Bliskie spotkania trzeciego stopnia na farmie w Australii

Kategorie: 

Nie raz w Internecie oglądamy zdjęcia i filmy z tak zwanymi Szarakami. Chciałbym przedstawić historię z pewnego gospodarstwa w Australii, gdzie często dochodzi do nawiedzeń przez obce istoty, które podobno nawet uprowadzają członków tej rodziny. Ta historia znana jest od dość dawna, ale  jest tuszowana i wyśmiewana przez media. Ale przyjrzyjmy się ty filmom nakręconym przez żyjących w ciągłym strachu członków tej rodziny.

Prawdopodobnie wiele osób będzie się po obejrzeniu tych filmów śmiało  i pisało, że to wszystko jest wyreżyserowane. Może i tak, ale zobaczcie jak ten chłopak jest przestraszony. Co byście zrobili,jak byście spotkali się z taką sytuacją? Dowodów też tu nie mamy namacalnych. To tylko nagranie, ale orzyznam gdy pierwszy raz to oglądałem wieczorem,trochę się przestraszyłem. Panuje tam klimat z filmu "Znaki" z Melem Gibsonem, ale z większym realizmem potęgowanym przez fakt, że są to amatorskie nagrania. 

Niżej jest wywiad z osobą która to kręciła. To młody chłopak, który albo traktuje tą historię na poważnie, albo jest naprawdę dobrym reżyserem i aktorem.

Do Was należy ocena.Ja temu chłopakowi w 90 procentach wierzę.Też coś podobnego przeżyłem. Postarajcie się to potraktować w miarę poważnie.

 

 

 

Źródłohttp://www.youtube.com/user/ThePolishedKnob

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Japa

To był zwykły trolling. Nie

To był zwykły trolling. Nie powinno się traktować poważnie kogoś, kto ma jednorożca w awatarze, bo tu czuć prowokacje na kilometr Smile
Więcej luzu = więcej zdrowia - stracone nerwy. Prosta matematyka ułatwia życie.

Portret użytkownika Amon

Teoretycznie rzecz biorąc,

Teoretycznie rzecz biorąc, nie widze tu nic śmiesznego. Faktycznie jeśli jest to wyreżyserowane, to gość ma talent. Jak dla mnie ta intota jest trochę "sztuczna", taka właśnie wyreżyserowana, ale to tylko moje odczucie. Odpowiadając na Twoje pytanie "co byście zrobili w takiej sytuacji", ja osobiście starałbym się to zbadać i nawiązać kontakt, a nie jak ten chłopak biegać z kamerą i krzyczeć "fuck" & "shit". Owszem jakiś tam strach na początku jest, ale z każdym strachem można się oswoić. Pozdrawiam

Portret użytkownika Knebel

Różni ludzie w różny sposób

Różni ludzie w różny sposób reagują na różne sytuacje. Nieznane prawie zawsze budzi strach, a jego brak to większy problem, niż jego nadmiar. Jeśli to nie jest fake, to takie paranormal activity wieczorem, jak jesteśmy sami w domu, może napędzić niezłego stracha.

Strony