Kręgi w zbożu powróciły do angielskiego hrabstwa Wiltshire

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W angielskim hrabstwie Wiltshire na jednym z pól uprawnych pojawił się interesujący piktogram. Był to również pierwszy wykryty w tym roku krąg w zbożu.

 

Piktogram wykonany na polu w okolicy West Knoyle to klasyczny okrąg z wpisanym w nim symbolem. Figura znajdująca się wewnątrz dociera w sześciu punktach do okręgu, który powstał w zbożu.

Kręgi w zbożu, zwane też piktogramami, pozostają nierozwiązaną zagadką. Zdecydowana ich większość  powstaje w Wielkiej Brytanii, a zwłaszcza w hrabstwie Wiltshire, które słynie z tego powodu na całym świecie.

Jedni uważają, że to próba komunikacji jakichś istot, a inni dowodzą, że wszystkie kręgi w zbożu powstają za pomocą sznurka i deski. 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Marekkkkk

dajcie spokój tutaj to się

dajcie spokój tutaj to się chłopaki dopiero uczą Smile widać ze to dość niestaranne proste wzory bo noc tak czy siak krotka Smile

Głosuj przeciw
-135
Portret użytkownika pawlittobyłozajęte

Wow, kręgi wykozaczone. Jak

Wow, kręgi wykozaczone. Jak kiedyś za młodu jechałem motorynką i zacięła mi się manetka od gazu to lepsze zrobiłem w kukurydzy.

Głosuj za
102
Portret użytkownika KamilKasprano

Troszke się tego naoglądałem

Troszke się tego naoglądałem i myślę, że wykonany ludzką ręką.. i dość niechlujnie. Piktogramy robionę przez świetliste kulę są niedopodrobienia. Ogromne, przepiękne a niektóre wykonane z efektem 3d, a to? proszę was..

Głosuj przeciw
-144

Skomentuj