W Szkocji zaobserwowano tajemnicze stworzenie przypominające dinozaura

Kategorie: 

Źródło: Facebook, Wikipedia

Mieszkańcy wioski Killearn byli świadkami pojawienia się tajemniczego stworzenia. Naoczny świadek, Jimmy Wright, wyprowadzał swojego psa na spacer, kiedy zauważył dziwną kreaturę niedaleko Crow Hill.

Wright sfotografował stworzenie i zamieścił zdjęcie na Facebooku, gdzie wywołało ono falę emocji.

„Byłem zaskoczony tym, ile odpowiedzi otrzymałem. Ludzie byli zdecydowanie zainteresowani tym incydentem. Kiedy robiłem zdjęcie byłem zaskoczony jak wyglądem tego stworzenia. Myślałem, że to jakiś dinozaur, ten widok był zdecydowanie czymś niespodziewanym.”

Jedna z mieszkanek miejscowości, Mary Young, zaproponowała, aby nazwać sfotografowaną bestię. Autor zdjęcia zgodził się przekazać 100 funtów na organizację charytatywną wybraną przez szczęśliwca, który wymyśli najlepszą nazwę dla stworzenia. Pochodzenie tajemniczego „dinozaura” pozostaje zagadką. Niestety nie istnieją żadne inne zdjęcia, ani nagrania, które potwierdzałyby jego wiarygodność.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Simon

Ostra ściema. Czytałem o

Ostra ściema. Czytałem o tymtakim i osoba która robila zdjęcie powiedziała że stary konar drzewa. Ładnie przeklamujecie prawde. Powodzenia w klamstwach

Głosuj za
98

Strony

Skomentuj