Dziwny obiekt został uchwycony na filmie jednego z mieszkańców Londynu

Kategorie: 

Zaskakujący obiekt cygarowatego kształtu został zaobserwowany w środku dnia na tle niebieskiego nieba. Film nagrano w północnej dzielnicy miasta, Tottenham dokładnie 29 września.

 

Obiekt wydawał się posiadać ciemne elementy na górze i dole i porusza ł się z lewa na prawo nie wydając żadnego dźwięku.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Furiatto

Kokon "babiego lata" :)

Kokon "babiego lata" Smile Obserwowałem identyczne kokony wysoko  na niebie . Każdy kto obserwował to zjawisko wie o czym mówię. Pozdrawiam Was serdecznie.

Głosuj za
60
Portret użytkownika pitero

jakosc filmu swietna... mozna

jakosc filmu swietna... mozna duzo wywnioskowac z niego. ja tam widze jakas kropeczke, a autor ma chyba lepszy wzrok bo widzi az cygaro. a te ciemne plamki to piksele bo taka swietna jakosc jest.

Głosuj przeciw
-38
Portret użytkownika Natenczas Wojski

Nie mam nic przeciwko UFO ale

Nie mam nic przeciwko UFO ale ten latający pojemnik 100 X bardziej przypomina jakiś balon. Ot, leci sobie delikatnie z wiatrem i tyle.

Głosuj za
45
Portret użytkownika dzyszla

Obiekt wydawał się posiadać

Obiekt wydawał się posiadać ciemne elementy na górze i dole i porusza ł się z lewa na prawo nie wydając żadnego dźwięku. Hehe, przy takiej wysokości góra i dół, czy też prawa i lewa jest nie do rozróżnienia Wink A poza tym - czy toś oglądał ten film od końca czy do góry nogami, ze nie wie, która to lewa a która prawa (co swoją drogą jest kwestią kompletnie bezwartościową - dla jadnych było z lewa na prawa, dla drugich z prawa na lewo, a dla trzecich z dołu do góry).