Nauka potwierdza, że ludzie pochłaniają energię od innych

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Naukowcy z Uniwersytetu w Bielefeld w Niemczech dowodzą, że rośliny mogą absorbować energię od innych roślin. Badania przeprowadzono na algach, w wyniku czego zostało odkryte, że oprócz fotosyntezy, posiadają również inną metodę, która polega na dzieleniu się swoją energią między sobą. Okazuje się, że podobne zjawiska zachodzą pośród ludzi.

 

Olivia Bader-Lee, lekarz oraz terapeuta, uważa na podstawie tych badań, że nasze ciała są jak gąbki, które pochłaniają energię wokół siebie. "Ludzie czują się np. nieswojo w tłumie, ponieważ są otoczeni mieszaniną energii i emocji." – mówi Bader-Lee. Organizm ludzki jest bardzo podobny do rośliny, pochłania energię potrzebną do pobudzania swoich komórek, w tym przypadku zwiększenia ilości, np. kortyzolu. Z pochłanianiem energii wiąże się także tzw. uczucie intuicji, gdy mamy konkretne przeczucia wobec zaistniałych sytuacji.

Bader-Lee zaleca przede wszystkim podjęcie decyzji o spędzaniu większej ilości czasu na łonie przyrody. Terapeutka uważa, że w ciągu wieków ludzkość utraciła swój związek z naturą, który pozwalał nam czerpać korzyści z jej obecności.

W dzisiejszych czasach ludzie, którzy mówią o energii i duchowości są często krytykowani przez główny nurt społeczności naukowej, ponieważ tego typu pojęcia nie są w stanie być zmierzone przez naukową obserwację oraz technologię.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (4 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika WR

Prawda znana od dawien dawna

Prawda znana od dawien dawna dlatego starcy sypiali/ją/ z młódkami !   Ze mną taki jeden znajomy witał się nawet po 10 razy gdy mu to powiedziałem ,powiedział " wiesz jaksie dobrze czuję kiedy się z tobą witam " co wykorzystuję w pracy i żyję z tego macania !

Głosuj za
62
Portret użytkownika ADG

...... dla mnie jest to

...... dla mnie jest to oczywiste.wielokrotna obserwacja osoby pobierajacej energię od niczego niespodziewajacej sie młodej opiekunki wyznaczonej przez szpital.przyklejała sie do niej , dziewczyna gasła w oczach , w ciagu dwóch dni zrobił sie z niej cień, wyvchudła, zszarzała i pojawił sie obłęd w oczach.A wampirka rozkwitła chciaż była zmęczona / prawie schodziła wcześniej / długim leczeniem w trzech szpitalach łącznie  z psychitrycznym.Czwartego dnia zastapiono te młodą dziewczynę inną o innej strukturze psychofizycznej i chyba pani ta była przygotowana na agresje wampirki bo wampirka później juz chodziła sama.Tamte znikły.Atak wampirów energetycznych jest straszny.Osoba wrazliwa czyje jak uchodzi  z niej energia i przygotowana potrafi sie odciąc, wtedy wampir gra oburzonego i mówi wprost: wyganiasz mnie od siebie.Odchodzi.To jest bardzo niemiłe doświadczenie.Wampir rozkwita w oczach a ty marniejesz.Trzeba ludziom przekazać sposoby obrony przed takimi jednostkami.ADG

Głosuj za
57
Portret użytkownika baca

to święta prawda w niemczech

to święta prawda w niemczech niesamowite ilości energii się wchłania - energi koranu, szariatu no i tej seksualnej także żeby nie było nikomu przykro... nawet emerytowane stuletnie esesmanki mają energiowzięcie, und das is wunderbar Smile

Skomentuj