Duch przesuwa butelki w brytyjskim pubie

Kategorie: 

Źródło: kadr z Youtube

W jednym ze starych brytyjskich pubów w Birmingham doszło do manifestacji zjawisk paranormalnych. Goście oraz kamery przemysłowe zarejestrowały coś, co wygląda na manifestację obecności ducha.

 

Świadkowie twierdzą, że byli w szoku widząc poruszającą się bez powodu butelkę alkoholu, która ostatecznie jakby sama z siebie spadła na ziemię. Jak widać na nagraniu wszystkiemu przygląda się coraz bardziej zaskoczony rozwojem wypadków barman.

 

Pub, w którym doszło do tej hipotetycznej manifestacji obecności poltegreista, należy do jednego z najstarszych w mieście. Powstał w XIV wieku i do tego czasu narosło wokół niego na tyle dużo paranormalnych historii, że niewytłumaczalne poruszanie się butelek można nazwać zwykła aktywnością.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kuzYn

  Przydał by się w domu taki

 
Przydał by się w domu taki poltergeist który podsuwa szklaneczki z whisky, no i żeby jeszcze napełniał puste butelki Wink
Ale to musiał by już być raczej Dżin. Biggrin

Głosuj przeciw
-84

 

Portret użytkownika lunar

Woda pod butelką bo piwo było

Woda pod butelką bo piwo było dobrze schłodzone + gorąca atmosfera bo angielskie puby sa gorące Wink + rozlany jakiś trunek na blacie wystarczyło żeby butelka zjechała jak po lodzie uderzona wcześniej jakimś spadającym przedmiotem. Oto cały duszek

Skomentuj