  że to dzisiejszy dzień jest na tym kręgu, i czekałem na jakieś wielkie wydarzenie. i stało się. miałem najgorszą sraczkę w życiu. cała moja rodzina zapamięta moment, jak z rodzinnego grilla (moi rodzice, teściowie i cała reszta naszych rodzin) wyleciałem cały czerwony, z pośladkami zaciśniętymi niczym najmocniejsze imadło do klopa. wpadam, dupa spocona bo lato, więc pośladki mi się ślizgają. w pewnym momencie jak nie przywaliło. złapałem się sedesu. czuję, że ten wibruje jak na filmach pokazujących ziemię z przylądka Canaveral (czy jak to się pisze). startuję. przyspieszenie miażdży mi kręgosłup (już wiem, czemu astronauci "leżą", a z moimi problemami przeżywałem to kilka tygodni). gałki oczne chowają mi się w policzkach. jest pierwsza kosmiczna. ale moja dupa nie daje za wygraną. przyspieszenie wgniata mój język w żołądek (później jest straszny niesmak- kwas, wódka, piwo i karkówka z grilla), broda jest na wysokości łoniaków, a włosy z głowy stały się włosami na dupie (śmieszna sprawa, jak masz owłosione paznokcie na stopach). jest druga kosmiczna. już wydostaję się z orbity i słyszę pukanie do drzwi: "kochanie, dobrze się czujesz?" dałem radę tylko wysapać: "podziękuj mojemu ojcu, że tak sowicie wkręcił sedes w podłogę".

Portret użytkownika danon2

To wygląda jak nachodzenie

To wygląda jak nachodzenie się księżyca ze słońcem podczas zaćmienia a po środku ziemia jako kwiat czyli kwiat rozwoju i życia. 
Najprawdopodobniej przedstawia to wyzerowanie równika w galaktyce podczas którego z pewnych źródeł wiadomo iż właśnie prawdopodobnie nastąpi 3 dni ciemności, czyli krótko mówiąc zaćmienie ale tym razem trochę inne niż te co zawsze było obserwowane przez nas na ziemi.
Pozdrawiam

Portret użytkownika Irek

Ten piktogram to Vesica

Ten piktogram to Vesica Piscis. Wspólna część okręgów o szerokości, długości promienia, to Mandorla ukazująca pełną równowagę, a jednocześnie nowy stan, niedostępny dla przestrzeni (okręgów) każdego z osobna. Jest to miejsce nowej przestrzeni istnienia. Można to określić jako otwarte wrota do nowego(innego)świata, funkcjonującego na innych zasadach niż znane dotychczas.

Portret użytkownika ufo < ksywa

ja widze to tak  kwiat to

ja widze to tak  kwiat to nasz układ słoneczny krengi  to  przejście  pomiędzy starym a nowym  w tym momencie znajdujemy sie   na końcu starego a na początku nowego Smile  sory za błędy ort  pozdrawia m otwarte umysły

Portret użytkownika demiczek1

to wyglada jakby w srodku

to wyglada jakby w srodku bylo slonce ponizej ziemia i kolo ziemi jest inna planeta ktura wkrotce dotknie ziemi lub kolo niej przeleci lub 3 dni ciemnosci planety nakladaja sie na siebie co o tym myslicie.

Strony