Na Marsie zidentyfikowano coś, co wygląda jak robot

Kategorie: 

Źródło: NASA

Na zdjęciach udostępnionych przez NASA, a wykonanych przez łazik Curiosity widać kolejną niezwykłą marsjańską anomalię. Fotografia wykonana w dniu marsjańskim SOL 862, co na Ziemi odpowiada dacie 8 stycznia bieżącego roku, przedstawia coś w czym niektórzy widzą robota.

 

Nie jest to jednak łazik tylko coś jak robot podobny do tych znanych z filmów science fiction. Oczywiście wiele osób uzna, że jest to złudzenie i postrzeganie czegoś, co jest de facto jedynie kupą kamieni, ale jeśli tak to jej kształt jest na tyle niezwykły, że warto o tej anomalii przynajmniej wspomnieć.

Każdy może sam sprawdzić na stronie NASA, co opublikowano i przeanalizować to samemu, aby utwierdzić się w przekonaniu, że to pozostałość jakiejś dawnej marsjańskiej technologii, albo wręcz przeciwnie, że jest to przypadkowy zlepek głazów.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ...

Te zdjęcia nie pochodzą z

Te zdjęcia nie pochodzą z przekazu na żywo, a ich "transport" na Ziemię trwa zazwyczaj kilkanaście godzin. W dodatku łazik pstryka je najczęściej przy okazji w chwili wolnej od innych zadań...

Głosuj przeciw
-45
Portret użytkownika lambada

Prawdopodobnie to robi tylko

Prawdopodobnie to robi tylko NASA nie udostępni zdjęć, które udowadniają, że istnieje tam życie BO PRZECIEŻ NIE JESTEŚMY NA TO GOTOWI. O matko ile razy już to słyszałem, dali by zdjęcia i nie walili farmazonów.

Strony

Skomentuj