Zmieniający kształt jasny obiekt zarejestrowano w Grecji

Kategorie: 

Zmieniający kształty jasny obiekt został uchwycony na niebie nad Grecją. Do zjawiska doszło 22 września tego roku. Biorąc pod uwagę zmianę kształtu obiektu raczej nie mamy tu do czynienia z obserwacją chińskich lampionów.

 

Nieodpowiedziane pozostanie pytanie czy to, co udało się nagrać jest obiektem stworzonym przez myśl ludzką czy też czymś całkowicie innym.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Naukowiec

A skąd wiesz że to coś, co

A skąd wiesz że to coś, co zostało nagrane na tym filmie wogóle lata ? Skad wogóle wiesz cokolwiek poza tym, że coś na tym filmiku świeci na jednobarwnym tle ? Skąd wiesz że to niebo ? Ten film jest gówno wart ...

Portret użytkownika Naukowiec

Takie filmiki zawsze mnie

Takie filmiki zawsze mnie rozwalają. Ufo. Równie dobrze może to być świetlny łańcuch na choince u sąsiada w ogródku podczas wiatru. Nagrane jakimś gównem i gówno widać. Ani otoczenie nie sfilmowane, ani nic. Jedna wielka rozmazana plama. A najciekawsze jest to, że im gorzej na tych filmikach widać cokolwiek, tym więcej osób jest w stanie się mądrzyć co to tak naprawdę jest ...

Portret użytkownika Prorok

Wiesz co oznacza skrót UFO?

Wiesz co oznacza skrót UFO? Niezidentyfikowany obiekt latający. Czyli akurat to co widać na filmiku bo jest to niezidentyfikowany obiekt poruszający się po niebie.

Głosuj za
29