Koniec świata jest blisko: proroctwo w Internecie „End Time Prophecies”

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

„Gwiazdy spadną jak liście z drzew, a niebo runie na ziemię” - to złowieszcze proroctwo zostało opublikowane na łamach ultrakatolickiej strony internetowej „End Time Prophecies”.  Autorami portalu są „Prorocy końca świata”. To jedna z wielu przepowiedni, która wieszczy rychły koniec naszej cywilizacji. Organizacja uroczyście stwierdziła, że koniec świata nadejdzie 29 lipca br.

 

 

Zdaniem samozwańczych proroków, bieguny Ziemi zamienią się miejscami i nastąpi powszechna katastrofa. Koniec świata jest blisko. Internetowemu proroctwu „End Time Prophecies” towarzyszy opowieść grozy – film pn. „Armageddon”. Obraz zaprezentowano na stronie internetowej na podstawie wolnej interpretacji opowieści biblijnych.  Tak więc, autorzy przewidują, że Jezus przyjdzie na Ziemię i będzie walczyć z islamskim Antychrystem (pisze Vocedinapoli.it). Mimo kompletnego absurdu wielu takich publikacji, nie tylko przyciągają one wielu użytkowników sieci, ale wieści tego typu chętnie są dystrybuowane i powielane.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

Trza lokalnych jehowych

Trza lokalnych jehowych zapytać - jak potwierdzą, że ma być koniec świata, to na bank nie będzie bo zawsze się mylą Blum 3 . Za to jak powiedzą, że ostatnio ultra-ober-starsi z Hameryki nie mieli bezpośredniej rozmowy na linii Brooklyn-Jehowa i nic im nie wiadomo o Armageddonach w najbliższym czasie, to trza się zacząć bać Blum 3 ...
 

 

Portret użytkownika Alien9174

Za darmo wam napisze kiedy

Za darmo wam napisze kiedy będzie koniec świata, czyli koniec życia na Planecie Ziemia. Nie wiem tego ze szklanej kuli tylko od Nostradamusa, bo on podaje tą datę w swoich centuriach. To będzie około roku 3880. Dziś trwa Apokalipsa i za chwilę zacznie się a Armageddon, w sumie to on już trwa od 27 kwietnia 2014 roku. A 25 kwietnia 2014 roku Pan Bóg ostrzegł, by nie kanonizować dwóch przestępców wobec Niego, dwóch patronów pedofilów w sutannach, Jana Pawła II i Jana XXIII, i zginął niewinny chłopiec Marco Gusmini w Cevo, przyciśnięty krzyżem poświęconym przez Jana Pawła II, a przyjechał z wycieczką z pobliskiego Lovere a mieszkał przy Via papa Giovanni XXIII, lecz Franciszek nie przejął się tym faktem i uczynił świętymi dwóch patronów pedofilów. I nie minęły 4 miesiące i dwóch bratanków i synowa brata Franciszka giną w prowincji Cordoba w Argentynie udarzając autem w tył ciężarówki. 

Portret użytkownika Alien9174

Tych "końców świata" było już

Tych "końców świata" było już setki na przestrzeni wieków a przepowiadanie ich miało na celu jedynie odwrócenie uwagi od przestępstw jakich dopuścili się ci, którzy wieszczyli koniec świata i powtórne nadejście Jezusa. Sprytne prawda??? Ten sam modus operandi ukazuje np. historia w książce  "Faraon" Bolesława Prusa o Ramzesie XIII, tak więc kasta kapłanów nic się nie zmieniła od tylu tysięcy lat. 

Strony

Skomentuj