Tajemniczy obiekt został uchwycony podczas transmisji na żywo!

Kategorie: 

Źródło: Sky7Watch

Niezidentyfikowany obiekt latający został uchwycony podczas transmisji na żywo w jednej z amerykańskich telewizji. Co ciekawe, sam prezenter obecny podczas nagrywania programu twierdził że widział to zdarzenie, z tym że uważał je za spadającą gwiazdę. Tylko czy takie obiekty mają w zwyczaju lecieć w kierunku nieba?

 

Bezpośredni świadek zdarzenia, czyli wspomniany wcześniej prezenter dla programu SkyWatch7, zaobserwował to zjawisko 14 czerwca w okolicach godziny 23:20. Obiekt przemieszczał się z kierunku zachodniego na wschód po czym wykonał raptowny zwrot w górę. Samo zjawisko trwało zaledwie ułamek sekundy.

Co zatem pojawiło sie na tej transmisji? Czyżby był to jedynie bardzo osobliwy meteoryt? A może jakiś pocisk balistyczny lub jakiś tajny samolot wojskowy? Prawda jest taka, że mogło to być praktycznie wszystko, a dopóki nie poznami większej ilości informacji, najbezpieczniej chyba uznać to zjawisko za obserwację obiektu UFO.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zibi1973

 A to te nasze gwiazdy

 A to te nasze gwiazdy spadające,trochę już ich spadło,coś piszą że niedługo nie będzie można kopiować fotek ,sandrax dobrze pisała to już po fotosiku i wolności,do tego jeszcze to RODO szpieg,kończy nam wolność na tej ziemi,no chyba że na słupach ogłoszeniowych i ścianach będzie się pisało   https://www.youtube.com/watch?v=JwiKvpmA810,

Głosuj za
51

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj