Niezwykła anomalia! Coś wypełzło z amerykańskiej kanalizacji

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Wielu użytkowników Internetu jest przerażonych, po tym jak pewien mieszkaniec Teksasu opublikował w sieci niesamowitą, wijącą się i podobną do mózgu masę robaków odkrytą w kanalizacji.

Jak donosza amerykańskie media, mieszkaniec miasta Houston w stanie Teksas, znalazł robaki przed swoim blokiem. Świadek opisuje niecodzienny widok jako "wijący się, pulsujący i amorficzny kopiec splątanych robaków, do którego stale dołączały kolejne stworzenia".

 

Podobną robaczywą masę odkryto też w 2009 roku w kanalizacji w Północnej Karolinie, jednak nie jest to powszechnie spotykane zjawisko. Niektórzy sugerowali, że na pewno mamy do czynienia ze stworzeniami rodem z kosmosu, lecz wyjaśnienie jest o wiele bardziej prozaiczne.

 

Widoczną na filmie plątaninę tworzą najprawdopodobniej robaki z gatunku Tubifex (w Polsce nazywane też rurecznikami mułowymi), które są spokrewnione z powszechnymi dżdżownicami. Rureczniki nie występują jednak w ogrodzie, lecz w glebie wokół zbiorników wodnych, takich jak rzeki, jeziora czy kanały ściekowe.

 

Biorąc pod uwagę doniesienia o ulewnych opadach nawiedzających Teksas przez ostatnie dni, jest bardzo możliwe, że masa robaków została wymyta ze swojego domu w kanalizacji. Jakkolwiek dziwnie by to brzmiało, zachowanie stworzeń można określić jako wspieranie się nawzajem, ponieważ znalazły się poza swoją naturalną strefą komfortu.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika czarek009x11

te portal coraz adziej na psy

te portal coraz adziej na psy schodzzi jaka anomalia? to normalne robale kanalizayjne tyllo ze w wiezszej iloscim radze najpierw sie doinformowac a pozniej farmazonow nie pisac

Głosuj przeciw
-21
Portret użytkownika Amon Kwazar

Nareszcie to wypezło na

Nareszcie to wypezło na wierzch ! Nie chcąc być dalej śledzone to właśnie wypęzła amerykańska myśl o ruskich szpiegach.Niech to ktoś w końcu posprząta ! 

Głosuj przeciw
-17
Portret użytkownika pilippek

i co?? zychmanie uwazasz ze

i co?? zychmanie uwazasz ze co to jest??? obca forma???

 

znowu żenuła w wykonaniu innegomedium

teraz znowu dajcie okręgi z dymu 

Głosuj przeciw
-24

Strony

Skomentuj