Skomplikowany krąg w zbożu odkryto w Niemczech

Kategorie: 

Źródło: Internet

Na polach Bawarii odnaleziono bardzo finezyjny piktogram wpisany w krąg. Jego wykonanie jest tak precyzyjne, a wzór tak skomplikowany, że warto o nim wspomnieć.

 

Według oficjalnie posiadanych informacji krąg został odkryty w pobliżu miejscowości Raisting, w Bawarii, czyli znajduje się na terenie Niemiec. Pierwsze wzmianki o nim pochodzą z 18 lipca 2014r.

Gdy ma się do czynienia z takim piktogramem, bardzo trudno jest wyobrazić sobie jak można stworzyć coś takiego zupełnie bez błędów, za pomocą sznurka i deski. Wydaje się to niewykonalne, albo przynajmniej niezmiernie trudne.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika trzybe3

A dla mnie ten piktogram ma

A dla mnie ten piktogram ma jasne przesłanie.ZOBACZCIE PRZECIEŻ PRZEDSTAWIA ŚWIĘTĄ TRÓJCĘ -jakby oczy i usta a pod spodem jest 12 ((APOSTOŁÓW) tych kwadracików.To jest wyrażne przesłanie dla nas ,że wkrótce nadejdzieoczekiwany CHRYSTUS PAN.Wcześniej były piktogramy z zegarem  by zważać na czas!!! A Z DALEKA TO JAKBY WIDAĆ JEDNĄ TWARZ OCZY I USTA!!!!!Ludzie ,którzy chodzą po tym kręgu odczuwają pozytywną energię-to też jest dowód na przyjście Mesjasza bo jest napisane PTRZCIE I POZNAWAJCIE PO ZNAKACH NA NIEBIE I NA ZIEMI!!!!

Portret użytkownika trzcina_1

                             

                                          Zatrudnię od zaraz !!!
 
                    Praca przyjemna na świeżym powietrzu, tylko zmiana nocna skierowana dla osób lubiących rozwijanie inwencji twórczych i manualnych...
Mile widziane własne narzędzia ( deska + sznurek ) i projekty... Umowa o dzieło 6,30 zł. brutto na godz.

Głosuj za
87
Portret użytkownika shall be delight

    Qurcze Lewku, sam Ci

    Qurcze Lewku, sam Ci zapłacę za kurs "sznurek,deska". Chce powiedzieć, że jestem optymistą jeżeli chodzi o możliwości ludzkie, (1)...ale nawet GPS ma margines błędu do metra! (2) gdzie są ślady krągmakerów, byłoby widać położone kłosy, w obrębie kręgu i w środku (chyba że latają, lub skaczą na odległość 50 metrów). (3) Jeżeli sam zrobiłbym takie dzieło, wcale nie trzymałbym tego w tajemnicy ze względu na wqrzonego rolnika, z praw autorkich spłaciłbym jego szkody i pewnie jeszcze sporo by mi zostało, no i sława ;), nie twierdze że to nie ludzie, ale jeżeli tak to "po co", chyba że to kolejna deziformacja, lub "spisek elit". Dlatego nie widzę sensu tworzenia kręgów przez "nas" dla "nas", a może właśnie źle rozumijemy i są to wiadomości, od "nas" dla "nich"(w nich wstaw co chcesz np. duchy, ufole, Yeti itp. itd. ect.)  
    Chodzi mi o ten 1% wszystkich kręgów które swoją złożonością dobijają trzeźwo myślących ludzi, chciałby po prostu poznać tą technologię i np zrobić sobie takie fiku miku w ogródku przed domem. Dla uciechy np przelatujących ostatnio często pilotów F-16 Smile
 
Dobra Lewku to kiedy zaczynamy? Pole udostępnie po rozmowie z teściem Acute
Pzdr

Portret użytkownika trzcina_1

propozycja prawie nie do

propozycja prawie nie do odrzucenia... 
mam bardzo wybujałą wyobraźnię, ale nie widzę wszystkiego tak jak Zibi... Wink
dlatego myślałam o ludziach z własnymi projektami... Wink
 a deskę przydało by się zamienić na cuś cięższego np. ołów... Smile

Strony

Skomentuj