Niezidentyfikowany obiekt widziany w okolicy wulkanu Popocatepetl

Kategorie: 

Źródło: www.webcamsdemexico.com

Obserwacje niezidentyfikowanych obiektów latających w pobliżu krateru meksykańskiego wulkanu Popocatepetl, to przypadki stosunkowo częste. Można powiedzieć, że zdarzają się tam cyklicznie. Najnowsza obserwacja została dokonana 15 lutego w godzinach porannych czasu lokalnego.

 

Obiekt widać na zdjęciach przekazywanych online przez kamerę internetową wycelowaną w stożek wulkanu Popocatepetl. W pewnym momencie widać obiekt, który porusza się w okolicy krateru wulkanu.

Istnieje teoria zakładająca, że we wnętrzu Ziemi znajdują się przestrzenie, w których znajdują się jakieś bazy dla tych UFO. Obiekty te muszą posiadać odpowiednie zabezpieczenia, które pozwalają na przelatywanie przez rozgrzaną magmę. Ludzkość nadal nie posiada takiej technologii.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika KoFiPL

Politycy w swoim fachu są

Politycy w swoim fachu są takimi bajkopisarzami, że nawet jak by prawdę mieli odtajnić, to mało kto by tym zakłamanym debilom chciwym uwierzył. Trzeźwo myśląc, to jest ogólnie śmieszniejsze niż wojskowe opowiadania o balonach Biggrin

Głosuj za
80
Portret użytkownika KoFiPL

niekoniecznie - to tak się

niekoniecznie - to tak się robi w kompresji kodowania materiału video lub zdjęć. Rzuć sobie kamyk nie duży na jednolitym nie jasnym tle (najlepiej na takim jak tu na tym zdjęciu) zrób mu zdjęcie a później powiększaj na komputerze. Tak się po prostu robi na większości sprzętów do video i zdjęć (cyfrowych bo analog tylko najwyżej może rozmyć obiekt.)

Głosuj przeciw
-77
Portret użytkownika pasjonat

Ta obwódka wynika głównie z

Ta obwódka wynika głównie z tego że zdjęcie było robione w rozdzilczności pseudo HD  czyli rozdzilczości interpolowanej, edytowany juz w zupelnie innej, stad jest różnica w rozmiarze i kolorze pixeli.
Wgraj sobie zdjecie do lightrooma i pobaw sie kontrastem albo expozycja zoabczysz ciekawe bledy tego amatora ktorym jara sie admin.

Głosuj przeciw
-74

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika pilip123

"Ludzkość nadal nie posiada

"Ludzkość nadal nie posiada takiej technologii."
to juz bezsensu, admin wez sie ogarnij w koncu, nie raz cie tak ponosi  jakiej to ludzie technologii nie maja np dzieki wspolpracy z kosmitami, i ze technologie te są ukrywane a teraz calkiem przyziemnie sobie stwierdzasz jaką technologie ludzkosc posiada a jaką nie  : )
trzymaj sie moze jakichs poglądów stale skoro takie posiadasz a nie zmieniasz w zaleznosci od artykułu, byle moc go słowami podkolorowac.
 

Głosuj za
47

Strony

Skomentuj