Czy władze nad kasynami mają Reptilianie?

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Nie da się ukryć, że w świecie fantasy oraz science fiction już od dawna jednym z popularnych tematów są reptilianie. Te tajemnicze stworzenia, kosmici doczekali się wielu teorii spiskowych. Nic też dziwnego, że niektórzy mogą zadawać sobie pytanie, czy reptilianie mają władzę nad kasynami? Postaramy się na to odpowiedzieć!

Kim są reptilianie?

Według wielu podań, reptilianie to pewien gatunek humanoidalnych gadów, którzy przybyli na Ziemię z kosmosu. Ich największą zdolnością jest możliwość upodobnienia się wyglądem do ludzi, co przy jednoczesnej ich wysokiej inteligencji wpływa na wiele teorii. Według jednej z największych reptilianie przejęli władzę nad ludźmi i specjalnymi metodami wpływają na nasze myślenie. W wyniku tego należy przypuszczać, że prezydenci, premierzy, królowie i królowe to w rzeczywistości reptilianie. Ich sposób kontroli innych ludzi można choćby porównać do filmu Oni żyją Johna Carpentera. Reptilianie dzięki temu, że są zmiennokształtni, mogą bez problemu przyjmować postać dowolnej osoby, a w konsekwencji zajmować jej miejsce. W ten oto sposób są w stanie realizować swoje cele. Nie możemy zatem być pewni, czy Jarosław Kaczyński, Donald Trump lub Władymir Putin to nie w rzeczywistości reptilianie.

 

Nie możemy tak po prostu śmiać się z tej teorii, skoro ponoć 4% mieszkańców Stanów Zjednoczonych wierzy w ich obecność oraz władzę nad ludźmi. Jest to przecież zdanie 12 milionów osób, czyli prawie 1/3 ludności Polski! Jeśli uznamy, że jest to prawda, to taka rasa inteligentnych jaszczurów kontroluje każdy aspekt naszego życia: kulturę, rozrywkę, finanse. Ponoć to reptilianie odpowiadają za wiele wojen, holocaust, ataki na World Trade Center, a od lat są skutecznie chronieni przez Watykan, który czerpie korzyści finansowe na współpracy z nimi - a może papież to także ich przedstawiciel?! Oczywiście teorii znajdziemy znacznie więcej. Niektórzy uważają sam temat reptilian za jeden z najgłupszych w historii, inni zaś podchodzą do tego całkiem poważnie. To trochę jak z teorią płaskiej Ziemi, szczepionkami z autyzmem i metalami.

 

Czy reptilianie rządzą kasynami?

 Jeśli przyjmiemy, że reptilianie istnieją i faktycznie sprawują władzę nad światem, to kasyna są dla nich idealnym miejscem do zarabiania pieniędzy. Prowadzone są one przez nich przecież już od kilku stuleci. Zapewne oferowany obecnie przez niejedno kasyno bonus to tak naprawdę haczyk na osoby, które do tej pory były odporne na działanie reptilian. Kiedy w latach 50. Las Vegas znalazło się w kryzysie, to właśnie oni wykorzystali sytuację i dzięki pomocy Sinatry, który mógł być jaszczurem, stworzyli prawdziwą stolicę hazardu. Dziś korzystają z kasyn internetowych, gdzie ludzie płacą im za możliwość rozrywki i przegranych. Kto wie, być może liczba 21 w blackjacku to święty numer reptilian? Z kolei kręcące się bębny na automatach hipnotyzują graczy, aby ci jeszcze więcej wydawali swych środków na imperium reptilian.

Jeżeli jednak reptilianie nie istnieją, to kto rządzi kasynami? Żydzi, Masoni, Iluminaci? W rzeczywistości kasyna zarządzane są przez tak wiele firm z różnych krajów, że wszelkie teorie spiskowe nie mają tutaj racji bytu. Część bowiem kasyn znajduje się na Malcie, część na Cyprze, Curacao, Gibraltarze, a przy tym ich właścicielami są firmy ze Szwecji, Rosji czy Wielkiej Brytanii. Dlatego też nie możemy raczej wymyślić żadnego międzynarodowego spisku w tym zakresie.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Strony

Skomentuj