Stany Zjednoczone finansują potajemnie projekty dotyczące UFO i tuneli podprzestrzennych

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Nowe dokumenty wydane przez Defence Intelligence Agency w USA pokazują, że amerykański rząd potajemnie finansuje badania dotyczące UFO, innych wymiarów, a także tuneli czasoprzestrzennych. Już w 2017 roku finansowanie badań nad życiem pozaziemskim zostało ujawnione przez dziennikarzy z New York Times i Washington Post.

Nowe dokumenty pochodzą od Stevena Aftergooda, dyrektora organizacji o nazwie Federation of American Scientists’ Project on Government Secrecy. Pliki zostały pozyskane za pośrednictwem ustawy o swobodzie informacji.

Niektóre projekty opisane w dokumentach nie zawierają prawie żadnych szczegółów, jednak główne projekty badawcze potwierdzają istnieje innych, pobocznych projektów.

Jednym z opisanych projektów jest „maskowanie rzeczywistości”, które rozpoczęło się od badań niemieckiego naukowca nad teoretycznymi technologiami maskowania. Richard Obousy, fizyk teoretyczny, kierował projektem dotyczącym tuneli czasoprzestrzennych i manipulacji dodatkowymi wymiarami.

 

Jest to jednak dopiero początek. Pozostałe dokumenty dotyczące tajnych projektów mają zostać ujawnione wkrótce przez Departament Obrony USA.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

Ch*ja tam finansują. Jakby

Ch*ja tam finansują. Jakby coś takiego istniało to już dawno "wielcy tego świata", ze wszystkim co nakradli, uciekliby do jakiegoś lepszego alternatywnego Wszechświata albo choć na jaką Ziemię-2 w innej galaktyce...

Głosuj za
60

 

Portret użytkownika wujek tomek

"ze wszystkim co nakradli" -

"ze wszystkim co nakradli" - i płaciliby tam w ojro albo dolcach? A może w złocie, z którego "tam" mogą robić papier toaletowy. Fajne jest to że bogaci są tylko u siebie 

Głosuj przeciw
-64
Portret użytkownika Homo sapiens

Część UFO może przybywać to

Część UFO może przybywać to do nas z innego wymiaru, dlatego stworzenia tu przybywające są dziwniejsze niż podejrzewamy, szkoda tylko że UFOlodzy mają w sobie zainstalowane te istoty, dlatego mało który może mówić o tej tajemnicy !

Tajemnica biblijnej symboliki istot z innego wymiaru

https://www.youtube.com/watch?v=-AXb-_n4pZY

Tu na obrazie pokazane jest jak istoty z innego wymiaru mogą pisać na ścianie...

Głosuj przeciw
-58

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj